اتاق فرار ماجراجویی

اتاق فرار ماجراجویی

اتاق فرار ماجراجویی در اسکیپ روم‌ها شامل بازی‌هایی است که بازیکنان باید در آن‌ها به دنبال ماجراجویی و پیمودن مسیرهای مختلف برای پیشرفت در داستان بازی باشند.
در اسکیپ روم های ماجراجویی، داستان بازی و عناصر آن به دلیل تمرکز بر روی داستان، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به علاوه، این بازی‌ها معمولاً جهان باز و طراحی محیطی با جزئیات دقیق دارند که باعث تجربه‌ی بازیکنان در دنیای واقعی‌تری می‌شود. در برخی از بازی‌های ماجراجویی، عناصر نظیر روایت، شخصیت‌پردازی و روابط بین شخصیت‌ها هم از اهمیت بالایی برخوردار است.
شما در مجله اتاق فرار می‌توانید لیست بهترین اتاق فرارهای ماجراجویی را مشاهده و به صورت آنلاین آن‌ها را رزرو نمایید.

اتاق فرارهای پیشنهادی

اتاق فرار ماجراجویی تهران و کرج

یک اشتباه ساده انسان ماجراجو را وارد بازی خطرناکی می‌کند. کتابی که هیچ کس نمی‌داند درون آن چیست کتابی که تشنه خون است اما ماجرا فقط به یک کتاب ساده ختم نمی‌شود! فاجعه‌ای بزرگ در راه است.
امید، حتی کورسویی برای رسیدن کمک، انسان رو توی سخت‌ترین شرایط هم زنده نگه می‌داره. در حین سفری در دل طبیعت، خودروی شما و همسفرانتان بعد از احساس زمین لرزه و مشاهده برخورد صاعقه با زمین در فاصله ۱ کیلومتری، ناگهان از حرکت می‌ایستد. هنگامی که کنجکاوی شما بر حس ترستان غلبه می‌کند، تصمیم می‌گیرید که ماجراجویی خود را در دل شب و امتداد مسیر خاکی ادامه دهید…
همه‌ی ما دوست داریم یک شبه پولدار بشیماما وقتی این سودا به جنون بدل میشه.حاضری واسه رسیدن به هدفت دست به هر کاری بزنی. حتی...
دوباره سرچشمه رنگ خون گرفته باید پایان داد این گنگی بی‌پایان را
سال 2222 ، با توجه به بحران کمبود منابع طبیعی و از بین رفتن شرایط حیات روی کره زمین نسل بشر با خطر انقراض رو به رو شد... تنها تعداد کمی از جمعیت کره زمین زنده باقی ماندند و عده ای از دانشمندان با هدف پیدا کردن شرایط حیات روی سیاره های دیگر تصمیم به ساخت سفینه ای برای این امر مهم گرفتند و در نهایت سولاریس ساخته شد و با تعدادی از متخصصان برگزیده راهی این ماموریت شد... موفق باشید
فردا راس ساعت ۸ صبح قراره به سمت سیگنال «نامیرا» بریم. تنها سیگنال ناشناخته از نیمه نابود شده زمین که خوشبختانه تا امروز قطع نشده. امیدواریم حداقل بتونیم آدم‌های زنده پیدا کنیم…
داستان اتاق فراری است که ساخته شده ولی توسط اجنه نگهداری میشه
در مورد بلیک لانگرمن و همسرش است که برای پی بردن به راز قتل زنی باردار، به روستایی در نزدیکی‌های آریزونا می‌روند. اما سقوط هلی‌کوپتر حامل این دو باعث می‌شود تا این زن و شوهر از هم جدا شوند و وظیفه بلیک است که به دنبال همسرش گشته و وی را از دست افرادی که او را زندانی کرده‌اند، نجات دهد. ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
به دنبال فرمول سری آقای هابر وارد آزمایشگاه ایشان می‌شوید. در هنگام ورود متوجه سیستم فوق پیشرفته امنیتی آزمایشگاه می‌شوید و در پشت سر شما قفل می‌شود.
هیچ کسی موفق به برگشتن از اونجا نشده به جز یه کشتی که اونم خدمه‌ای نداره و فقط یه طوطی داخل اون کشتیه. شما به سال ۱۷۰۰ میلادی برگشتین و حالا میخواین که اون کشتی رو آماده حرکت کنین برای رفتن به سمت جزیره گنج
شما در یکی از باستانی‌ترین و باشکوه‌ترین موزه‌های دنیا قرار دارید. شایعه شده است که در بخش فرهنگ یونان باستان الماسی اسطوره‌ای قرار دارد که اسکندر آن را به هلن داده است.
برگرفته از سری فیلم‌های OCEAN’S ELEVEN. حال و هوای سناریو مشابه با دیگر سری از فیلم‌های این مجموعه

