رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!

اتاق فرارهای پیشنهادی تهران

اتاق فرار های ترسناک تهران

اتاق فرار های غیر ترسناک تهران

اتاق فرار تهران

همه می‌گفتند که آتش، گناه را می‌سوزاند و از بین می‌برد. «پس آتش مقدس است» امّا این بار آتش، گناه آفرید! گناه آتش این بود: بی‌گناه را سوزاند! «پس آتش دیگر مقدس نیست»
یک اشتباه ساده انسان ماجراجو را وارد بازی خطرناکی می‌کند. کتابی که هیچ کس نمی‌داند درون آن چیست کتابی که تشنه خون است اما ماجرا فقط به یک کتاب ساده ختم نمی‌شود! فاجعه‌ای بزرگ در راه است.
حتما شما هم راجب خونه مک کامی چیزهایی شنیدید. آره همون خونه شکنجه با اون مرد وحشی که بویی از انسانیت و رحم نبرده! اگر پیام من به دستتون رسید ازتون میخوام یک تیم از باهوش‌ترین افراد تشکیل بدید و منو از اینجا نجات بدید!
دو سال پیش پدرش رو توی تصادف ناگهانی از دست میده و الان کابوس شبانش به واقعیت تبدیل شده. احساس پوچی تمام ذهنشو درگیر کرده.
چند وقتی که توی محله حاجی آباد (شهر ری) شایعه شده توی یکی از کوچه‌ها که مهمانسرای سیف الله هست شب‌ها صداهای عجیبی به گوش می رسه. تمام کسبه‌ای که توی اون کوچه هستند بازارشون کساد شده مخصوصا نجاری که نزدیک مهمانسرا هست. حتی همسایه‌ها می‌ترسند شب‌ها پاشونو بیرون بزارن. اوستا نجار از این جریان خیلی ناراحته به نزدیکترین پاسگاه شکایت می کنه، بعد از برسی شکایت اوستا نجار یه گروه بازرس به اون محله اعزام میشه…
سلام ما از بخت بدمون یه خونه‌ای و اجاره کردیم … دو روز اول همچی خوب پیش می‌رفت تا اون روز وحشتناک… احمد خودشو درگیر اشکال روی دیوار اتاق کرد. هرچی احمد و صدا کردم انگار صدای منو نمی شنید. رفتم توی اتاق تا که دیدمش احمد دیگه احمد قبل نبود. الان که دارم اینارو میگم وقت اذانِ فقط توی این زمان میتونم تا حدودی خودم باشم. لطفا کمکمون کنید!
میدونم اینجا باید داستان یه بازی رو بنویسم؛ اما این متن در مورد یه بازی نیست! این پیام، یه درخواست کمکه. درخواست کمک از شما که میدونید «اتاق فرار» چیه و تجربشو دارید.
امید، حتی کورسویی برای رسیدن کمک، انسان رو توی سخت‌ترین شرایط هم زنده نگه می‌داره. در حین سفری در دل طبیعت، خودروی شما و همسفرانتان بعد از احساس زمین لرزه و مشاهده برخورد صاعقه با زمین در فاصله ۱ کیلومتری، ناگهان از حرکت می‌ایستد. هنگامی که کنجکاوی شما بر حس ترستان غلبه می‌کند، تصمیم می‌گیرید که ماجراجویی خود را در دل شب و امتداد مسیر خاکی ادامه دهید…
چند سالی میشه که عمرم رو برای پیدا کردن گنج تلف کردم اما مطمئنم این بار دیگه اتلاف نیست. نمی‌تونم تنهایی پیداش کنم، هیچ فرد مورد اعتمادی برام نمونده. راجع به شما هم خیلی تحقیق کردم. می‌دونم که از پسش برمیاید. این گنج برای شما خیلی راحت بدست میاد اما رسیدن بهش دشواره. پس اگر قبول کردید و رفتید به روستای خلیفه، من از هیچ کمکی بهتون دریغ نمی‌کنم.
داستان‌ها آسیب می‌زنن؛ داستان‌ها درمان می‌کنن! فقط باید به اندازه کافی تکرارشون کنی…
بعد از پیدا شدن شهر زیرزمینی اوی در شهر کاشان و شروع تحقیقات سازمان میراث فرهنگی؛ به یک کتیبه با قدمت بسیار قبل‌تر از دوره سلجوقیان دست پیدا کردیم. به دستور ریاست سازمان میراث فرهنگی شما باستان‌شناسان ارشد به این جنگل اعزام می‌شید تا تحقیقات خودتون رو درمورد سنگ‌ها شروع کنید. امیدوارم موفق باشید.
سینما ترسی که چند وقتی هست فعالیت نمی‌کنه و هیچکس داخلش فیلمی نمی‌بینه…
ترسناک‌ترین فیلم ها رو با اتفاق‌های ترسناک و اکت بازیگران فیلم را با ما تجربه کنید.
سینما وحشت جایی که همراه با فیلم ترسناکی که براتون پخش میشه، اکتور هم داخل سینما هست که هیجان فیلم رو براتون بیشتر کنه!
شما توسط خانواده نیگان دعوت به ضیافت شب فیلم شده اید، اما قبل از ورود با فردریک رو به رو می‌شوید و فرصت کمک به او در حل کردن رمز و راز گذشته همسرش را هم دارید. انتخاب با شماست…
بهشت تاریک، سینما ترسی که توسط تیم دارک اسکواد طراحی شده تا شما عزیزان در محیطی جذاب در کنار هم تیمی‌های خودتون همراه فیلم دیدن، تجربه‌ی جدیدی از واژه ترس داشته

