رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!
اتاق فرار معمایی - غیر ترسناک

اتاق فرار غیر ترسناک - معمایی

اتاق فرار یا اسکیپ روم معمایی و غیر ترسناک هدف اصلی بازیهای اتاق فرار می‌باشد. محلی برای به چالش کشیدن ذهن و هوش افراد و انجام یک کار تیمی. اگر طرفدار حل معما و پازل می‌باشید این سبک از اتاقهای فرار می‌تواند برای شما جذاب باشد.
معماهایی که در این بازی‌ها وجود دارد، می‌تواند شامل الگوهای رمزنگاری، پیدا کردن کلیدهای پنهان شده، حل پازل‌هایی باشد که به ایجاد یک پاسخ منطقی و یا جمع‌آوری شیء‌هایی باشد. در اتاق فرار غیر ترسناک و معمایی، تیم بازیکنان باید با همکاری و تعامل با یکدیگر و با استفاده از توانایی‌ها و مهارت‌های هر فرد، تلاش کنند تا به حل معما و خارج شدن از اتاق برسند.
شما در مجله اتاق فرار می‌توانید لیست بهترین اتاق فرارهای غیر ترسناک و معمایی را مشاهده و به صورت آنلاین آن‌ها را رزرو نمایید.

اتاق فرارهای پیشنهادی

اتاق فرار غیر ترسناک - معمایی تهران و کرج

طبق سنت، تنها اگر تسلیم هفت گناه کشنده نشوید، تطهیر روح شما حاصل می‌شود. در اتاق فرار «هفت» با ضعف‌ها و رنج‌هایتان رو به رو هستید. خشم، شهوت، تنبلی، حسادت، حرص، شکم پرستی و غرور. آیا میتوانید در ۶۰ دقیقه مقابل این هفت پلیدی کشنده مقاومت کنید تا به رهایی برسید؟
شما مسافرین قطار اورینت اکسپرس از مبدا پاریس به مقصد استانبول هستید. یک شب در قطار قتلی رخ می‌دهد. شما در نقش مسافرین قطار برای حفظ امنیت خود تصمیم می‌گیرید قاتل را پیدا کنید. قاتل یکی از شماست!
زمان در سال ۱۸۷۳ متوقف شده است. سالی که ژول ورن، رمان «دور دنیا در هشتاد روز» را نوشت. اتاقی که در آستانه وارد شدن به آن هستید، در خانه قهرمان این رمان یعنی فیلیس فاگ قرار دارد. شما می‌بایست در چمدان وی هر آنچه را که این قهرمان نیاز دارد، جمع کنید و از اتاق فرار کنید تا وی سفرش را آغاز کند.
یک ویروس خطرناک و کشنده کل دنیارو فراگرفته. دکتر راجرز پادزهر این ویروس را کشف می‌کند اما قبل از ارائه این آنتی ویروس به دنیا توسط یک تیم مافیایی به قتل می‌رسد. تمام اطلاعات و مدارک از ویروس و پادزهر داخل آزمایشگاه مخفی این دانشمند قرار دارد. شما در نقش یک تیم کاراگاهی پزشکی وارد آزمایشگاه مخفی این دانشمند شده‌اید.
سایه‌ی شوم جاه طلبی آبادی را فرا گرفته بود. و نسیان! نسیان و نسیان و نسیان! لعنت به تیرگی آن شب. چرا هیچ‌چیز به یادمان نمی‌آید.و یک گلوله روی جای شقیقه‌اش. و حالا همه‌ی آبادی در پی معمای قتل
طبق اسناده محرمانه‌ای که بدست‌مون رسیده، متوجه شده‌ایم که منشور کوروش در موزه بریتانیا تقلبی‌ست و نسخه اصلی آن در مکان امنیتی یک باستان‌شناس ایرانی/انگلیسی نگهداری می‌شود. شما بعنوان تیم عملیاتی بتا، به ساختمان نفوذ کردید، هرچه سریعتر باید گنجینه کوروش رو بدست بیارید و به ایران برگردونید.
وارد معبد سلیمان شده و با توجه به نشانه گذاری‌ها پنج طلسم را باطل کنید. پس از آن زندگی جاودان و سرشار از خوشی و خوشبختی را به شما اعطا می‌کنم.
جنایت‌های شدیدی در شرکت SBG در حال رخ دادنه. شما مخفیانه وارد شرکت میشین تا اطلاعات لازم برای اثبات این جنایات رو بدست بیارید اما به دست آوردن این مدارک کار راحتی نیست و میتونه به قیمت از دست دادن جونتون تموم بشه، چون توماس تنها نیست و یک جاسوس بین شماست.
سال 2222 ، با توجه به بحران کمبود منابع طبیعی و از بین رفتن شرایط حیات روی کره زمین نسل بشر با خطر انقراض رو به رو شد... تنها تعداد کمی از جمعیت کره زمین زنده باقی ماندند و عده ای از دانشمندان با هدف پیدا کردن شرایط حیات روی سیاره های دیگر تصمیم به ساخت سفینه ای برای این امر مهم گرفتند و در نهایت سولاریس ساخته شد و با تعدادی از متخصصان برگزیده راهی این ماموریت شد... موفق باشید
فردا راس ساعت ۸ صبح قراره به سمت سیگنال «نامیرا» بریم. تنها سیگنال ناشناخته از نیمه نابود شده زمین که خوشبختانه تا امروز قطع نشده. امیدواریم حداقل بتونیم آدم‌های زنده پیدا کنیم…
ساختمان مرکزی و فوق سری انجمن «فراموش خانه» شناسایی می‌شود! انجمنی که زیر نظر یکی از مخوف‌ترین سازمان‌های جهانی است و فعالیت آن از زمان ناصرالدین شاه قاجار در ایران ممنوع اعلام شده است.
این خانه به علت مهاجرت به فروش می‌رسد. با هاشم نوروزی جهت بازدید تماس بگیرید
سعید میرایی به جرم قتل عمد همسر و فرزندش، بوسیله آتش‌سوزی‌ای که سه سال پیش همین‌جا رخ داده تحت تعقیبه، نکته مهم این‌جاست، که سعید ۳ سال پیش، قبل ار وقوع جرم کارمند مهدی احمدی، پدر کودک ربوده شده بوده، ما هنوز اطلاعی از انگیزه‌ی سعید نداریم. رامین تو خطره و فرصت خیلی کمه، هدف شما یافتن محل احتمالی نگهداری رامین است.
سال‌ها قبل تو محلی نزدیک انزلی یه کلبه بود. هیچکس جرات ورود به اون کلبه رو نداره. چون میگن روح و جن داره و تسخیر شدس. من به دلم ترس افتاد و داخل کلبه نرفتم. جلو در وایسادم منتظر دوستام. ولی چند تا صدای جیغ شنیدم و دیگه صدایی نمیاد، من خیلی ترسیدم اگه کسی این پیام من رو دریافت کرد لطفا به کمک ما بیاد
شما تو طبقه منفی ۶ یک ساختمون زندانی شدین و بخاطر طوفانی که شکل گرفته آب داره وارد ساختمون میشه و شما و تیمتون تا ۱ ساعت آینده از اونجا خارج‌نشین باید با زندگیتون خداحافظی کنین.
هیچ کسی موفق به برگشتن از اونجا نشده به جز یه کشتی که اونم خدمه‌ای نداره و فقط یه طوطی داخل اون کشتیه. شما به سال ۱۷۰۰ میلادی برگشتین و حالا میخواین که اون کشتی رو آماده حرکت کنین برای رفتن به سمت جزیره گنج
یک تیم خبرنگاری از سرقتی در مقبره تاریخی با خبر می‌شوند و برای تهیه عکس و افشای آن وارد آن‌جا می‌شوند. اما سارقان دست پیش را گرفته و …
شما گروهی از محکومان به حبس ابد هستید. امروز به دلایلی که به شما گفته نشده، به یک زندان جدید منتقل می‌شوید. زندانی که زندان‌بانانش آن را «کمپ آلفا» می‌خوانند.
چندی پیش یک تیم تروریستی با همکاری یکی از نگهبانان شیفت شب مجموعه قصد داشتند تا کتیبه طلایی پنهان شده در زیر برج را پیدا و سرقت کنند. ولی بعد از مدتی نگهبان به هدف اصلی آن‌ها شک کرده، او متوجه شده است که این تیم قرار است یک عملیات تروریستی را دقیقاً در روزی که نشست دانشمندان هسته‌ای ایران در این برج است انجام دهند و برج را منفجر کنند. و شما قرار است در قالب تیم عملیات ویژه وارد برج شوید و…

