اتاق فرارهای پیشنهادی کرج

اتاق فرار های ترسناک کرج

اتاق فرار های غیر ترسناک کرج

اتاق فرار کرج

روسیه سن پترزبورگ فراخوان بهترین کاراگاه‌های سرویس اطلاعات و امنیتی کشور روسیه به یتیم خانه‌ای در سن پترزبورگ می‌روند به دنبال کاتیا دختر بچه‌ای که مشکوک به قتل خانوادگی می‌باشد. حدود یک سال است که کاتیا را از زندان کودکان به یتیم خانه فرستاده اند…
آن‌ها خود را درون خانه‌ای درخیابان اِلم می‌بینند که رازهای پرونده فِرِدی در آن مخفی شده بود و برای از بین بردن نفرین کروگر مجبور به ورود به آن خانه و مواجهه با روح فردی کروگر می‌شوند، خانه‌ای با رازهای مخوف. به دنیای فِردی کروگر خوش آمدید!
بعد از اینکه ژنرال مایر شما رو از اردوگاه فراری داد و اردوگاه رو منفجر کرد دروازۀ جهنم بسته شد، اما این پایان مأموریت شما نیست.
در حیاط خانه فواد ثریا چه می‌گذرد؟ چه سرّی در گرمابه حاج رضا نهفته است که از چندین سال پیش تا کنون متروکه شده است و صداهای عجیب و غریب از درون آن شنیده می‌شود، صداهایی شبیه پچ پچ کردنو هَمهَمه، قهقهه، آیا این مکان‌ها طلسم شده؟ کسبه محل و اهالی خانه تصمیم گرفتند که از جادوگری قهار و معروف به نام اَبونُواس بخواهند که به این محله بیاید و کاری کند، آیا اَبونُواس همان طلسم‌شکن قصه‌ی ماست؟
همیشه توی زندگی‌ام ترس از دست دادن داشتم. ولی الان دیگه ندارم چون همه چیزم رو از دست دادم…!
یار قمار باز کمر بست به رسوایی ما، ما تماشاگر او خلق تماشاگر ما ….
کسانی‌که درب را آهسته و بی‌سروصدا می‌بندند، قصد بازگشت ندارند. من در تاریکی خدا و شیطان را صدا می‌کردم. برای من فرقی نداشت که کدام‌یک می‌آیند. حالا هیولایی که به دنبال من است را، گاه‌به‌گاه در آینه‌ها می‌بینمش. از من سوال نکن، با من حرف نزن، فقط بمان!
روستایی که سالها اسیر خشکسالی شده و به همین خاطر اسم ظلم آباد رو براش گذاشتن. تا اینکه حکیمی بنام آدم وارد روستا میشه و ...
بعد از پیامی که فرهاد بهم داد دیگه ازش خبری ندارم. اما من حس می‌کنم که هنوز تو همون خونه است. امشب می‌رم اون‌جا تا پیداش کنم، شما هم باهام بیاید تا مراقبم باشید!
کاش هیچ‌وقت اون دختربچه‌ی یتیم رو به خونه‌م نمی‌آوردم… .
شما دعوت شده‌اید به نمایش دلباخته در تئاتر ملل، به دعوت اختصاصی بازیگر نقش اول این نمایش: «ماهرخ جاوید»!
شما و دوستانتان تصمیم به خرید یک خانۀ قدیمی گرفته‌اید. وقتی که برای بازدید از خانه می‌روید، متوجۀ اتفاق‌های عجیبی می‌شوید. سعی می‌کنید پلیس را خبر کنید اما به یکباره شاهد یک اتفاق تلخ می‌شوید و حالا دیگر کار از کار گذشته است. شما نباید به اینجا می‌آمدید…
بنظرت عادی رفتار کردن کافیه؟ اینبار فکر نمیکنم. باید قبل از اومدن به اینجا فکر همچیو می‌کردیم هیچ چیز اینجا عادی و طبیعی نیست انگار قراره که …
من آخناتون نامه‌ای برای شما نوادگان فرستاده‌ام تا بتوانید معبد من را پیدا کنید. من در معبدم برای شما میراثی را که طی سالیان حکومتم به دست آورده‌ام را مخفی نموده‌ام تا در چنگ دشمنانم همچون آمیت قرار نگیرد. حلقه‌ای برای شما به یادگار گذاشته‌ام تا بتوانید نگهبان را زیر بار ببرید. به مجسمه‌ها دست نزید. ممکن است تله باشد. هرچه زودتر به اینجا بیایید. آنوبیس منتظر شما است.
دلاک حمام به صورت ناگهانی و عجیب ناپدید می‌شود. از آن پس هرکس وارد حمام شده به صورت دیوانه‌وار بیرون آمده و با هیچکس صحبت نکرده است. به کمک شما احتیاج دارد تا بتواند ارواح و اجنه را شکست دهد تا ساختمان حمام را پاکسازی و آزاد کند.
منو دوستام علاقه شدیدی به بازدید از جاهای قدیمی و باستانی داریم، بنابراین تصمیم گرفتیم از چند مکان قدیمی بازدید کنیم، به محض ورودمون به آنجا متوجه شدیم که …

جدید ترین اتاق فرار های کرج

اسکیپ روم کرج

اتاق فرار در کرج بعد از تهران بیشترین روند رو به رشد را داشته است و مجموعه‌های اتاق فرار بسیاری در این شهر شروع به فعالیت کردند. اگر ساکن کرج هستید و بدنبال بازیهای اتاق فرار می گردید  در این قسمت می‌توانید لیست اتاق فرارهای کرج  را مشاهده و بعد از انتخاب اتاق فرار مورد نظر خود،  به صورت انلاین رزرو کنید.

