رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!

اتاق فرارهای پیشنهادی تهران

اتاق فرار های ترسناک تهران

اتاق فرار های غیر ترسناک تهران

اتاق فرار تهران از 100 هزار تومان

دوباره سرچشمه رنگ خون گرفته باید پایان داد این گنگی بی‌پایان را
بعد از فروپاشی شوروی سابق، مجمع سایه یکی از مخوف‌ترین سازمان‌های تروریستی زیرزمینی جهانی اقدام به ربودن تعدادی از دانشمندان اتمی شوروی و مقداری از ماده اتمی کالیفرنیوم کرد. اما متاسفانه یک هفته است که نیروی ما اخبار و اطلاعاتی برای ما ارسال نکرده و جلسه مبادله ماده کالیفرنیوم به زودی برگزار میشه. تیم شما رو به کمک گرفتیم تا برای دو محور اصلی عملیاتی وارد دفتر معاون این سازمان بشید.
در این اتاق یک قاتل بدگمان شما را گروگان گرفته و در زیرزمین خانه‌اش زندانی کرده، جایی که آن را به یک سلول زندان تبدیل کرده است. این قاتل جانی از اینکه قربانیانش را قبل از کشتن در این سلول زندانی کند لذت می‌برد. زمانیکه قاتل به خواب عمیق فرو می‌رود زمان متوقف می‌شود و شما ۶۰ دقیقه زمان دارید تا قبل از آنکه ساعت کوکی‌اش شروع به زنگ زدن کند فرار کنید.
طبق سنت، تنها اگر تسلیم هفت گناه کشنده نشوید، تطهیر روح شما حاصل می‌شود. در اتاق فرار «هفت» با ضعف‌ها و رنج‌هایتان رو به رو هستید. خشم، شهوت، تنبلی، حسادت، حرص، شکم پرستی و غرور. آیا میتوانید در ۶۰ دقیقه مقابل این هفت پلیدی کشنده مقاومت کنید تا به رهایی برسید؟
شما مسافرین قطار اورینت اکسپرس از مبدا پاریس به مقصد استانبول هستید. یک شب در قطار قتلی رخ می‌دهد. شما در نقش مسافرین قطار برای حفظ امنیت خود تصمیم می‌گیرید قاتل را پیدا کنید. قاتل یکی از شماست!
زمان در سال ۱۸۷۳ متوقف شده است. سالی که ژول ورن، رمان «دور دنیا در هشتاد روز» را نوشت. اتاقی که در آستانه وارد شدن به آن هستید، در خانه قهرمان این رمان یعنی فیلیس فاگ قرار دارد. شما می‌بایست در چمدان وی هر آنچه را که این قهرمان نیاز دارد، جمع کنید و از اتاق فرار کنید تا وی سفرش را آغاز کند.
شما در یکی از باستانی‌ترین و باشکوه‌ترین موزه‌های دنیا قرار دارید. شایعه شده که در بخش فرهنگ یونان باستان، الماسی اسطوره‌ای قرار دارد که اسکندر آن را به هلن داده است. سیستم ایمنی موزه امروز به علت تعمیرات کار نمی‌کند. یک ساعت وقت دارید تا ثروتمندترین فرد دنیا شوید.
یک ویروس خطرناک و کشنده کل دنیارو فراگرفته. دکتر راجرز پادزهر این ویروس را کشف می‌کند اما قبل از ارائه این آنتی ویروس به دنیا توسط یک تیم مافیایی به قتل می‌رسد. تمام اطلاعات و مدارک از ویروس و پادزهر داخل آزمایشگاه مخفی این دانشمند قرار دارد. شما در نقش یک تیم کاراگاهی پزشکی وارد آزمایشگاه مخفی این دانشمند شده‌اید.
آروم میام از پشت پلکت بیرون. می‌بینم بدنت خوابه؛ می‌بینم ذهن تو، پر اتاقه من توی یکی از اتاقا جامه؛ بعضیا درشون قفله بعضیا بازه کامل. اولین باره که میبینم من نیستم تنها سایه!
شرکت فنی مهندسی آراکس جهت تکمیل کادر خود به یک نیروی آقا یا خانم نیاز دارد. شرایط استخدام: شما باید باهوش، با انگیزه، با انرژی، مسئولیت‌پذیر، شجاع و محکم باشید.
همه‌ی دنیا خواهد فهمید، هیچکس آن‌کسی که هست نیست! همه‌ی آن‌ها خودشان بودند! مشغول کارهای روزمره، این را فقط من می‌دانستم! چون تفاوت را تجربه کردم…
زتا… این بخش یکی از محرمانه‌ترین و ترسناک‌ترین پروژه‌های دولت است که در آن چندین نابغه آدمخوار را با هدف بهره برداری از ذهن و استعدادشان زندانی کرده اند. این نابغه‌ها با خوردن گوشت انسان قدرت فکری و خلاقیتشان را افزایش می‌دهند و دولت با ارائه غذا به آن‌ها، از آثار و اخراعاتشان در زمینه‌های مختلف مانند علم هنر فناوری و غیره سود می‌برد.
در پی فوت ناگهانی نجلا شاپوری و نریمان شاپوری در روستای ولی آباد تیم تجسس اولیه، تحقیقات مختلفی انجام داد ولی همه چیز برایشان به دلیل اتفاق ناگواری که برای برادرشان غلام شاپوری هم افتاده بود و آسیب مغزی دیده بود و دچار معلولیت ذهنی شده بود، پلیس روند پیگیری‌های خود را از سَر گرفت و به دستور قاضی قرار شد تیم دوم تجسس به محل حادثه اعزام ...
سایه‌ی شوم جاه طلبی آبادی را فرا گرفته بود. و نسیان! نسیان و نسیان و نسیان! لعنت به تیرگی آن شب. چرا هیچ‌چیز به یادمان نمی‌آید.و یک گلوله روی جای شقیقه‌اش. و حالا همه‌ی آبادی در پی معمای قتل
هرگونه خرید و فروش و نقل و انتقال غنیمت‌ها و آثار باستانی کشف شده به موجب مواد قانون اسلامی پیگرد قانونی دارد. از این رو سازمان میراث فرهنگی در صورت مشکوک شدن به فرد یا مکان خاصی حق ورود و تجسس در مورد غنیمت یا اشیای باستانی را دارد و در صورت محرز شدن جرم، فرد خاطی تحت تعقیب قضایی قرار می‌گیرد. حکم صادر شده برای تحقیق و تجسس مکانی در فلاح برای شما صادر و بعد از اتمام ماموریت منتظر ارسال گزارش شما هستیم.
در سال ۲۰۰۶ شما برای بازدید از منطقه توریستی «دهکده عروسک ها» واقع در کارگو ایتالیا، به سفر می‌روید که متوجه می‌شوید ورود به دهکده زمان زیادی است که ممنوع شده است. در راه بازگشت با تابلویی رو به رو می‌شوید که روی آن نوشته «بازدید از عمارت عروسکی مستر جونز»
یک دختری از یک خانواده پرجمعیت بود که یک شب کنار جنگل محل زندگیشون گشت میزده. ماه توی آسمون نظرشو جلب می‌کنه و می‌بینه که ماه به رنگ خون دراومده. که همون لحظه شخصی ظاهر میشه و به اون دختر وعده مردن تک تک اعضای خانواده‌شو میده و به طلسم نامیر بودن دچار میشه و ….