جدیدترین اتاق های فرار

توضیحات بیشتر

نکاتی درمورد “اتاق فرار های غیر ترسناک – معمایی”

 

اتاق فرار معمایی – غیر ترسناک یک بازی جذاب و مهیج است که برای پیدا کردن راه حل معمایی آن، بازیکنان باید تلاش کنند و مهارت‌های مختلفی را در اختیار داشته باشند. در زیر نکاتی درباره اتاق فرار معمایی آمده است که می‌تواند به بازیکنان کمک کند:

  • همکاری و تعامل: یکی از مهمترین نکات در بازی اتاق فرار، همکاری و تعامل بین بازیکنان است. هر بازیکن باید سعی کند بازیکنان دیگر را به خود بیاورد و با همکاری و تعامل، به حل معمایی بپردازند.
  • توجه به جزئیات: برای پیدا کردن راه حل معمایی، بازیکنان باید به جزئیات دقت کنند و اطلاعات را به دقت بررسی کنند. هر جزئیاتی ممکن است به حل معمایی کمک کند.
  • استفاده از ذهن خلاق: در اتاق فرار معمایی، بازیکنان باید از ذهن خلاق خود استفاده کنند و راه‌های مختلفی برای حل معمایی پیش بینی کنند.
  • مدیریت زمان: با توجه به محدودیت زمانی بازی، بازیکنان باید به مدیریت زمان خود توجه کنند و بهینه‌سازی زمان خود برای پیدا کردن حل معمایی پردازند.
  • تمرکز: بازیکنان باید تمرکز خود را روی حل معمایی حفظ کنند و به اشیاء و اطلاعاتی که در اتاق فرار قرار دارند، توجه کنند.
  • استفاده از تجربه: هر بازی اتاق فرار معمایی، دارای الگوهای خاص خود است و بازیکنان می‌توانند با استفاده از تجربه قبلی خود در بازی‌های مشابه، به حل معمایی سریع‌تر بپردازند.


قیمت اتاق فرار معمایی  چقدر است؟

قیمت اتاق فرار معمایی و غیر ترسناک در سال ۱۴۰۲ تقریبا  مبلغی حدود ۱۰۰.۰۰۰ تومان الی ۲۰۰.۰۰۰ تومان به ازای هر نفر می‌باشد و برای انجام این بازی با یک گروه حداقلی چهار نفره مبلغی در حدود ۴۰۰.۰۰۰ تومان را باید در نظر بگیرید.

رزرو اتاق فرار غیر ترسناک – معمایی 

شما می‌توانید در همین صفحه، بازی اسکیپ روم معمایی مورد نظر خود را انتخاب و با ورود به صفحه اختصاصی بازی به صورت آنلاین و تلفنی رزرو نمایید.