رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!
اتاق فرار هیجانی

اتاق فرار هیجانی

اتاق فرار هیجانی در بازی‌های اتاق فرار شامل حل پازل، معما و ماجراجویی است. این بازی‌ها به طور کلی با ایجاد یک محیط محدود و زمان محدود، برای بازیکنان چالش‌هایی ارائه می‌دهند که باید با حل معماها و پیدا کردن کلیدها و مهارت‌های مورد نیاز، به خروج از اتاق برسند.
اتاق فرار هیجانی و اکشن یکی از پر طرفدارترین ژانرهای اتاق فرار می‌باشد که قالبا سناریوهایی مانند سرقت، نفوذ به مکان خاص، خنثی کردن بمب یا عملیات تروریستی را شامل می‌شود.
در سالهای گذشته طراحان اتاق فرار علاوه بر سبکهای ترسناک و دلهره‌آور به ژانر هیجانی نیز علاقه‌مند شده‌اند و اسکیپ روم هیجانی و اکشن روز به روز در حال پیشرفت می‌باشد. اگر شما هم به فیلمهای هیجانی علاقه‌مند هستید به شما ااتاق فرار اکشن و هیجانی را پیشنهاد می‌کنیم.
شما در مجله اتاق فرار می‌توانید لیست بهترین اتاق فرارهای هیجان – اکشن را مشاهده و به صورت آنلاین آن‌ها را رزرو نمایید.

اتاق فرارهای پیشنهادی

اتاق فرار هیجانی تهران و کرج

دلاک حمام به صورت ناگهانی و عجیب ناپدید می‌شود. از آن پس هرکس وارد حمام شده به صورت دیوانه‌وار بیرون آمده و با هیچکس صحبت نکرده است. به کمک شما احتیاج دارد تا بتواند ارواح و اجنه را شکست دهد تا ساختمان حمام را پاکسازی و آزاد کند.
طبق اسناده محرمانه‌ای که بدست‌مون رسیده، متوجه شده‌ایم که منشور کوروش در موزه بریتانیا تقلبی‌ست و نسخه اصلی آن در مکان امنیتی یک باستان‌شناس ایرانی/انگلیسی نگهداری می‌شود. شما بعنوان تیم عملیاتی بتا، به ساختمان نفوذ کردید، هرچه سریعتر باید گنجینه کوروش رو بدست بیارید و به ایران برگردونید.
طبق شنیده‌ها در اطراف تالاب ارواح مازندران مکانی نامعلوم وجود دارد که محفل ساحره‌ای پیر است. شما به وسیله شخصی که ادعا می‌کنه مکان ساحره رو می‌شناسه و به طمع برآورده شدن آرزوهاتون، راهی محفل شدین تا با ساحره‌ی پیر ملاقات کنید.
شما دزدان زبده و خبره شهر هستید که مطلع شدید در خانه ای در شرق تهران چندین الماس زیبا از سراسر دنیا جمع آوری شده. تصمیم دارید برای دزدی الماس‌ها به این خانه بروید ولی بی‌خبر از اینکه…
هیتلر تصمیم گرفته با ساخت سلاحی وحشتناک، یک شبه به جنگ پایان بده. اون تصمیم گرفته دروازه جهنم رو باز کنه. گروهبان! به همراه سربازانت خیلی سریع خودتو به اردوگاه برسون و اونجارو نابود کن.
… پرسید: «وحشتت از چیست؟! برایش نوشتم: از «ماریان» او درست شبیه من و توست؛ ولی محروم از داشتن جسم. سرگردان است و به دنبال تسخیر روح. در جسمت تار و پود میتند و کنترلت را بدست میگیرد. «او همسر اهریمن است.»
جنایت‌های شدیدی در شرکت SBG در حال رخ دادنه. شما مخفیانه وارد شرکت میشین تا اطلاعات لازم برای اثبات این جنایات رو بدست بیارید اما به دست آوردن این مدارک کار راحتی نیست و میتونه به قیمت از دست دادن جونتون تموم بشه، چون توماس تنها نیست و یک جاسوس بین شماست.
فردا راس ساعت ۸ صبح قراره به سمت سیگنال «نامیرا» بریم. تنها سیگنال ناشناخته از نیمه نابود شده زمین که خوشبختانه تا امروز قطع نشده. امیدواریم حداقل بتونیم آدم‌های زنده پیدا کنیم…
ساختمان مرکزی و فوق سری انجمن «فراموش خانه» شناسایی می‌شود! انجمنی که زیر نظر یکی از مخوف‌ترین سازمان‌های جهانی است و فعالیت آن از زمان ناصرالدین شاه قاجار در ایران ممنوع اعلام شده است.
سرقت پول در مورد گروهی از سارقان حرفه‌ای با مدیریت شخصی به نام پروفسور است. پروفسور که مغز متفکر این گروه به شمار می‌آید نقشه سرقت بزرگی را از بانک ملی اسپانیا طراحی می‌کند.

