رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!
اتاق فرار کرج

اتاق فرار کرج

اتاق فرار در کرج بعد از تهران بیشترین روند رو به رشد را داشته است و مجموعه‌های اتاق فرار بسیاری در این شهر شروع به فعالیت کردند. اگر ساکن کرج هستید و بدنبال بازیهای اتاق فرار می گردید  در این قسمت می‌توانید لیست اتاق فرارهای کرج  را مشاهده و بعد از انتخاب اتاق فرار مورد نظر خود،  به صورت انلاین رزرو کنید.

اتاق فرارهای پیشنهادی کرج

اسکیپ روم کرج

اتاق فرار حمام متروکه

دلاک حمام به صورت ناگهانی و عجیب ناپدید می‌شود. از آن پس هرکس وارد حمام شده به صورت دیوانه‌وار بیرون آمده و با هیچکس صحبت نکرده است. به کمک شما احتیاج دارد تا بتواند ارواح و اجنه را شکست دهد تا ساختمان حمام را پاکسازی و آزاد کند.

اتاق فرار حوض خونی

۲۰ دی ماه سال ۱۲۳۰ خورشیدی، خون از رگ‌های امیر کبیر در حمام فین کاشان جاری شد. از آن زمان تا به حال این حمام دچار کینه، نفرین و سنگینی شده است حجم این سنگینی به قدری است که سالیان سال است تا کنون درب این حمام بر روی عموم بسته بود. آیا برای قدم گذاشتن در این حمام شوم و کشف معمای محمد تقی خان پیشمان نشده اید؟!

اتاق فرار سیروتا

روسیه سن پترزبورگ فراخوان بهترین کاراگاه‌های سرویس اطلاعات و امنیتی کشور روسیه به یتیم خانه‌ای در سن پترزبورگ می‌روند به دنبال کاتیا دختر بچه‌ای که مشکوک به قتل خانوادگی می‌باشد. حدود یک سال است که کاتیا را از زندان کودکان به یتیم خانه فرستاده اند…

اتاق فرار گلیچ

چقدر دوست داری واقعی باشه؟

اتاق فرار هجده هشتاد (۱۸۸۰)

سال 1880 آمریکا تگزاس متیو دالتن کلانتر شهر تگزاس از شما جایزه بگیر های قهار دعوت کرده تا به تگزاس بیاید باید قاتل خطرناک این شهر رو دستگیر کنید…

اتاق فرار مونیخ

هیتلر تصمیم گرفته با ساخت سلاحی وحشتناک، یک شبه به جنگ پایان بده. اون تصمیم گرفته دروازه جهنم رو باز کنه. گروهبان! به همراه سربازانت خیلی سریع خودتو به اردوگاه برسون و اونجارو نابود کن.

اتاق فرار سقوط

با دریافت یک دعوت‌نامه برای فهمیدن یک راز راهی می‌شید. اما داستان به این سادگی که فکر می‌کنید نیست.

اتاق فرار ضد

شما دعوت شده‌اید به نمایش دلباخته در تئاتر ملل، به دعوت اختصاصی بازیگر نقش اول این نمایش: «ماهرخ جاوید»!

اتاق فرار بدقدم

جنون و بیماری روانی، یکی از اعضای خانواده‌ام امانم را بریده. هیچ روانشناسی قادر به تشخیص بیماری و درمان او نشده است. به همین منظور از شما به همراه تیم روانپزشکیتان درخواست میکنم به منزل ما آمده و پس از تشخیص بیماری، او را درمان کنید.

اتاق فرار اختیار

فردا راس ساعت ۸ صبح قراره به سمت سیگنال «نامیرا» بریم. تنها سیگنال ناشناخته از نیمه نابود شده زمین که خوشبختانه تا امروز قطع نشده. امیدواریم حداقل بتونیم آدم‌های زنده پیدا کنیم…

اتاق فرار سانفرانسیسکو

۲۱مارس، سانفرانسیسکو، انتهای خیابان بیست و چهارم

اتاق فرار رانساکا

بخواب بخواب داری “بیداری” می بینی

اتاق فرار آنها

دقیقا ۱ سال پیش بود که به پیشنهاد خواهرم، بخاطر مشکل بچه دار نشدنم پیش اون رمال رفتیم. اون مرد بهم گفت: اگه بچه پسر شد مال شما، اما اگه دختر شد مال اوناست و اولین تولدش میان دنبال امانتیشون … امشب اولین تولد دختر کوچولومه …

اتاق فرار پیانیست

در داستان اتاق فرار پیانیست آمده است: برای یادگیری پیانو بهترین آموزشگاه شهر و انتخاب میکنید…اما…

اتاق فرار پری

این عجیب‌ترین و مرموزترین پرونده‌ایه که تا حالا به دست ما رسیده و نزدیک به یک‌ساله که حل نشده باقی مونده. پرونده مربوط میشه به مدرسه‌ی خصوصی دخترونه‌ی آسیه و دختر شانزده ساله‌ی خانواده‌ی امینی به نام پریچهر

اتاق فرار ضحاک

من زاده ی ایرانم…

اتاق فرار شرودا

دزدیدن گنج شرودا توسط بازیکنان به درخواست دیمیتری زیک از خانه ای که صاحبخانه در آن حضور دارد.

