رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!
اتاق فرار اصفهان

اتاق فرار اصفهان

اتاق فرار اصفهان یکی از پر طرفدارترین تفریحات گروهی بعد از دیدن مراکز تاریخی در این شهر می‌باشد.
این بازی گروهی در ژانرهای مختلفی در این شهر اجرا میگردد ولی همچنان اتاق فرار ترسناک در اصفهان محبوبترین ژانر آن است.

در زیر شما میتوانید لیست اتاق فرارهای اصفهان به همراه پیشنهادات مجله اتاق فرار را مشاهده و بهترین اتاق فرارهای اصفهان و ترسناکترین اتاق فرار اصفهان را به صورت انلاین رزرو نمایید.

اتاق فرارهای پیشنهادی اصفهان

اسکیپ روم اصفهان

اتاق فرار ملکه خون

برای اولین بار وقتی که با خشم به صورت یکی از خدمتکاران زد متوجه درون تاریک سیاه خود شد باتوی ۳۶ساله تصور میکرد که با حمام خون گرفتن پوست بهتری خواهد داشت. او یک خون آشام بود. به توصیه کشیش شما و دوستانتان تمام نماد‌های آیین مسیحیت را گرد هم آورید تا از شر ان موجود خونخوار در امان بمانید

اتاق فرار مخمصه

طمع قدرت و شهرت. چیزی که ما رو تا مرز جنون برد. من از این طمع دست نکشیدم… غرق شدن در دل تاریکی، سیاهی، سقوط من نباید توی این مخمصه میفتادم…. ! چیزی جز ترس انتظارم را نمی‌کشد.

اتاق فرار شمامه

در شهریور سال۱۳۷۳ تصمیم گرفتیم برای کوچ کردن. به روستایی رسیدیم به اسم مهفا. برای استراحت به یکی از خانه‌های روستا پناه بردیم که نزدیک یک قبرستان قدیمی بود. شب بود. چشم چشمو نمی‌دید و اطلاعی از متروکه بودن روستا نداشتیم تا اینکه دخترم از خواب بیدارشد …

اتاق فرار تقاص (اصفهان)

در این خانه زنی رمال به اسم کبری به شکل فجیعی دست به خودکشی زد و شوهر او یدالله به شکل جنون‌آمیزی چشم‌ها و دهان خودش را می‌دوزد. دختر لیلا با دیدن این اتفاقات از فرط فشار عصبی، سلامت عقل خود را از دست می‌دهد …

اتاق فرار شب سیزدهم (اصفهان)

مردم این روستای دوردست، شبِ سیزدهم هر ماه منتظرند تا نفرینِ بلقیس، جان یکی از فرزندشان را بگیرد. آن‌ها تا ابد تقاص مرگِ بی‌رحمانه‌ی اختر، دختربچه‌ی بلقیس را خواهند پرداخت. مگر آنکه افرادی حاضر شوند بهای باطل شدن دائمی نفرین را بپردازند…

اتاق فرار کلبه تاریکی

همش از اون شب طوفانی شروع شد …

اتاق فرار آرایشگر شیطانی

شایعه شده است بعد از خشونت‌های انجام شده توسط آرایشگر قاتل شهر لندن سویینی تاد، آرایشگاه به یک مکان متروک اما مرموز تسخیر شده تبدیل شده. شما شکارچیان ارواح هستید که برای شکستن طلسم آرایشگاه تسخیر شده مامور شده‌اید.

اتاق فرار عروس شیطان

پس از گذشت چند روز از گم شدن دختری در قبرستان، اهالی دهکده معتقدند اجنه و شیاطین، دختر رو به اعماق زمین برده و می‌خواهند به عروسی خود درآورند ...

اتاق فرار فراق

امان از چشم انتظاری …

اتاق فرار آزرم

برای بدست آوردن سندی که به شما ارث رسیده وارد عمارتی می‌شوید ...

اتاق فرار قوی سیاه

تقابل سیاه و سفید. بازی کردم بدون آنکه بدانم بازیچه میشوم. او درون من است. درست شبیه من بود اما فاقد جسم. او را رها کردم فارغ از اینکه بدانم بر من غالب می‌شود….

اتاق فرار درک

روزگاری در روستای درک سفلی زنی عاشق مرد غسال روستا شد. ولی مرد بخاطر دخترش به تجدید فراش فکر نمی‌کرد. وقتی زن احساس کرد دختر مرد غسال میان او و عشقش ایستاده قصد کشتن او را کرد و سپس دست به اعمال شیطانی زد. مرد غسال برای انتقام دخترش و نجات روستا نامه به دوستانش نوشت و از آن‌ها کمک خواست. دوستانش از درک اولیا راهی درک سفلی شدند تا به مرد غسال کمک کنند

اتاق فرار پیمان عزازیل

شیطان تنها کسی نبود که به انسان سجده نکرد و توسط خدا طرد شد، همراه او خیلی از فرشتگان طرد شدن و به زمین تبعید شدن…

اتاق فرار بوی مرگ

شما وارد کلینیک روانپزشکی دکتر فرهنگ می‌شوید. سال‌ها پیش یکی از مراجعه کنندگان با همسر دکتر درگیر شده و او را به طور فجیعی به قتل رسانده و فرار می‌کند. دکتر که خود دچار مشکل روانی شده از بین مراجعه کنندگان دنبال قاتل می‌گردد.