جدید ترین اتاق فرار های تهران

اسکیپ روم تهران

اتاق فرار تهران یکی از سرگرمی های پرطرفدار در تهران می باشد که توانسته جوانان زیادی را به خود علاقه مند کند. اسکیپ روم تهران دارای ژانرها و سبکهای متفاوتی می باشد که می تواند سلیقه همه بازیکنان را به خود جلب کند، اتاق فرار ترسناک، دلهره آور، هیجانی پرطرفدارترین ژانر اتاق فرار در تهران می باشد. اگر به تفریح های گروهی و هیجانی علاقه مند هست بدون شک بازی اتاق فرار یکی از بهترین پیشنهادات برای شما خواهد بود. برای اینکار فقط نیازمند تشکیل یک تیم و انتخاب بازی مناسب خواهد بود تا با اولین تجربه شما هم جزو طرفداران اتاق فرار در تهران شوید.

شما در مجله اتاق فرار می توانید بهترین اتاق فرارهای تهران را مشاهده، انتخاب و به صورت انلاین رزرو نمایید.

 

اتاق فرار تهران: یک تجربه هیجان‌انگیز و چالش برانگیز

اتاق فرار یا «Escape Room» به زبان انگلیسی، یکی از آخرین پدیده‌های محبوب در دنیای سرگرمی است. این تجربه‌ای گروهی بر پایه چالش‌های معماگونه و حل کردن معماها برای رسیدن به هدف نهایی است. در این قسمت، ما به بررسی این پدیده جذاب می‌پردازیم و به معرفی اسکیپ رومهای تهران می پردازیم.

