رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!
اخبار

تشدید نظارت بر فعالیت مراکز سرگرمی «اتاق فرار» در پایتخت

اماکن تفریحی

شهربازی برج میلاد تهران

مقالات

 نقش هینت یا راهنمایی در بازی‌های اتاق فرار

مجله

اتاق خشم: پیشنهادی برای رهایی از تنش‌های روزمره

اماکن تفریحی

سافاری وحشتهای تهران

فیلم و سریال

معرفی فیلم The Nun II 2023

۲۶ آذر ۱۴۰۲
۰

دنیای احضار با قسمت جدید راهبه گسترش پیدا می‌کند! قسمت دوم فیلم راهبه با نام احضار ترسناک، شما را فرا می‌خواند.

جدیدترین فیلم‌های ژانر اکشن ۲۰۲۳

۱۳ آبان ۱۴۰۲
۰

جدیدترین فیلم‌های ژانر اکشن ۲۰۲۳، اکثرا دنباله فیلم‌های دیگری بودند که به دلیل کرونا اکران آنها به تعویق افتاده بود، علاوه بر این شاهکارهای سینمایی، فیلم‌های دیگری در ژانر اکشن به تازگی اکران شدند و یا در انتظار اکران هستند که در ادامه به معرفی ۱۰ مورد از بهترین آنها می‌پردازیم.

جدیدترین انیمه‌های ۲۰۲۳

۳ آبان ۱۴۰۲
۰

خوشبختانه امسال انیمه‌های مورد انتظار زیادی پخش شدند و انیمه‌های جدید بی‌شماری در حال پخش‌ بوده یا در انتظار فرارسیدن تاریخ پخش هستند. با در نظر گرفتن تمام انیمه‌هایی که تا به حال به نمایش درآمدند و شاهکار بودند، هیجان و انتظار برای انیمه‌هایی که در آینده پخش خواهند شد، بیشتر می‌شود. در ادامه ۷ مورد از بهترین و جدیدترین انیمه‌های ۲۰۲۳ معرفی شده‌اند.

معرفی بهترین فیلم و سریال با موضوع زامبی

۲۷ مهر ۱۴۰۲
۰

فیلم‌های پرسر‌وصدای زیادی در این زمینه ساخته شده و تازه‌ترین آنها سریال معروف The Last Of Us (آخرین بازماندگان از ما) از شبکه معروف HBO است که بسیار متفاوت بوده و ژانر پساآخرالزمانی را به تصویر می‌کشد. فیلم‌های معروف زیاد دیگری هم در این زمینه ساخته شده‌اند، اما بهترین آنها کدامند؟ در ادامه مستقیما به سراغ معرفی بهترین فیلم و سریال با موضوع زامبی می‌رویم.

تفریح و سرگرمی

شهربازی برج میلاد تهران

شهربازی برج میلاد تهران

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ اماکن تفریحی

وقتی وارد شهر تهران می‌شوید، می‌بینید که شاخ شمشاد تهران روبه‌روی شما قد علم کرده است. بهتر بود اسم برج میلاد را برج تفریح می‌گذاشتند، چون از برگزاری کنسرت گرفته تا رستوران گردان و شهربازی، همه را دارد. در این مطلب قصد داریم شهربازی برج میلاد را به شما معرفی کنیم. با خواندن این مطلب شک نکنید که شهربازی برج میلاد را در صدر لیست تفریحات هیجانی خود قرار می‌دهید. این شما و این معرفی منبع هیجان و تفریح برج میلاد.