رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!

اتاق فرارهای پیشنهادی شیراز

اتاق فرار های ترسناک شیراز

اتاق فرار های غیر ترسناک شیراز

هیچ اتاق فراری یافت نشد

اتاق فرار شیراز

شعبده باز شهر برای جذب دستیار، آگهی استخدام را در کل شهر پخش کرده است. شما مشتاق میشوید و به سراغ او میروید ...
شما به همراه تعدادی از دوستان ماجراجوی خود راهی سفری تفریحی به جنوب ایران میشوید. در یکی از روزها که در حال گشت و گذار در کوچه پس کوچه های شهر هستید،...
در داستان اتاق فرار رخ دیوانه آمده: مهم نیست چهره قشنگی دارین یا معمولی مهم نیست چهره جوونی دارین یا پیر اون حتی براش مهم نیست شما دخترین یا پسر چون، اون عاااااشق چهره ست اون عاشق اینه که با چهره شما توی شهر بچرخه، جون آدما رو بگیره، و بعد چهره شون رو… به اون میگن رخ دیوانه
شما به عنوان یک گروه توریست کنجکاو وارد خانه خانم اسمورل می‌شوید تا پرده از راز این خانه بردارید و متوجه شوید که چه بر سر خانواده آمده. امیدواریم شما در آن خانه ماندگار نشوید…
در یکی از روستاهای شهر شیراز خزینه‌ای متروکه وجود دارد. شایعاتی مبنی براینکه جن‌هایی که با باد سفر میکنند اهالی روستا را به وحشت انداخته، هرکس سعی کرده راز نفرین هزارساله این خزینه جهنمی را کشف کند به طرز وحشتناکی تسخیر و پس از مدتی بدنش به آتش کشیده شده،
شما به عنوان دانشجویان رشته روانشناسی مدتی در یک آسایشگاه روانی مشغول به کار میشید، صداهای عجیب و ترسناکی نظرتونو جلب می‌کند، از روی کنجکاوی صداها را دنبال میکنید و متوجه شیوه درمان غیر انسانی بر روی بیماران میشوید اما این کنجکاوی شما به قیمت جونتون تموم شده وباید هر چه سریعتر از این آزمایشگاه مخوف خارج شید.
بازی اتاق فرارآنلاین آرتیست (The Artist) اولین بازی آنلاین 4 بعدی مجموعه رازماز می­باشد. در این بازی سعی شده است فضای واقعی اتاق فرار به همراه معما­ها و چالش­های خاص طراحی شود تا بازیکنان خود را در محیط واقعی حس کنند.
بازی اتاق فرارآنلاین آرتیست (The Artist) اولین بازی آنلاین 4 بعدی مجموعه رازماز می­باشد. در این بازی سعی شده است فضای واقعی اتاق فرار به همراه معما­ها و چالش­های خاص طراحی شود تا بازیکنان خود را در محیط واقعی حس کنن

جدید ترین اتاق فرار های شیراز

اسکیپ روم شیراز

نام شیراز برای همه ما تداعی کننده اشعار زیبا و دل‌انگیز شاعران بزرگی همچون سعدی و حافظ است. اما این شهر زیبا و اسرارآمیز، نکات جالب دیگری در سینه دارد. اتاق فرار شیراز یکی از سرگرمی های نوینی است که در حال حاضر در شیراز رواج پیدا کرده است. اگر علاوه بر روحیات هنری مقداری هم به هیجان علاقه‌مند هستید می‌توانید ترکیب شگفت انگیز این دو را در اتاق فرارهای شیراز تجربه کنید. اتاق فرار در شیراز توانسته در سالهای گذشته سهم قابل توجهی از زمان سرگرمی جوانان را در خود جای دهد.
اگر برنامه‌ای برای سفر به شیراز دارید و یا ساکن استان فارس هستید، تجربه بازی در اسکیپ روم شیراز را از دست ندهید. شما در مجله اتاق فرار می‌توانید به راحتی بازیهای اسکیپ روم شیراز را مشاهده و به صورت آنلاین رزرو نمایید.

نکاتی درباره “اتاق فرار شیراز”

در شیراز شما با جاذبه‌های گردشگری و متنوعی رو به رو هستید که برترین بناهای تاریخی و باستانی ایران محسوب می‌شوند. دروازه قرآن، ارگ کریم خان، مجموعه وکیل، مسجد نصیرالملک، مسجد جامع عتیق، تخت جمشید، مقبره کوروش، مجموعه پاسارگاد، نقش رجب، نقش رستم و سایر اماکن، قلعه‌ها و مکان‌هایی که به دوران ساسانی مربوط هستند و همگی گویای قدمت شهر شیراز بوده و نشان از تاریخ غنی و فرهنگ قوی آن دارند.

فضای مناسب گردشگری و همچنین تعداد زیاد بازدیدکنندگان این شهر از دیگر نقاط کشور، ضمینه ساز ورود سرگرمی اتاق فرار به شیراز بود.

اتاق فرار چیست؟

اتاق فرار یک بازی گروهی و فکری می‌باشد که در آن شما با تشکیل یک تیم و ورود به فضای از پیش تعیین شده در مدت زمان محدود، با حل کردن معماها و پازل‌ها به هدف از پیش تعیین شده خود دست پیدا خواهید کرد.
اتاق فرار یا اسکیپ روم برگرفته از بازیهای کامپیوتری می‌باشد که در واقعیت اجرا می‌شود.

ژانرهای اتاق فرار شیراز

اسکیپ روم‌های شیراز دارای ژانرهای متفاوتی می‌باشد که اتاق فرار ترسناک، دلهره آور، هیجانی و کاراگاهی از محبوبترین آن‌ها هستند.

قیمت اتاق فرار در شیراز چقدر است؟

در حال حاضر که بهمن ۱۴۰۱ می‌باشد قیمت اسکیپ روم شیراز از ۷۰.۰۰۰ تومان الی ۱۲۰.۰۰۰ تومان به ازای هر نفر می‌باشد. برای یک گروه ۴ نفره حداقل مبلغ ۲۸۰.۰۰۰ تومانی را در نظر بگیرید.