 

 

درباره اتاق فرارهای کرج

اگر علاقه‌مند به تفریح اتاق فرار هستید و ساکن کرج هستید باید به شما بگوییم که این شهر بعد از تهران رکورد بیشترین اتاق فرارهای کشور را دارد. مجموعه‌های بسیار خوب و قدیمی همچون مجموعه اتاق فرار پازل روم، مجموعه اتاق فرار دایموند روم، مجموعه اتاق فرار دررو و همچنین مجموعه اتاق فرار وی اوت استارت ساخت اتاق فرارهای خود را از کرج شروع کرده اند. غیر از این مجموعه‌ها و با توجه به پتانسیلی که این شهر دارد مجموعه اتاق فرار اسکیپ روم دات‌ای ار و همچنین انیگما که شروع فعالیتشان در تهران بوده است حالا به یکی از مجموعه‌های بزرگ اتاق فرار کرج تبدیل شده اند. به طوری که در حال حاضر بزرگترین اتاق فرار ایران با نام دلاک در کرج افتتاح شده است.

اگر شما هم جزو طرفداران اتاق فرار هستید و بدنبال انتخاب اتاق فرار در کرج می‌گردید در این صفحه می‌توانید بهترین اتاق فرارهای کرج را مشاهده، انتخاب و از طریق خود مجموعه به رزرو آن بپردازید.

اتاق فرار چیست؟

اتاق فرار (Escape Room) یک بازی تفریحی و تفکری گروهی است که در آن بازیکنان در یک اتاق یا فضای محدود قرار می‌گیرند و باید از طریق حل معماها، یافتن سرنخ‌ها و کشف رمز و رازها در محدوده زمانی از اتاق خارج شوند. این بازی‌ها بر پایه همکاری گروهی و تفکر منطقی سازماندهی شده‌اند.

 

ژانرهای اتاق فرار کرج

 

1. اتاق فرار ترسناک کرج:

این ژانر شامل اتاق‌هایی است که محیط ترسناک و مرموزی دارند و ممکن است شامل صحنه‌های ترسناک و تعقیب توسط دشمنان وحشتناک باشد.

2. اتاق فرار معمایی:

این ژانر بیشتر تمرکز خود را بر روی حل معماها و چالش‌های فکری دارد. بازیکنان باید با استفاده از منطق و استدلال، معماها را حل کنند تا به مراحل بعدی بروند.

3. اتاق فرار جنایی:

در این ژانر، بازیکنان باید به عنوان کارآگاهان عمل کرده و یک جنایت را کشف و حل کنند. این ژانر معمولاً شامل جستجوی سرنخ‌ها و تعقیب قاتل است.

4. اتاق فرار فانتزی:

این ژانر به دنیای علمی و فانتزی مرتبط است و ممکن است شامل داستان‌هایی با المان‌های علمی یا جادویی باشد.

5. اتاق فرار ماجراجویی: 

این ژانر معمولاً شامل داستان‌هایی است که بازیکنان باید در آن‌ها ماموریت‌های خاصی را انجام دهند و موانع و چالش‌هایی را غلبه کنند.

این فهرست شامل برخی از ژانرهای پرطرفدار اتاق‌های فرار کرج است، اما هر اتاق فرار می‌تواند ترکیبی از ژانرهای مختلف باشد و داستان و محیط خاص خود را داشته. با توجه به موضوعات متنوع، هر بازی‌کن می‌تواند اتاق فراری مناسب خود را بیابد.

بهترین اتاق فرار کرج

برای این سوال جواب درستی وجود ندارد، زیرا که هر بازی تجربه متفاوتی را برای شما رقم خواهد زد. امکان دارد یک بازی برای شما بسیار جذاب و برای گروههای دیگر معمولی باشد. با این وجود مجله اتاق فرار در تلاش است بهترین اتاق فرارهای کرج را در سایت خود قرار دهد تا بازیکنان با خیال راحت بتوانند بازی های خود را انتخاب و رزرو نمایند.

قیمت اتاق فرار کرج

اسکیپ رومهای کرج دارای قیمتهای مختلفی می باشند ولی برای به طور معمول قیمت اتاق فرار کرج از 100.000 تومان به ازای هر نفر الی 200.000 تومان متغیر می باشد.

رزرو اتاق فرار کرج

در این صفحه بهترین اتاق فرارهای کرج را برای شما تهیه کرده ایم. شما می توانید با توجه به سلیقه خود بازی مورد نظر خود را انتخاب و به صورت آنلاین اتاق فرار کرج را از مجله اتاق فرار رزرو نمایید.