اتاق فرار سرقت پول

سرقت پول در مورد گروهی از سارقان حرفه‌ای با مدیریت شخصی به نام پروفسور است. پروفسور که مغز متفکر این گروه به شمار می‌آید نقشه سرقت بزرگی را از بانک ملی اسپانیا طراحی می‌کند.

اتاق فرار ذات

برای چک آپ به یک مرکز درمانی محلی مراجعه می‌کنید و ...

اتاق فرار جدایی

بعد از یک سفر طولانی از ایران به توکیو [پایتخت ژاپن] ، تصمیم میگیرید خانه ای را برای چند روز اجاره کنید. بعد از ساعتی استراحت در خانه،اتفاقی درخواست کمکی از شما می شود.ناخواسته از اسرار یک خانواده با خبر می شوید.

جدیدترین اتاق های فرار

توضیحات بیشتر

 

 

درباره اتاق فرارهای کرج

اگر علاقه‌مند به تفریح اتاق فرار هستید و ساکن کرج هستید باید به شما بگوییم که این شهر بعد از تهران رکورد بیشترین اتاق فرارهای کشور را دارد. مجموعه‌های بسیار خوب و قدیمی همچون مجموعه اتاق فرار پازل روم، مجموعه اتاق فرار دایموند روم، مجموعه اتاق فرار دررو و همچنین مجموعه اتاق فرار وی اوت استارت ساخت اتاق فرارهای خود را از کرج شروع کرده اند. غیر از این مجموعه‌ها و با توجه به پتانسیلی که این شهر دارد مجموعه اتاق فرار اسکیپ روم دات‌ای ار و همچنین انیگما که شروع فعالیتشان در تهران بوده است حالا به یکی از مجموعه‌های بزرگ اتاق فرار کرج تبدیل شده اند. به طوری که در حال حاضر بزرگترین اتاق فرار ایران با نام دلاک در کرج افتتاح شده است.

اگر شما هم جزو طرفداران اتاق فرار هستید و بدنبال انتخاب اتاق فرار در کرج می‌گردید در این صفحه می‌توانید بهترین اتاق فرارهای کرج را مشاهده، انتخاب و از طریق خود مجموعه به رزرو آن بپردازید.

اتاق فرار چیست؟

اتاق فرار (Escape Room) یک بازی تفریحی و تفکری گروهی است که در آن بازیکنان در یک اتاق یا فضای محدود قرار می‌گیرند و باید از طریق حل معماها، یافتن سرنخ‌ها و کشف رمز و رازها در محدوده زمانی از اتاق خارج شوند. این بازی‌ها بر پایه همکاری گروهی و تفکر منطقی سازماندهی شده‌اند.

 

ژانرهای اتاق فرار کرج

 

1. اتاق فرار ترسناک کرج:

این ژانر شامل اتاق‌هایی است که محیط ترسناک و مرموزی دارند و ممکن است شامل صحنه‌های ترسناک و تعقیب توسط دشمنان وحشتناک باشد.

2. اتاق فرار معمایی:

این ژانر بیشتر تمرکز خود را بر روی حل معماها و چالش‌های فکری دارد. بازیکنان باید با استفاده از منطق و استدلال، معماها را حل کنند تا به مراحل بعدی بروند.

3. اتاق فرار جنایی:

در این ژانر، بازیکنان باید به عنوان کارآگاهان عمل کرده و یک جنایت را کشف و حل کنند. این ژانر معمولاً شامل جستجوی سرنخ‌ها و تعقیب قاتل است.

4. اتاق فرار فانتزی:

این ژانر به دنیای علمی و فانتزی مرتبط است و ممکن است شامل داستان‌هایی با المان‌های علمی یا جادویی باشد.

5. اتاق فرار ماجراجویی: 

این ژانر معمولاً شامل داستان‌هایی است که بازیکنان باید در آن‌ها ماموریت‌های خاصی را انجام دهند و موانع و چالش‌هایی را غلبه کنند.

این فهرست شامل برخی از ژانرهای پرطرفدار اتاق‌های فرار کرج است، اما هر اتاق فرار می‌تواند ترکیبی از ژانرهای مختلف باشد و داستان و محیط خاص خود را داشته. با توجه به موضوعات متنوع، هر بازی‌کن می‌تواند اتاق فراری مناسب خود را بیابد.

بهترین اتاق فرار کرج

برای این سوال جواب درستی وجود ندارد، زیرا که هر بازی تجربه متفاوتی را برای شما رقم خواهد زد. امکان دارد یک بازی برای شما بسیار جذاب و برای گروههای دیگر معمولی باشد. با این وجود مجله اتاق فرار در تلاش است بهترین اتاق فرارهای کرج را در سایت خود قرار دهد تا بازیکنان با خیال راحت بتوانند بازی های خود را انتخاب و رزرو نمایند.

قیمت اتاق فرار کرج

اسکیپ رومهای کرج دارای قیمتهای مختلفی می باشند ولی برای به طور معمول قیمت اتاق فرار کرج از 100.000 تومان به ازای هر نفر الی 200.000 تومان متغیر می باشد.

رزرو اتاق فرار کرج

در این صفحه بهترین اتاق فرارهای کرج را برای شما تهیه کرده ایم. شما می توانید با توجه به سلیقه خود بازی مورد نظر خود را انتخاب و به صورت آنلاین اتاق فرار کرج را از مجله اتاق فرار رزرو نمایید.