رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!

اتاق فرارهای پیشنهادی اصفهان

اتاق فرار های ترسناک اصفهان

اتاق فرار های غیر ترسناک اصفهان

اتاق فرار اصفهان

بچه‌ها پشت‌هم گم می‌شدن و ما هم هرچی می‌گشتیم نمی‌تونستیم پیداشون کنیم. تا این‌که یه شب سرد زمستونی پسرم در خونه رو زد. وقتی تو اون حال دیدمش و جریانو برام تعریف کرد، بردمش پیش آجان. آجان ابله حرف پسرمو باور نکرد. منم چندتا از مردم ده رو برداشتم که برم ببینم تو خونۀ اون زنیکه‌ی شیطان‌صفت چه خبره و حقشو بذارم کف دستش.
گروه شما توسط سازمان استخدام و اعزام شده تا عملیات نفوذ به منطقه ۵۱ و نجات جاسوس که یک هفته ازش خبری نیست را اجرا کنید. سازمان حدس می‌زند که او لو رفته و در حال حاضر زیر شکنجه و اعتراف گیری شدید است.
مدتی پس از ناپدید شدن راهبه آنا، دیگر هیچ وقت صدای آواز دردناک از این کلیسای شوم قطع نشد و سالیان زیادیست که هیچ کس جرات ورود به آنجا و کشف راز این کلیسا نشده است. به نظر می‌رسد آنجا محفلی برای مردگان است و این آواز ها، آواز مردگان…
باند قاچاق اعضای بدن خاخام‌ها بعداز جنایاتی که در نیوجرسی رقم زدند، این‌بار در ایران به این خشونت روی آوردند و لیستی بلندبالا برای کشتار تهیه کردند. در میان اسامی این لیست اسم شما نیز برای سلاخی به دکتری بنام «ساموئل موردور» داده شده است. به تازگی شخصی توانسته از دست این دکتر خون‌خوار فرار کند و سعی دارد با استفاده از اطلاعاتی که کسب کرده است به شما کمک کند تا بتوانید وارد آن پزشک قانونی قدیمی شوید و اسامی خود را از لیستی که معروف به لیست مرگ است خارج کنید.
عمارتی شوم و بدنام که هرکس پایش به آنجا رسیده به جنون رسیده یا ناپدید شده و یا زنده از عمارت بیرون نیامده… شما به درخواست صاحب جدید، پا به عمارت مارستون می‌گذارید. آیا می‌توانید راز این عمارت شوم را بر ملا کنید یا به سرنوشت دیگرانی که وارد عمارت شدند دچار می‌شوید…
مردم این روستای دوردست، شبِ سیزدهم هر ماه منتظرند تا نفرینِ بلقیس، جان یکی از فرزندشان را بگیرد. آن‌ها تا ابد تقاص مرگِ بی‌رحمانه‌ی اختر، دختربچه‌ی بلقیس را خواهند پرداخت. مگر آنکه افرادی حاضر شوند بهای باطل شدن دائمی نفرین را بپردازند…
این تنها دعوت‌نامۀ موجود است. گروهی از مردم به دنیای دیگری منتقل می‌شوند تا بخشی از بازی بقا باشند. به فرقۀ تاریکی خوش آمدید.
بوی خون از در و دیوار شهر میاد… تک تک افراد شهر به طرز فجیعی دارن توسط موجودات ماورایی کشته میشن… پرواز ۸۲۸ آدنا در حال سقوط… کمپی تو حومۀ شهر زده شده و فقط یک راه مخفی برای رفتن به این شهر جهنمی هست…. (اقتباسی از فیلم سجّین)
بیماری طاعون جهش یافته و شهر را تا آستانه مرگ کامل پیش برده. مراکز متعدد برای ایزوله مبتلایان به طاعون ایجاد شده. شما اینجا گیر افتاده‌اید و در معرض طاعونید. تنها چیزی که میدانید این است: دیشب یکی از دستگیرشدگان پیشین که به کلید خروج دست یافته بود، پس از آنکه اعتراف نکرد، سوزانده شد…
