اتاق فرار پونک

بعد از مرگ اد و لورین وارن، جولی تنها فرزند آن‌ها تصمیم به جمع‌آوری بخشی از اشیا ارزشمند و تسخیرشده والدین خود گرفت و نمایشگاهی تشکیل داد که مورد استقبال مردم شهر کانکتیکان قرار گرفت. اما داستان‌هایی از اتفاقات عجیب و باورنکردنی از زبان بازدیدکنندها شنیده می‌شد که ورود به آنجا برای عموم ممنوع شد. به همین دلیل پاپ فرانسیس از واتیکان چند تن از کشیش و راهبه‌های خود را برای بازدید و جمع‌آوری اطلاعات به آن مکان اعزام کرد…!
در اوایل قرن گذشته ماموران و زندانیان این ندامتگاه از قتل‌های هولناک مرموز و ناله‌های که در میان دالان‌های پیچ تاب خورده که لرزه به جان زندانیان انداخته سخن میگفتند،در پی تعطیلی این ندامتگاه اوضاع بد‌تر هم شده چرا که ارواحی در ان سر گردان بوده حال شما به عنوان گروه تجسس برای (پرده برداری) کشف واقعیت وارد این ندامتگاه می‌شوید.
در شهر سانی ویل کالیفرنیا مطلع شدن از یک خانه‌ای در اطراف شهر صدا‌های عجیب و غریب به گوش می‌رسد و قابل سکونت نمی‌باشد بررسی این موضوع به عهده پدر بازنشسته کلیسای آن شهر (گابریل) می‌باشد. پدر گابریل به دنبال کشیش‌های جوان و ماهر برای بازدید از این خانه می‌باشد. او منتظر شماست.
در پی شیوع ویروس ناشناخته در شهر سیسیل ایتالیا، شهر به طور کامل قرنطینه شد و به یک گروه ویژه ماموریت داده شد تا قبل از بمباران کامل شهر چند ماموریت را انجام دهند،

دسترسی سریع به اتاق فرارهای نزدیک به پونک

توضیحات بیشتر