رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!
اتاق فرار دلهره آور

اتاق فرار دلهره آور

اتاق فرار دلهره‌ آور به عنوان یکی از پرطرفدارترین ژانرهای اسکیپ روم در سال‌های گذشته شناخته شده و در بسیاری از بازیهای جدید به کار گرفته شده است. با توجه به اینکه دلهره‌آور بر روی نگرش و رویه‌های شخصیتی شخصیت‌های داستان تأکید دارد، غالباً این ژانر به همراه عناصر روان‌شناسی و رمز و راز به کار می‌رود که مقداری ترس و استرس نیز در آن دخیل است.
اسکیپ روم‌ دلهره‌آور بازی است که در آن نه از ترس زیاد بازیهای ژانر ترسناک خبری است و نه از سردی و یکنواختی بازیهای معمایی.
در این ژانر قالبا استرس و دلهره بیشتر از سمت اتفاقهای ناگهانی مانند افتادن اجسام، صداهای ناگهانی، موسیقی و فضای داستان اتفاق می‌افتد.
شما در مجله اسکیپ روم می‌توانید لیست بهترین اتاق فرارهای دلهره آور را مشاهده و به صورت آنلاین آن‌ها را رزرو نمایید.

اتاق فرارهای پیشنهادی

اتاق فرار دلهره آور تهران و کرج

در سال ۲۰۰۶ شما برای بازدید از منطقه توریستی «دهکده عروسک ها» واقع در کارگو ایتالیا، به سفر می‌روید که متوجه می‌شوید ورود به دهکده زمان زیادی است که ممنوع شده است. در راه بازگشت با تابلویی رو به رو می‌شوید که روی آن نوشته «بازدید از عمارت عروسکی مستر جونز»
یک دختری از یک خانواده پرجمعیت بود که یک شب کنار جنگل محل زندگیشون گشت میزده. ماه توی آسمون نظرشو جلب می‌کنه و می‌بینه که ماه به رنگ خون دراومده. که همون لحظه شخصی ظاهر میشه و به اون دختر وعده مردن تک تک اعضای خانواده‌شو میده و به طلسم نامیر بودن دچار میشه و ….
منو دوستام علاقه شدیدی به بازدید از جاهای قدیمی و باستانی داریم، بنابراین تصمیم گرفتیم از چند مکان قدیمی بازدید کنیم، به محض ورودمون به آنجا متوجه شدیم که …
وارد معبد سلیمان شده و با توجه به نشانه گذاری‌ها پنج طلسم را باطل کنید. پس از آن زندگی جاودان و سرشار از خوشی و خوشبختی را به شما اعطا می‌کنم.
… پرسید: «وحشتت از چیست؟! برایش نوشتم: از «ماریان» او درست شبیه من و توست؛ ولی محروم از داشتن جسم. سرگردان است و به دنبال تسخیر روح. در جسمت تار و پود میتند و کنترلت را بدست میگیرد. «او همسر اهریمن است.»
جنون و بیماری روانی، یکی از اعضای خانواده‌ام امانم را بریده. هیچ روانشناسی قادر به تشخیص بیماری و درمان او نشده است. به همین منظور از شما به همراه تیم روانپزشکیتان درخواست میکنم به منزل ما آمده و پس از تشخیص بیماری، او را درمان کنید.
سال ۱۹۸۱-آمریکا (نیویورک). بعد از حمله قلبی که به ادوارد دست داد حالا کلیسا از شما درخواست کرده که مأموریت ناتمام او را به اتمام برسانید. اما باید این رو هم بدونین که نجات جون اون پسر ارزش تمام چیزهایی که دارید رو داره؟ چون ممکنه براتون گرون تموم بشه.
مدت هاست هیچ تیم تحقیقاتی یا پزشکی به دلیل شدت جنون بیماران وعدم برقراری ارتباط با اونها نتونستن وارد بیمارستان روانی امین آباد بشن. شما نه در قالب یک تیم تحقیقاتی بلکه به عنوان بیماران جدید وارد این بیمارستان روانی میشید تا بتونید عملیات تحقیقاتی خودتون رو آغاز کنید.
پدر محترم، هنگام به دنیا آمدن محترم و خاک کردن جفت او، با دیدن جنی در پشت بام خانه، نگران آینده محترم می‌شود. سال‌ها بعد در تابستان ۱۳۴۲ زبان‌ها میافتد. شهر تخلیه شایع‌های راجع به زلزلۀ در تهران بر سر می‌شود. محترم در راه بازگشت به خانه، جنی را بر پشت بام خانه‌شان می‌بیند و دقایقی بعد در چند متری خود با جن روبه‌رو می‌شود که باصدایی وحشتناک به سوی او میآید …
ای آدمیان! من (…۴…) از شما هستم. شما را به میدان میطلبم، اگر (…۳…)، جرأت کنید و به (… ۲…) من بیایید و خلافش را (… ۱…) کنید…! ۱ - ثابت ۲ - جنگ ۳ - نمی‌ترسید ۴ - برتر
اسم من جک. همسرم چند روزی که از رفتار عجیب یکی از شاگرداش سرکلاس میگه. جدیدا متوجه شده چند سال پیش یک نفر تو جشن هالوین توی اون محل ناپدید شده. حالا که اون دانش آموز سر کار اشتباهش از مدرسه اخراج شده و همسرم همش احساس می‌کنه اون توی خطر افتاده. تا اینکه امروز صبح تلفن همسرم زنگ خورد و تقاضای کمک شد…