جدید ترین اتاق فرار های تهران

اسکیپ روم تهران

اتاق فرار تهران یکی از سرگرمی های پرطرفدار در تهران می باشد که توانسته جوانان زیادی را به خود علاقه مند کند. اسکیپ روم تهران دارای ژانرها و سبکهای متفاوتی می باشد که می تواند سلیقه همه بازیکنان را به خود جلب کند، اتاق فرار ترسناک، دلهره آور، هیجانی پرطرفدارترین ژانر اتاق فرار در تهران می باشد. اگر به تفریح های گروهی و هیجانی علاقه مند هست بدون شک بازی اتاق فرار یکی از بهترین پیشنهادات برای شما خواهد بود. برای اینکار فقط نیازمند تشکیل یک تیم و انتخاب بازی مناسب خواهد بود تا با اولین تجربه شما هم جزو طرفداران اتاق فرار در تهران شوید.

شما در مجله اتاق فرار می توانید بهترین اتاق فرارهای تهران را مشاهده، انتخاب و به صورت انلاین رزرو نمایید.

 

اتاق فرار تهران: یک تجربه هیجان‌انگیز و چالش برانگیز

اتاق فرار یا «Escape Room» به زبان انگلیسی، یکی از آخرین پدیده‌های محبوب در دنیای سرگرمی است. این تجربه‌ای گروهی بر پایه چالش‌های معماگونه و حل کردن معماها برای رسیدن به هدف نهایی است. در این قسمت، ما به بررسی این پدیده جذاب می‌پردازیم و به معرفی اسکیپ رومهای تهران می پردازیم.

مزایای شرکت در اسکیپ روم های تهران

اتاق فرار یک فضای محدود شامل چالش‌ها و معماهای متعدد است که باید توسط گروهی از بازیکنان حل شود. هدف اصلی بازیکنان این است که در یک مدت زمان محدود، معمولاً یک ساعت، از اتاق فرار کنند. این بازی به تیم‌ها اجازه می‌دهد تا همکاری، تفکر استراتژیک و توانایی حل مسئله خود را به چالش بکشند.

