لوگو مجله اتاق فرار

مجله اتاق فرار درتلاش است با معرفی اتاق فرارهای ایران و  همچنین ارائه مطالب تخصصی در حوزه بازی  اتاق فرار  (اسکیپ روم) و فیلمهای با موضوعیت اتاق فرار و سرگرمیهای گروهی بستری را برای آشنایی هر چه بیشتر مردم با این سرگرمی هیجان انگیز ایجاد کند.
شما در مجله اتاق فرار می توانید بهترین اتاق های فرار کشور را مشاهده، انتخاب و به صورت انلاین و تلفنی رزرو نمایید.

 

اتاق فرار صادقیه

16+

اسکیپ روم آوار
اتاق فرار آوار
تهران
, صادقیه

اتاق فرار آوار

درجه سختی

ترس و هیجان

در پی زلزله ۶ ریشتری در شهر بم ۲ نفر از افراد در لیست شهرستان بیدران ناپدید شدند و هیچ خبری ازشون در دسترس نیست. بدلیل وسعت خرابی در شهرهای مختلف و نبود نیروی انسانی کافی امدادرسانی در بیدران با مشکل مواجه شد. این که چه بلایی سر آن دونفر آمده هنوز مشخص نیست. طبق آمار بیدران یسنا میرزایی و امیر علی طهرانی در شب زلزله داخل شهر بودن ولی الان هیچ اثری ازشون وجود ندارد.

16+

اتاق فرار منفی 4
اتاق فرار منفی چهار
تهران
, صادقیه

اتاق فرار منفی چهار

درجه سختی

ترس و هیجان

در داستان اتاق فرار منفی چهار آمده: نامادری مریم یکی از معروفترین دعا‌نویس‌های طهران بود، او برای نوشتن طلسم‌ها به درخواست موکل خود از مو، ناخن و خون مریم استفاده میکرد. درنهایت برای اجازه‌ی نوشتن طلسم نکرونومیکون در خواست وحشتناکی کرد که نامادری مجبور شد.

16+

اسکیپ روم عفریته
اتاق فرار عفریته
تهران
, صادقیه

اتاق فرار عفریته

درجه سختی

ترس و هیجان

یکی از دوستاتون به خاطر مشکلی که داشته، مجبور میشه به یکی از روستاهای دور دست بره تا از یک پیرزن کمک بگیره ... چند وقتیه که ازش خبری نیست ... تنها چیزی که دارید آدرس اون پیرزنه …
توضیحات بیشتر

دسترسی سریع به اتاق فرارهای غرب تهران

 

اتاق فرار غرب تهران

 

 اتاق فرار پونک    |    اتاق فرار جنت آباد    | 

 

 اتاق فرار چیتگر     |     اتاق فرار بلوار فردوس