اتاق فرارهای پیشنهادی مشهد

اتاق فرار های ترسناک مشهد

اتاق فرار های غیر ترسناک مشهد

اتاق فرار مشهد

این عجیب‌ترین و مرموزترین پرونده‌ایه که تا حالا به دست ما رسیده و نزدیک به یه‌ساله که حل نشده باقی مونده! ماموریت شما و گروهتون به عنوان جمعی از بازرسان و نیروهای حرفه‌ای پلیس، ورود به سردخونه جهت مختومه کردن پرونده‌ست.
اون بهترین دلقک شهر بود، کسی که همه عاشق اجراهای بی‌نظیرش بودن. ولی بعد از از دست دادن همسرش افسرده شد و دیگه نتونست کسی رو بخندونه. به تازگی تنها امیدشو برای اجرای نمایش تو آخرین سیرکی که می‌تونست کار کنه از دست داد. حالا شما دعوتید که آخرین اجرای اونو، این‌بار توی زیرزمین سیرک ببینید. اما به نظر نمیاد خنده‌ای در کار باشه!
برای اولین‌بار چهار دختر و پسر به روستای دغنان رفتند و تصمیم گرفتند که برخلاف تمام حرف‌ و حدیث‌هایی که راجع‌ به کلبه‌ی جن‌زده و مخوف این روستا شنیده بودند، شبشان را در اینجا بمانند. شب‌هنگام دونفر از این ۴ نفر به خاطر اتفاقی نامعلوم از کلبه دغنان پا به فرار گذاشتند. حالا شما ماموریت دارید به این کلبه بروید و سر از راز این مکان جن‌زده در بیاورید. به شرط این‌که بتوانید زنده بمانید….
جریان از اونجا شروع میشه که درست یک شب قبل سال تحویل یه خانواده اعلام مفقودی پدرشون رو انجام دادن. اینطور که می‌گفتن برای سرکشی به ملک پدریش که یه خونه‌ی قدیمی که توی آخرین نقطه مشهد بود رفته. از اهالی محل پرسوجو کردیم متوجه شدیم که این خونه ۷۰ ساله که متروکه‌ست. محلی‌ها شهادت دادند که هرشب سر یک ساعت معین از این خونه صدای جیق میاد
آقای هاشمی هستم از بنگاه محله رضا شهر که سر زدید برای خرید خونه. خواستم خبر بدم یک مورد خونه کلنگی پیدا کردم. صاحبخونه به خاطر سفر به خارجه ملک و زیر قیمت میده به نظرم همون ملکیه که میخواستین. وقتشه که بهم سر بزنید.
«آیهان آغچه» فرقۀ آدمخواری «فلامینگو» را برای نجات طبیعت از دست انسان‌ها بنا نهاد. او طبق آیین مخوفی به نام «آدمخون» دست به کشتار انسان‌های بی‌گناه می‌زد و گوشت آن‌ها را خوراک اصلی خود و مریدانش قرار می‌داد ...
در سال ۱۳۷۲ سوسن و سام که به تازگی ازدواج کرده بودند، به علت مشکلات مالی مجبور به اجاره‌ی خانه‌ای روستایی شدند؛ ششمین روز بعد از عروسی بود که اولین گزارش‌ها به پلیس جنایی داده شد. هیچ ردی ازشون بجا نمونده بود. شما اولین گروه تحقیقاتی برای حل این معما هستین.
در محیط سینما می‌نشینید و در حال تماشای فیلم اکتورها هم داخل فضا هستند تا هیجان فیلم دیدن شما رو چند برابر کنند.
یک ماه قبل دختری به طرز مشکوکی در عمارت خانوادگی خود می‌میرد و آه و اندوه عمارت را در برمی‌گیرد. مادر دختر برای دیدار مجدد دخترش رمالی را به عمارت دعوت کرده تا بتواند روح دختر را احضار کرده. اما در آن شب اتفاقات عجیبی رخ داد و از مرد رمال هیچ اثری نیست. شما و تیمتان باید بعنوان کارآگاهان خصوصی وارد این عمارت شوید و پرونده را حل کنید.
در روستایی دور افتاده جوان خانواده‌ای می‌میرد و طبق وصیتی که کرده بود او را برای دفن به گورستان متروکه روستا بردند که داستان‌های ترسناک و عجیبی درمورد آن مکان بین اهالی شنیده می‌شود که از شومی آن خبر می‌دهد… حالا از گروه شما می‌خواهند که جنازه او را پیدا کرده و دفنش کنید تا روحش به آرامش برسد….
سال‌ها پیش دختر بچه‌هایی در مدرسه‌ای کوچک داخل روستا مشغول درس خواندن بودند که روزی سه تا از دختران ناپدید شدن. تلاش‌ها برای یافتن آنان انجام دادند اما فایده‌ای نداشت و سرگذشت‌شان همچنان نامعلوم است. حال شما به گذشته برگشته‌اید به روزی که همه چیز از آنجا شروع شده بود….
فرانک خانه‌ای مرموزانه بیرون از شهر می‌سازد. وی با دختر یتیمی بنام الیزابت ازدواج کرد. فرانک که مشکل روانی داشت همسر خود را به دلایلی در خانه زندانی و شکنجه می‌کرد. تا اینکه الیزابت شیطانی را احضار کرد تا از دست فرانک خلاص شود و با او عهد بست که مطیع و درخدمتش باشد. بعد از مدتی الیزابت باردار شد و فرزندش را در بیمارستانی به دنیا آورد که تمام شاهدین آن شب مفقود و یا به طرز عجیبی مردند ...
گزارشات پلیس محلی حاکی از آن است که حدود یک ماه قبل کودکی ۹ ساله درحالی که در راه خانه خود به سمت مدرسه بوده ربوده شده. طبق پیگیری‌های پلیس و اعضای اینترپل آخرین سرنخ بدست آمده آدرس یک خانه در حوالی اسکله کادیکوی بوده. پس از بررسی‌های میدانی پلیس متوجه تحرکات مشکوکی در اطراف آن خانه می‌شود که حاکی از دست داشتن فرقه‌های شیطانی در ربوده شدن اریک می‌باشد. آیا اماده‌اید که پا به این خانه بگذارید و اریک را پیدا کنید؟
الان وقت بازیه یک بازی اجباری بازی مرگ و زندگی شاید تنها راه برگشت کیش و مات کردن پادشاه باشه …
از اعدام اصغر قاتل، فقط ۱۳ سال گذشته بود که شبح او، مردم مشهد را به وحشت انداخت؛ شبحی که در کوچه پس کوچه‌های شهر می‌گشت و وحشت می‌آفرید. شما در نقش چند جوان کنجکاو ماموریت دارید تا راز این قاتل زنجیره‌ای و دلیل ناپدید شدن کودکان را کشف کنید.
شما یک گروه سرقت هستین که طی یک ماموریت یک الماس دزدیدن، صاحبان الماس هم برای این که بتونن الماس رو پس بگیرن فرماندتون رو گروگان گرفتن. شما هم بعد از پیدا کردن محل اختفای فرمانده طی ماموریتی ۷۵ دقیقه فرصت دارید تا فرمانده رو نجات بدید.
تو یک شب طوفانی پسری به دنیا میاد که ظاهری عجیب الخلقه و ترسناک داره. مردم روستا یحیی و پدرش رو از روستا ترد می‌کنن. پدر یحیی مجبور میشه یه کلبه تو جنگل بسازه و یحیی‌ رو به تنهایی بزرگ کنه. بعد از چند سال یحیی دختر کدخدا رو کنار چشمه می‌بینه و عاشقش میشه و به خودش جرات میده که به خواستگاریش بره ولی کدخدا یحیی‌رو به خونه راه نمیده. یحیی با یه دنیا کینه از اون‌جا میره ...
سال‌ها قبل به همراه گروه طبیعت‌گردی ۱۰ نفر داخل جنگلی مخوف شدیم که صداهای عجیبی شنیده می‌شد. تنها بازمانده آن گروه من هستم. به کمک شما احتیاج دارم تا از سرنوشت دوستانم و راز آن جنگل شیطانی اطلاع پیدا کنم. در حال حاضر از سرنوشت مردمان روستا هیچ اطلاعی در دسترس نیست.

