رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!

اتاق فرارهای پیشنهادی قزوین

اتاق فرار های ترسناک قزوین

اتاق فرار های غیر ترسناک قزوین

هیچ اتاق فراری یافت نشد

اسکیپ روم قزوین بر اساس مناطق

اتاق فرار قزوین

مدت زمان طولانی میشه که مردم روستا کشیش اعظم کلیسا رو ندیده‌اند. تا اینکه یک روز مردم روستای لاکووا طبق عادت همیشگی خود برای نیایش به کلیسای سنت جورج رهسپار می‌شوند اما… الان یک شبانه روز از ورود تعدادی از مردم به کلیسا می‌گذره و هنوز خبری از مردمی که وارد کلیسا شدن نیست. شما اولین تیم تحقیقاتی از طرف کلیسای مرکزی برای بررسی موضوع هستید….
سوجان به خاطر مرگ خانوادش مجبور شد با پدربزرگ و مادر بزرگش زندگی کنه. اونها تو یه خونه قدیمی در گیلان زندگی می‌کنن. یه روز سوجان بهم زنگ زد، اون گفت پدربزرگ و مادربزرگش ناپدید شدن و یدفعه گوشی ازدستش افتاد، هرچقدر صداش کردم جوابی نداد. به کمک شما نیاز دارم تا وارد اون خونه بشید. حاضرید کمکم کنید؟
در سال ۲۰۰۰ دختری به نام الیسا به همراه پدر و مادرش در یک خانه زندگی می‌کردن. با جدایی پدر و مادر الیسا و فقر مالی که خانواده گرفتارش بود، پدرش برای همیشه خونه رو ترک کرد. الیسا تنها و ترسیده بود و نمی‌تونست با صداهای توی سرش کنار بیاد برای همین دست به خودسوزی زد و حالا مدام اون صداها از داخل خونه شنیده می‌شد. اما نکته عجیب پیدا شدن سه جسد بود جسد سوم متعلق به کیست و چرا؟
دکتر چخوف دیگه یه ادم معمولی، شاید بهتره بگیم که اصن انسان نیست. چخوف گذشته سیاهی داره. از اون سیاهیا که وادارت می‌کنه که به چیزی برسی که هیچ بازگشتی ازش وجود نداره و اون چیزی نیست جز جنون…
سلام من فرانکم… دختر کمال؛ ما تو روستای پاکده زندگی می‌کنیم، پدرم راست می‌گفت نباید اون کتاب و جنازه کنار هم باشن…! باید به حرفش گوش می‌دادم وقتی اون کتاب گذاشتم کنار جنازه، همچی عوض شد، دیگه چیزی یادم نمیاد! امیدوارم این نامه به دستتون رسیده باشه، به پدرم کمک کنید، اون تنها میترسه…
خانواده رضا تو گورستانی سمت شمال کشور دفن شدن. اهالی اون منطقه میگن که اون گورستان نفرین شده، و در گورستان فقط زمان اذان مغرب باز میشه. رضا موقع اذان مغرب واردگورستان شده چند روزه خبری ازش نیست. به کمکتون نیازدارم.

جدید ترین اتاق فرار های قزوین

اسکیپ روم قزوین

اگر بدنبال یک تفریح هیجانی و گروهی می گردید، اتاق فرار قزوین را از دست ندهید.
اتاق فرار در قزوین دارای ژانرهای مختلفی می باشد که ژانر ترسناک و هیجانی و معمایی از محبوبترین آنها می باشد.
شما در اسکیپ مگ می توانید بهترین و ترسناکترین اتاق فرارهای ترسناک قزوین را مشاهده و به صورت آنلاین رزرو نمایید.

لیست اتاق فرارهای قزوین:

  • اتاق فرار سر آشپز
  • اتاق فرار سوجان
  • اتاق فرار مجوس
  • اتاق فرار مازوخیسم
  • اتاق فرار دروازه شیطان
  • اتاق فرار پلاک 38
  • اتاق فرار گورستان نفرین شده

 

سوالات متداول اتاق فرار قزوین

قیمت اتاق فرار قزوین چقدر است؟

قیمت اتاق فرارهای قزوین از مبلغ حدود 150.000 تومان به ازای یکنفر شروع شده و تا مبلغ 230.00 تومان وجود دارد. شما برای تشکیل یک گروه حداقلی 4 نفره برای بازی حداقل مبلغ 600.000 تومان را باید در نظر بگیربد.

ترسناکترین اتاق فرار قزوین کدام است؟

با توجه به اینکه معیاری برای اندازه گیری ترس وجود ندارد نمی توان به این سوال پاسخ درستی داد با این وجود تمامی اتاق فرارهای قزوین در ژانر ترسناک می باشند و هر کدام از آنها به نوبه خود می توانند برای افراد ترسناک باشند.

نحوه رزرو اتاق فرار قزوین چگونه است؟

شما می توانید در صفحه اتاق فرارهای شهر قزوین، بازی مورد نظر خود را انتخاب و پس از مشاهده اطلاعات آن به صورت انلاین رزرو اتاق فرار خود را در سایت اسکیپ مگ انجام دهید.

آدرس اتاق فرار قزوین کجاست؟

اتاق فرارهای قزوین بیشتر در میدان تهران قدیم،چهارراه ولیعصر و خیابان طالقانی قزوین اجرا می گردد ولی در آدرسهای دیگر قزوین هم امکان دارد که بازی در حال اجرا باشد.

بهترین اتاق فرار قزوین کدام است؟

با توجه به این مورد که اتاق فرار یک تجربه گروهی می باشد و عوامل بسیاری در این تجربه نقش دارند نمی توان جواب مشخصی به این سوال داد ولی پیشنهاد می شود به کامنتهای دریافتی بازیها توجه کنید و از تجربه دیگران استفاده کنید.