جدیدترین اتاق های فرار

توضیحات بیشتر

نکاتی درمورد «اتاق فرارهای هیجانی – اکشن»

 

اتاق فرار هیجانی و اکشن یکی از پرطرفدارترین سبک های اتاق فرار در ایران می باشد. در این سبک از بازیها کار تیمی و رسیدن به هدف مورد نظر، اهمیت ویژه ای پیدا خواهد کرد.

اتاق فرار هیجانی در بیشتر مواقع، سناریویی  ماموریتی دارد. به این صورت که شما یک هدف از پیش تعیین شده مانند سرقت کردن، خنثی کردن بمب، انجام عملیات پلیسی و یا سناریوهای هیجانی دیگر را در پیش خواهید داشت.
در اتاق فرارهای اکشن امکان وجود اکتور اتاق فرار وجود دارد البته نه به اون سبک و سیاقی که در بازیهای ترسناک دیده اید.
اکتورها بیشتر به عنوان فرمانده یا رئیس شما نقش خواهند داشت و به نوعی مدیریت فرایند بازی را در دست خواهند داشت. در بیشتر مواقع در اسکیپ رومهای هیجانی اکتور اتاق فرار کار گیم مستری بازی را در صحنه برعهده خواهد داشت.

به طور کلی، مزایای بازی در اتاق فرار هیجانی و اکشن عبارتند از:

  • تقویت همکاری و تعامل: بازی در اتاق فرار هیجانی و اکشن، نیازمند همکاری و تعامل با دیگر بازیکنان است. این بازی باعث می‌شود که شما و دوستانتان بهتر بتوانید با یکدیگر همکاری کنید و با هم تعامل داشته باشید.
  • تقویت مهارت‌های حل معما: اتاق فرار هیجانی و اکشن بازیکنان را به چالش می‌کشاند تا به سرعت معماها و راه حل‌ها را پیدا کنند. این بازی می‌تواند به شما کمک کند تا مهارت‌های خود در حل مسائل و به دنبال آن، مهارت‌های تصمیم‌گیری و پیش‌بینی را بهبود بخشید.
  • تنوع و پویایی: بازی در اتاق فرار هیجانی و اکشن تجربه‌ای جدید و پویا ارائه می‌کند. این بازی‌ها برای تفریح، خنده، ترس و تعامل میان بازیکنان طراحی شده‌اند و از طریق تعامل با دوستان و برخورد با وضعیت‌های مختلف، شما را به چالش می‌کشاند.

 

قیمت اتاق فرار هیجانی و اکشن چقدر است؟

قیمت اتاق فرار هیجانی و اکشن در سال ۱۴۰۲ تقریبا مبلغی حدود ۱۰۰.۰۰۰ تومان الی ۲۰۰.۰۰۰ تومان به ازای هر نفر می‌باشد و برای انجام این بازی با یک گروه حداقلی چهار نفره مبلغی در حدود ۴۰۰.۰۰۰ تومان را باید در نظر بگیرید.

رزرو اتاق فرار اکشن – هیجانی

شما می‌توانید در همین صفحه، بازی اسکیپ روم اکشن – هیجانی مورد نظر خود را انتخاب و با ورود به صفحه اختصاصی بازی به صورت آنلاین و تلفنی رزرو نمایید.