اتاق فرار شاه نشین

تو چه دانی که چه‌ها کرد فراقت با من …

اتاق فرار کروکدیل

گروه تحقیقاتی گرد هم امده‌اند تا اقدام به تولید واکسن جهت یک بیماری کنند، که از افراد مختلف جهت انجام تست دعوت بعمل می‌آورند. اما این ظاهر ماجراست و اتفاقات هولناکی در انتظار است.

اتاق فرار آتما

شما تصمیم گرفتید با دوستاتون به یک سفر برید، آقای مرادی تور لیدر شماست. و در مقصد منتظره که شما برسید، ولی در وسط مسیر آقای مرادی به شما زنگ میزنه و میگه مسیر بسته شده، و هماهنگی‌های لازم را انجام داده؛ که شما برای استراحت و تا باز شدن جاده به روستای سالوس برید…..

اتاق فرار‌ مهد

اواسط دهه ۸۰ بچه‌هایی توی شهر مفقود می‌شن و چند وقت بعد اجسادشون توی بیابونای اطراف پیدا می‌شه، پلیس بعد از تحقیق متوجه می‌شه تموم اون بچه‌ها به یه مهدکودک می‌رفتن … حالا سال ۱۴۰۲ و این پرونده هنوز بازه!

اتاق فرار محتاله

بابا علمدار می‌گفت: «مُحتاله به ظاهر پیرزنی است دوره گرد و بیچاره و به باطن عجوزه‌ای حیله‌گر و مکاره، میگن هنگام زاده شدنش هفت سال سن داشته… پدرش جن بوده و مادرش پری…» ما هیچ وقت حرفای بابا علمدارو جدی نمی‌گرفتیم، چند وقتی شایعه شده بود که اون محتاله به روستا برگشته… اما قصه اصلی از جایی شروع شد که یه شب طوفانی، زنم «عَشیه» ناپدید شد….

اتاق فرار آواز مردگان (اصفهان)

مدتی پس از ناپدید شدن راهبه آنا، دیگر هیچ وقت صدای آواز دردناک از این کلیسای شوم قطع نشد و سالیان زیادیست که هیچ کس جرات ورود به آنجا و کشف راز این کلیسا نشده است. به نظر می‌رسد آنجا محفلی برای مردگان است و این آواز ها، آواز مردگان…

جدیدترین اتاق های فرار

توضیحات بیشتر

 

نکاتی در مورد اتاق فرارهای اصفهان

 

اصفهان که از محبوب‌ترین شهرهای توریستی کشور است با جاذبه‌های دیدنی فراوان خود که ناشی از معماری و ذوق و هنر اصیل ایرانی است گردشگران زیادی را از سر تا سر دنیا به خود جذب می‌کند.
حضور گردشگران باعث شده که فعالین حوزه گردشگری و سرگرمی به سمت تفریح‌های گروهی و نوین روی آورند که یکی از انها اتاق فرار می‌باشد.

اتاق فرار چیست؟

اتاق فرار یک بازی گروهی و فکری می‌باشد که در آن شما با تشکیل یک تیم و ورود به فضای از پیش تعیین شده در مدت زمان محدود، با حل کردن معماها و پازل‌ها به هدف از پیش تعیین شده خود دست پیدا خواهید کرد.
اتاق فرار یا اسکیپ روم برگرفته از بازیهای کامپیوتری می‌باشد که در واقعیت اجرا می‌شود.

ژانرهای اتاق فرار 

اتاق های فرار دارای ژانرهای متفاوتی می‌باشد که اتاق فرار ترسناک، دلهره آور، هیجانی و کاراگاهی از محبوبترین آن‌ها هستند.

قیمت اتاق فرار اصفهان چقدر است؟

در حال حاضر که دی ماه 1402 می‌باشد قیمت اسکیپ روم اصفهان از 120.000 تومان الی 200.000 تومان به ازای هر نفر می‌باشد. برای یک گروه ۴ نفره حداقل مبلغ  480.000 تومان را باید در نظر داشته باشید.

بهترین اتاق فرار اصفهان

از آنجا که اتاق فرارها دارای ژانرها و سبک های مختلفی برای اجرا می باشند، برای این سوال پاسخ مناسبی نمی توان داشت و شما باید این مورد را در نظر داشته باشید که تجربه هرکدام از بازیها برای شما تجربه متفاوت و جدیدی خواهد بود. ما در اسکیپ مگ سعی کردیم بهترین اتاق فرارهای اصفهان را برای رزرو در اختیار شما دوستان قرار دهیم.

رزرو اتاق فرار در اصفهان 

در مجله اتاق فرار به معرفی بهترین اتاق فرارهای اصفهان پرداختیم و شما می توانید براحتی در همین صفحه لیست اتاق فرارهای اصفهان را مشاهده و به صورت انلاین رزرو نمایید.