مزایای شرکت در اسکیپ روم های تهران

اتاق فرار یک فضای محدود شامل چالش‌ها و معماهای متعدد است که باید توسط گروهی از بازیکنان حل شود. هدف اصلی بازیکنان این است که در یک مدت زمان محدود، معمولاً یک ساعت، از اتاق فرار کنند. این بازی به تیم‌ها اجازه می‌دهد تا همکاری، تفکر استراتژیک و توانایی حل مسئله خود را به چالش بکشند.

ژانرهای اتاق فرار تهران

یکی از جذابیت‌های اصلی اتاق‌های فرار، طراحی منحصر به فرد و داستان‌های متنوع آن‌ها است. اتاق‌های فرار می‌توانند با موضوع‌های مختلفی همراه باشند، از جنایتکاران مشهور تا تاریخچه‌های جنگی و حتی دنیای فانتزی و علمی تخیلی. این طراحی‌ها و داستان‌ها باعث می‌شوند تا بازیکنان واقعاً در دنیایی جدید و هیجان‌انگیز غوطه‌ور شوند. در تهران به دلیل تعداد بسیار زیاد بازیهای در حال اجرا تقریبا هر ژانری که به آن علاقه داشته باشید و می توانید براحتی پیدا کنید.

چالش‌ها و معماهای اتاق فرار 

اتاق‌های فرار تهران شامل مجموعه‌ای از چالش‌ها و معماها هستند که باید توسط بازیکنان حل شوند. این معماها می‌توانند شامل رمزنگاری‌ها، جستجوی اشیاء مخفی، حل کردن پازل‌ها و استفاده از اشیاء و دستگاه‌های موجود در اتاق باشند. بازیکنان باید با تیم‌بندی و تفکر خلاقانه به حل این معماها بپردازند.

نقش همکاری و تفکر گروهی

یکی از جنبه‌های مهم اتاق فرار تهران، همکاری و تفکر گروهی است. بازیکنان باید یاد بگیرند که چگونه با هم کار کنند و نقاط قوت و ضعف یکدیگر را شناسایی کرده و بهره‌برداری کنند. این تجربه به افراد کمک می‌کند تا مهارت‌های ارتباطی، رهبری و حل مسئله خود را در یک محیط کارآموزی و سرگرم کننده بهبود بخشند.

مزایای شرکت در اتاق فرار

 

تقویت همکاری و تیم‌بندی

اتاق‌های فرار تهران فرصتی عالی برای تقویت همکاری و تیم‌بندی هستند. این تجربه به افراد این فرصت را می‌دهد که در یک محیط غیررسمی و سرگرم کننده با یکدیگر کار کنند و این مهارت‌های ارزشمند را در محیط کار و زندگی روزمره به کار بگیرند.

افزایش توانایی حل مسئله

با حل کردن چالش‌ها و معماهای موجود در اتاق‌های فرار تهران، بازیکنان می‌توانند توانایی حل مسئله خود را بهبود بخشند. این تجربه به آن‌ها کمک می‌کند تا یاد بگیرند چگونه به سرعت ایده‌های جدید را بررسی کرده و راه‌حل‌های نوپا برای مسائل پیچیده پیدا کنند.

تقویت مهارت‌های ارتباطی

اسکیپ روم های تهران به بازیکنان این فرصت را می‌دهند که مهارت‌های ارتباطی خود را تقویت کنند. افراد باید یاد بگیرند که چگونه به صورت کارا و موثر با یکدیگر ارتباط برقرار کنند تا بتوانند چالش‌ها را به سرعت حل کنند.

بهترین اتاق فرار تهران

برای این سوال جواب درستی وجود ندارد، زیرا که هر بازی تجربه متفاوتی را برای شما رقم خواهد زد. امکان دارد یک بازی برای شما بسیار جذاب و برای گروههای دیگر معمولی باشد. با این وجود مجله اتاق فرار در تلاش است بهترین اتاق فرارهای تهران را در سایت خود قرار دهد تا بازیکنان با خیال راحت بتوانند بازی های خود را انتخاب و رزرو نمایند.

قیمت اتاق فرار تهران

اسکیپ رومهای تهران دارای قیمتهای مختلفی می باشند ولی برای به طور معمول قیمت اتاق فرار تهران از 100.000 تومان به ازای هر نفر الی 200.000 تومان متغیر می باشد.

رزرو اتاق فرار تهران

در این صفحه بهترین اتاق فرارهای تهران را برای شما تهیه کرده ایم. شما می توانید با توجه به سلیقه خود بازی مورد نظر خود را انتخاب و به صورت آنلاین اتاق فرار تهران را از مجله اتاق فرار رزرو نمایید.