جدیدترین اتاق های فرار

توضیحات بیشتر

 

نکاتی درمورد “اتاق فرار های دلهره آور”

 

از آنچه به آن مبتلا هستید آگاه باشید

اگر مشکل اضطرابی دارید، باردار هستید یا شرایط پزشکی دیگری دارید که می‌تواند توانایی شما را برای آسوده فکر کردن یا حرکت آزاد مختل کند، ممکن است بخواهید برای شرکت در اتاق‌های با مضمون دلهره‌آور تجدید نظر کنید. در این شرایط اتاق فرارهای معمایی و غیر ترسناک می‌تواند پیشنهاد بهتری برای شما باشد.

در اتاق فرار دلهره آور انتظار معما های خیلی سخت را نداشته باشید

وقتی می ترسید و یا اضطراب دارید ، تمرکز و عملکرد در حالت بیشینه توانایی شما بسیار دشوارتر است. در اتاق فرارهای  دلهره آور به علت ایجاد فضایی وهم آلود و پر استرس فضا برای حل معمای پیچیده ممکن است سخت باشد. فراموش نکنید سناریو در اتاق های فرار دلهره اور بیشتر به احساسات مربوط می شوند تا ایده پردازی.

تصویری از اتاق فرار دلهره آور

به داستان ایمان داشته باشید 

سعی کنید شک و تردید خود را بیرون اتاق فرار بگذارید و به هر آنچه در داخل منتظر شما است روشن باشید. در بازیهای دلهره آور سعی بر این است که فضاسازی، موزیک، داستان باعث ایجاد دلهره و اضطراب در شما شود. در صورتی که در مقابل داستان بخواهید از خودتون مقاومت نشان دهید امکان دارد لذت کافی را از بازی نبرید.

ایمنی شما حرف اول را می زند

اگر در هر لحظه نسبت به وضعیت جسمی و روحی خود نگران هستید یا بیش از آنکه بخواهید تحمل کنید ترسیده‌اید، بازی را فوراً متوقف کنید. هیچ یک از موارد بالا هدف اتاق فرار نیست و شما مجبور نیستید با چیزی که نگران کننده است کلنجار بروید. یا بازی به اندازه کافی متعادل نیست، یا اتاق‌های دلهره آور سرگرمی مناسب شما نیستند.

لباس ساده و کفش راحت بپوشید

بسیاری از اتاق‌های فرار دلهره آور که دیده‌ایم شامل خزیدن یا دویدن است. کفش‌های راحت و ترجیحا با انگشتان بسته یک ضرورت است. لباسی بپوشید که با خون تقلبی یا مواد دیگر خیس یا کثیف نشوید.

در اتاق فرارهای دلهره آور به بازیگران صدمه نزنید

در واقع بهتر است از دست زدن به گروه گرداننده اتاق فرار خودداری کنید. قطعاً چیزی به سمت آن‌ها پرتاب نکنید یا هل ندهید. سعی نکنید آن‌ها را دست بیندازید. بازیگران یا گردانندگان افرادی درست مثل شما هستند که به سادگی کار خود را انجام میدهند، و اگر ترسیده‌اید، این بدان معنی است که آن‌ها در این کار مهارت دارند! اگر بازیگری در تلاش است که اعضای گروه را جدا کند، بهتر است این کار را انجام دهید.

قیمت اتاق فرارهای دلهره آور چقدر است؟

قیمت اتاق فرار دلهره آور در سال ۱۴۰۲ تقریبا  مبلغی حدود ۱۰۰.۰۰۰ تومان الی ۲۰۰.۰۰۰ تومان به ازای هر نفر می‌باشد و برای انجام این بازی با یک گروه حداقلی چهار نفره مبلغی در حدود ۴۰۰.۰۰۰ تومان را باید در نظر بگیرید.

رزرو اتاق فرار دلهره آور 

شما می‌توانید در همین صفحه، بازی اسکیپ روم دلهره اور مورد نظر خود را انتخاب و با ورود به صفحه اختصاصی بازی به صورت آنلاین و تلفنی رزرو نمایید.

اسکیپ روم های دلهره آور می توانند بسیار سرگرم کننده باشند ، به شرطی که بدانید در مقابل چه کسانی هستید و محدودیتی وجود ندارد که لذت تجربه شما را از بین ببرد.