جدید ترین اتاق فرار های مشهد

اسکیپ روم مشهد

شما در مجله اتاق فرار می توانید بهترین اتاق فرارهای مشهد  را مشاهده، انتخاب و به صورت انلاین رزرو نمایید.

اتاق فرار چیست؟

اتاق فرار یک بازی گروهی و فکری می‌باشد که در آن شما با تشکیل یک تیم و ورود به فضای از پیش تعیین شده در مدت زمان محدود، با حل کردن معماها و پازل‌ها به هدف از پیش تعیین شده خود دست پیدا خواهید کرد.
اتاق فرار یا اسکیپ روم برگرفته از بازیهای کامپیوتری می‌باشد که در واقعیت اجرا می‌شود.

ژانرهای اتاق فرار مشهد

اسکیپ روم‌های مشهد دارای ژانرهای متفاوتی می‌باشد که اتاق فرار ترسناک، دلهره آور، هیجانی و کاراگاهی از محبوبترین آن‌ها هستند.

قیمت اتاق فرار در مشهد چقدر است؟

در حال حاضر که بهمن ۱۴۰۱ می‌باشد قیمت اسکیپ روم مشهد از ۷۰.۰۰۰ تومان الی ۱۲۰.۰۰۰ تومان به ازای هر نفر می‌باشد. برای یک گروه ۴ نفره حداقل مبلغ ۲۸۰.۰۰۰ تومانی را در نظر بگیرید.