جدیدترین اتاق های فرار

توضیحات بیشتر

نکاتی درمورد «اتاق فرارهای ماجراجویی»

اتاق فرارهای ماجراجویی یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین ژانرهای بازی‌های اتاق فرار هستند. این بازی‌ها شامل دنیای بازی با داستانی که بازیکن می‌تواند در آن به صورت آزادانه عمل کند. مزایایی که اتاق فرارهای ماجراجویی برای بازیکنان دارند عبارتند از:

افزایش خلاقیت: اتاق فرارهای ماجراجویی شامل داستان‌های پیچیده و متنوع هستند که بازیکن را به تفکر خلاقانه و حل مسائل برای پیشرفت در بازی ترغیب می‌کنند.

ارتقاء مهارت‌های شناختی: این بازی‌ها به بازیکنان کمک می‌کنند تا مهارت‌های شناختی خود را ارتقاء دهند. بازیکن باید به دنبال پیدا کردن معماها، حل کردن مسائل و تصمیم‌گیری‌های درست در دنیای بازی باشد.

توسعه هوش هیجانی: اسکیپ روم‌های ماجراجویی در ایجاد تعاملات اجتماعی و پویایی در دنیای بازی کمک می‌کنند و همچنین به بازیکن کمک می‌کنند تا مهارت‌های هوشی هیجانی خود را ارتقاء دهد.

بهبود مهارت‌های اجتماعی: بازی‌های ماجراجویی شامل تعامل با شخصیت‌های مختلف هستند، که باعث می‌شود بازیکنان برای برقراری ارتباط و تعامل با دیگران، مهارت‌های اجتماعی خود را ارتقاء دهند.

ایجاد تجربه خوب: اتاق فرارهای ماجراجویی به بازیکنان کمک می‌کنند تا به دنیای خیالی و جذابی فرار کنند و تجربه‌ی لذت بخشی را داشته باشند.

اسکیپ روم ماجراجویی

اتاق فرارهای ماجراجویی معمولاً به دو دسته‌ی عمده تقسیم می‌شوند:

اتاق فرارهای جهان باز

در اتاق فرارهای جهان باز به بازیکن اجازه می‌دهند در یک دنیای باز، بدون محدودیت زیاد، آزادی عمل داشته باشد. در این بازی‌ها، شما می‌توانید به هر کجا که خواستید بروید و هر کاری که دوست دارید انجام دهید. شخصیت شما معمولاً برای ادامه بازی نیازمند منابعی از قبیل اب و اکسیژن خواهد بود.
بازیهای جهان باز معروف جهان در بازیهای ویدئویی :

  • Minecraft
  • Grand Theft Auto V
  • Fortnite
  • Roblox
  • World of Warcraft

 

اتاق فرارهای ماجرایی 

در بازی‌های ماجرایی، بازیکنان در محیطی محدودتر به دنبال حل معماها و پیشرفت در داستان بازی هستند، در حالیکه در بازی‌های جهان باز، بازیکنان به دنبال کاوش و کنجکاوی در دنیای بازی و پیشرفت در داستان بازی هستند بازی‌های ماجرایی شامل رمزگشایی از پازل ها، جستجوی اشیاء، برخورد با شخصیت‌های دیگر و حل کردن معماهای سخت هستند.

بازیهای ماجرایی معروف جهان در بازیهای ویدئویی :

  1. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  2. Skyrim
  3. The Witcher 3: Wild Hunt
  4. Assassin’s Creed: Odyssey
  5. Horizon Zero Dawn

 

قیمت اتاق فرار ماجراجویی چقدر است؟

قیمت اتاق فرار ماجراجویی در سال ۱۴۰۲ تقریبا مبلغی حدود ۱۰۰.۰۰۰ تومان الی ۲۰۰.۰۰۰ تومان به ازای هر نفر می‌باشد و برای انجام این بازی با یک گروه حداقلی چهار نفره مبلغی در حدود ۴۰۰.۰۰۰ تومان را باید در نظر بگیرید.

رزرو اتاق فرار ماجراجویی

شما می‌توانید در همین صفحه، بازی اسکیپ روم ماجراجویی مورد نظر خود را انتخاب و با ورود به صفحه اختصاصی بازی به صورت آنلاین و تلفنی رزرو نمایید.