طمع قدرت و شهرت. چیزی که ما رو تا مرز جنون برد. من از این طمع دست نکشیدم… غرق شدن در دل تاریکی، سیاهی، سقوط من نباید توی این مخمصه میفتادم…. ! چیزی جز ترس انتظارم را نمی‌کشد.
در این خانه زنی رمال به اسم کبری به شکل فجیعی دست به خودکشی زد و شوهر او یدالله به شکل جنون‌آمیزی چشم‌ها و دهان خودش را می‌دوزد. دختر لیلا با دیدن این اتفاقات از فرط فشار عصبی، سلامت عقل خود را از دست می‌دهد …
سال ۱۹۴۴ در جنگ جهانی دوم، دکتر ژوزف منگله ملقب به فرشته مرگ در اردوگاه آشویتس آلمان‌ها قرارگاهی ساخته تا بر روی شماری از زندانی ها، قبل از مرگ شان، آزمایشات غیر انسانی و بیرحمانه انجام دهد … شما به عنوان نیروهای متفقین مطلع شده‌اید فرمانده‌ای عالی رتبه به دست دشمن اسیر شده. خواهید توانست فرمانده متفقین را قبل از مرگ نجات داده و از آنجا خارج کنید؟!
شما گروهی سارق و تبهکار بین المللی از نقاط مختلف دنیا هستید که در حین انجام عملیات مشترکی در مکزیک توسط گارد ویژه این کشور بازداشت و پس از محاکمه به حبس ابد محکوم شده اید. اینک به زندان فدرال مکزیک منتقل شده‌اید تا دوران حبس طولانی خود را تا زمان مرگ در آنجا طی کنید. اما ظاهرا خیال ماندن ندارید و مرگ را به حبس ابد ترجیح داده اید… آیا راهی برای فرار از بند تبهکاران زندان فدرال مکزیک هست؟
شما و دوستاتون وارد یه رستوران می‌شید و منتظر می‌شید تا سفارشتون آماده بشه. مدت زیادی طول می‌کشه و کم کم مشکوک می‌شید. قصد می‌کنید رستوران رو ترک کنید ولی متوجه می‌شید در رستوران قفل شده و هیچ پنجره‌ای هم وجود نداره. صاحب این رستوران یک قاتل روانیه!
میان ساکنین شهر دور افتاده‌ی «شارلوت‌هیل» رسم است که هنگام به دنیا آمدن هر نوزاد، یک نهال کاج به نامش روی تپه‌ی مجاور شهر می‌کارند و در بزنگاه مرگش همان کاج را قطع کرده و به تابوت‌ساز شهر می‌دهند تا خانه‌ای ابدی از آن درخت بسازد. به تازگی هر چند صباحی یکی از جوانان شهر گم می‌شود…
تقابل سیاه و سفید. بازی کردم بدون آنکه بدانم بازیچه میشوم. او درون من است. درست شبیه من بود اما فاقد جسم. او را رها کردم فارغ از اینکه بدانم بر من غالب می‌شود….
شما تصمیم گرفتید با دوستاتون به یک سفر برید، آقای مرادی تور لیدر شماست. و در مقصد منتظره که شما برسید، ولی در وسط مسیر آقای مرادی به شما زنگ میزنه و میگه مسیر بسته شده، و هماهنگی‌های لازم را انجام داده؛ که شما برای استراحت و تا باز شدن جاده به روستای سالوس برید…..
شما برای حل مشکل بزرگی که در زندگیتان رخ داده تصمیم می‌گیرید به روستای دورافتاده‌ای که در آن دعانویسی پرآوازه زندگی می‌کند بروید. یادتان باشد! نحوه رفتار شما با اهالی روستا بسیار سرنوشت‌ساز است. اگر اشتباه کنید نه تنها ممکن است همه قربانی تصمیم شما شوند، بلکه دیگر راه خروجی از روستا ندارید.

