رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!

اتاق فرار چیتگر

شما به این مکان خوانده شدید تا بیابید جادوی سیاه را… بنوشید از جادوی ادن تا ازچشمان لیلیث پلید دور بمانید. اینک تمام جهان‌ها چشم به دستان شما دارند تا دوباره توازن در عالم هستی برقرار شود. به امید ابدیت. پیش به سوی اسرار پنهان برای رهایی.
سال ۱۹۸۱-آمریکا (نیویورک). بعد از حمله قلبی که به ادوارد دست داد حالا کلیسا از شما درخواست کرده که مأموریت ناتمام او را به اتمام برسانید. اما باید این رو هم بدونین که نجات جون اون پسر ارزش تمام چیزهایی که دارید رو داره؟ چون ممکنه براتون گرون تموم بشه.
شما تو قرعه کشی بانک برنده‌ی خونه شدید، هوای برلین طوفانیه و شما به خاطر طوفان یک روز زودتر حرکت کردید تا به موقع خونه رو تحویل بگیرید. خوشحالید که زندگیتون تغییر کرده. اما همه‌ی هارمونیای زندگی قشنگ نیست…
تا به حال اونا میومدن پیش شما؛ اما این بار شما قراره برید پیش اونا. به محفل اجنه خوش آمدید.
شما از بین درخواست کنندگان متعدد برای استخدام در سیرک ما برگزیده شدید تا در آزمون (EXAM) استخدامی سیرک شرکت کنید. همچی بستگی به خودتون داره تا بتونید مراحل سخت آزمون مارو بگذرونید و استخدام بشید…

دسترسی سریع به اتاق فرارهای نزدیک به چیتگر

توضیحات بیشتر

اگر ساکن غرب تهران هستید و یا قصد دارید برای استفاده از اماکن تفریحی واقع در دریاچه چیتگر به این قسمت از شهر تهران مراجعه کنید، پیشنهاد می کنیم سری هم به اسکیپ روم های چیتگر بزنید و توی لیست تفریحاتتون این بازیها رو هم در نظر بگیرید.

لیست اتاق فرارها چیتگر

  1. اتاق فرار شواز –  مجموعه P-m Escape
  2. .اتاق فرار اسرار مومیایی – مجموعه Four Escape
  3. .اتاق فرار مرگ خوار – مجموعه Escape Runner
  4. اتاق فرار متعلقین شیطان – مجموعه Four Escape
  5. اتاق فرار بافوت – مجموعه Infernal Escape
  6. اتاق فرار سم – مجموعه  Bingo Escape
  7. اتاق فرار عقده – مجموعه Four Escape
  8. اتاق فرار آزمون – مجموعه Dopamine Escape