ژانرهای اتاق فرار تهران

یکی از جذابیت‌های اصلی اتاق‌های فرار، طراحی منحصر به فرد و داستان‌های متنوع آن‌ها است. اتاق‌های فرار می‌توانند با موضوع‌های مختلفی همراه باشند، از جنایتکاران مشهور تا تاریخچه‌های جنگی و حتی دنیای فانتزی و علمی تخیلی. این طراحی‌ها و داستان‌ها باعث می‌شوند تا بازیکنان واقعاً در دنیایی جدید و هیجان‌انگیز غوطه‌ور شوند. در تهران به دلیل تعداد بسیار زیاد بازیهای در حال اجرا تقریبا هر ژانری که به آن علاقه داشته باشید و می توانید براحتی پیدا کنید.

چالش‌ها و معماهای اتاق فرار 

اتاق‌های فرار تهران شامل مجموعه‌ای از چالش‌ها و معماها هستند که باید توسط بازیکنان حل شوند. این معماها می‌توانند شامل رمزنگاری‌ها، جستجوی اشیاء مخفی، حل کردن پازل‌ها و استفاده از اشیاء و دستگاه‌های موجود در اتاق باشند. بازیکنان باید با تیم‌بندی و تفکر خلاقانه به حل این معماها بپردازند.

نقش همکاری و تفکر گروهی

یکی از جنبه‌های مهم اتاق فرار تهران، همکاری و تفکر گروهی است. بازیکنان باید یاد بگیرند که چگونه با هم کار کنند و نقاط قوت و ضعف یکدیگر را شناسایی کرده و بهره‌برداری کنند. این تجربه به افراد کمک می‌کند تا مهارت‌های ارتباطی، رهبری و حل مسئله خود را در یک محیط کارآموزی و سرگرم کننده بهبود بخشند.

مزایای شرکت در اتاق فرار

 

تقویت همکاری و تیم‌بندی

اتاق‌های فرار تهران فرصتی عالی برای تقویت همکاری و تیم‌بندی هستند. این تجربه به افراد این فرصت را می‌دهد که در یک محیط غیررسمی و سرگرم کننده با یکدیگر کار کنند و این مهارت‌های ارزشمند را در محیط کار و زندگی روزمره به کار بگیرند.

افزایش توانایی حل مسئله

با حل کردن چالش‌ها و معماهای موجود در اتاق‌های فرار تهران، بازیکنان می‌توانند توانایی حل مسئله خود را بهبود بخشند. این تجربه به آن‌ها کمک می‌کند تا یاد بگیرند چگونه به سرعت ایده‌های جدید را بررسی کرده و راه‌حل‌های نوپا برای مسائل پیچیده پیدا کنند.

تقویت مهارت‌های ارتباطی

اسکیپ روم های تهران به بازیکنان این فرصت را می‌دهند که مهارت‌های ارتباطی خود را تقویت کنند. افراد باید یاد بگیرند که چگونه به صورت کارا و موثر با یکدیگر ارتباط برقرار کنند تا بتوانند چالش‌ها را به سرعت حل کنند.

بهترین اتاق فرار تهران

برای این سوال جواب درستی وجود ندارد، زیرا که هر بازی تجربه متفاوتی را برای شما رقم خواهد زد. امکان دارد یک بازی برای شما بسیار جذاب و برای گروههای دیگر معمولی باشد. با این وجود مجله اتاق فرار در تلاش است بهترین اتاق فرارهای تهران را در سایت خود قرار دهد تا بازیکنان با خیال راحت بتوانند بازی های خود را انتخاب و رزرو نمایند.

قیمت اتاق فرار تهران

اسکیپ رومهای تهران دارای قیمتهای مختلفی می باشند ولی برای به طور معمول قیمت اتاق فرار تهران از 100.000 تومان به ازای هر نفر الی 200.000 تومان متغیر می باشد.

رزرو اتاق فرار تهران

در این صفحه بهترین اتاق فرارهای تهران را برای شما تهیه کرده ایم. شما می توانید با توجه به سلیقه خود بازی مورد نظر خود را انتخاب و به صورت آنلاین اتاق فرار تهران را از مجله اتاق فرار رزرو نمایید.