جدید ترین اتاق فرار های اصفهان

اسکیپ روم اصفهان

اتاق فرار اصفهان یکی از پر طرفدارترین تفریحات گروهی بعد از دیدن مراکز تاریخی در این شهر می‌باشد.
این بازی گروهی در ژانرهای مختلفی در این شهر اجرا میگردد ولی همچنان اتاق فرار ترسناک در اصفهان محبوبترین ژانر آن است.

در زیر شما میتوانید لیست اتاق فرارهای اصفهان به همراه پیشنهادات مجله اتاق فرار را مشاهده و بهترین اتاق فرارهای اصفهان و ترسناکترین اتاق فرار اصفهان را به صورت انلاین رزرو نمایید.

 

نکاتی در مورد اتاق فرار در اصفهان

 

اصفهان که از محبوب‌ترین شهرهای توریستی کشور است با جاذبه‌های دیدنی فراوان خود که ناشی از معماری و ذوق و هنر اصیل ایرانی است گردشگران زیادی را از سر تا سر دنیا به خود جذب می‌کند.
حضور گردشگران باعث شده که فعالین حوزه گردشگری و سرگرمی به سمت تفریح‌های گروهی و نوین روی آورند که یکی از انها اتاق فرار می‌باشد.

اتاق فرار چیست؟

اتاق فرار یک بازی گروهی و فکری می‌باشد که در آن شما با تشکیل یک تیم و ورود به فضای از پیش تعیین شده در مدت زمان محدود، با حل کردن معماها و پازل‌ها به هدف از پیش تعیین شده خود دست پیدا خواهید کرد.
اتاق فرار یا اسکیپ روم برگرفته از بازیهای کامپیوتری می‌باشد که در واقعیت اجرا می‌شود.

ژانرهای اتاق فرار 

اتاق های فرار دارای ژانرهای متفاوتی می‌باشد که اتاق فرار ترسناک، دلهره آور، هیجانی و کاراگاهی از محبوبترین آن‌ها هستند.

قیمت اتاق فرار اصفهان چقدر است؟

در حال حاضر که دی ماه 1402 می‌باشد قیمت اسکیپ روم اصفهان از 120.000 تومان الی 200.000 تومان به ازای هر نفر می‌باشد. برای یک گروه ۴ نفره حداقل مبلغ  480.000 تومان را باید در نظر داشته باشید.

بهترین اتاق فرار اصفهان

از آنجا که اتاق فرارها دارای ژانرها و سبک های مختلفی برای اجرا می باشند، برای این سوال پاسخ مناسبی نمی توان داشت و شما باید این مورد را در نظر داشته باشید که تجربه هرکدام از بازیها برای شما تجربه متفاوت و جدیدی خواهد بود. ما در اسکیپ مگ سعی کردیم بهترین اتاق فرارهای اصفهان را برای رزرو در اختیار شما دوستان قرار دهیم.

رزرو اتاق فرار در اصفهان 

در مجله اتاق فرار به معرفی بهترین اتاق فرارهای اصفهان پرداختیم و شما می توانید براحتی در همین صفحه لیست اتاق فرارهای اصفهان را مشاهده و به صورت انلاین رزرو نمایید.

لیست اتاق فرارهای اصفهان

  • اتاق فرار احضار
  • اتاق فرار شمامه
  • اتاق فرار بحران
  • اتاق فرار شمامه
  • اتاق فرار هورلا
  • اتاق فرار شاه نشین
  • اتاق فرار مخصمه
  • اتاق فرار قوی سیاه
  • اتاق فرار طاعون
  • اتاق فرار ملکه خون

 

سوالات متداول اتاق فرار اصفهان

ترسناکترین اتاق فرار اصفهان کدام است؟

با توجه به اینکه ترس بازی قابل اندازه گیری نیست و برای افراد مختلف متفاوت است جواب مناسبی برای ترسناکترین اتاق فرار اصفهان وجود ندارد ولی اگر بدنبال بازی هایی هستید که ترس در آن در اولویت باشد اتاق فرار شمامه، اتاق فرار ملکه خون، اتاق فرار شب سیزدهم و اتاق فرار محتاله از ترسناکترین اسکیپ روم های اصفهان می باشد.

نحوه رزرو اتاق فرار اصفهان چگونه است؟

شما در این صفحه می توانید بازی اتاق فرار مورد نظر خود را بر اساس ژانر و لوکیشن و قیمت و دیگر موارد انتخاب کنید و بعد از ورود به صفحه بازی از طریق دکمه رزرو انلاین بازی آن اتاق فرار را به صورت آنلاین رزرو نمایید.

قیمت اتاق فرار اصفهان چقدر است؟

در حال حاضر قیمت اتاق فرارهای اصفهان از حدود 100.000 تومان به برای هر نفر شروع و تا 220.000 تومان بسته به قدمت و شرایط بازی متغییر می باشد. این مورد را در نظر داشته باشید که لزوما قیمت بالای یک اتاق فرار نشان دهنده کیفیت و یا تجربه بهتر آن بازی نخواهد بود.

آدرس اتاق فرار اصفهان کجاست؟

هر بازی اتاق فرار در لوکیشن مجزا و در آدرس جداگانه اجرا خواهد شد ولی به طور کلی بیشترین اتاق فرارهای اصفهان در محله خانه اصفهان، باغ جوان، خیابان اپادانا، شاهین شهر و خیابان بزرگمهر در حال اجرا می باشد.

آیا امکان اجرا بازی به صورت مختلط یا خانوادگی در اصفهان وجود دارد؟

با توجه به اعلام اداره محترم اماکن استان اصفهان این بازی به صورت جداگانه و در صورتی که افراد دارای محرمیت باشند با ارائه مدارک شناسایی معتبر به صورت خانوادگی قابل اجرا می باشد.