اتاق فرار راز

از مجموعه Escaperoomist

16+
اتاق فرار راز
اسکیپ رومیست

ژانر دلهره آور

75 دقیقه

منطقه شرق تهران - تهرانپارس

4 - 6 نفر

120.000 تومان (هر نفر )

سناریو اتاق فرار راز

به این بازی امتیاز دهید:
5/5 - (1 امتیاز)

میزان هیجان بازی

میزان درجه سختی

امین فتحی، یکی از معتبرترین و شناخته شده‌ترین نام‌های دهه‌‌ی شصت در تهران است. برخی او را به عنوان بهترین وکیل مدافع ایران می‌دانند چرا که در طی سال‌ها، موفق به تبرئه‌ی افراد بی‌گناه بسیاری شده است. برخی دیگر او را به خاطر آوازه‌اش در شطرنج و مقامش در مسابقات جهانی این رشته می‌شناسند.
هفتم فروردین ۱۳۸۷
از این تاریخ، دیگر هیچ کدام از اعضای خانواده‌ی فتحی جز امید (پسر پانزده ساله‌ امین فتحی) دیده نشدند. مدت‌ها حرف و گمانه‌زنی در مورد سرنوشت امین فتحی و خانواده‌اش ادامه داشت تا این که پسر او خبر از مهاجرت پدرش به خارج از ایران داد. اما مهاجرت به کدام کشور؟هیچ گاه مشخص نشد...
سیزدهم مرداد سال ۱۳۹۳
در کمال تعجب، امید، پسر خانواده‌ی فتحی به علت بروز مشکلات روانی و ابتلا به جنون، در یک آسایگشاه روانی بستری می‌شود. این روز‌ها خبر بستری شدن امید فتحی در تیمارستان، تیتر اول روزنامه‌ها و اخبار است.
هفتم فروردین سال ۱۳۹۸
امید فتحی که چند سالی است در آسایشگاه روانی به سر می‌برد، دست به خودکشی می‌زند. همراه با جسد او یک نامه و یک کلید قدیمی یافت می‌شود. تنها جمله‌ای کوتاه و یک آدرس در نامه نوشته شده است: پدر من کسی نیست که همه فکر می‌کنند! بررسی‌ها نشان می‌دهد که آدرس مربوط به خانه‌ی خانواده‌ی فتحی است که سال‌ها خالی از سکونت بوده است.
آبان سال ۱۳۹۸
برزو اختیاری، یکی از معروف‌ترین خبرنگاران کشور، مامور به کشف راز خانواده‌ی فتحی می‌‌شود. اختیاری در جریان ورود به خانه‌ی فتحی‌ها به معماها و موانع زیادی برمی‌خورد. موانعی که گاهی بسیار مرموز و حتی ترسناکند!
شما و گروهتان افرادی هستید که در زمینه‌ی علوم ماورا الطبیعه فعالیت دارید. ارتباط با ارواح، حرکت و جابجایی در بعد زمان و بعد مکان از جمله توانایی‌های ماورائی تیم شما است. برزو اختیاری از شما برای ورود به خانه‌ی متروکه‌ی فتحی‌ها و کشف‌ راز این خانواده کمک می‌گیرد...

آدرس و اطلاعات تماس اتاق فرار راز

تهرانپارس، بزرگراه رسالت، بین حجربن‌عدی و رشید، روبروی شیرینی سالوت، پلاک ۲۱۱
تلفن تماس مجموعه: 02177728094

در زمان تجربه اتاق فرار راز به این موارد توجه فرمایید

معرفی اتاق فرار راز

بزودی…

0/5 (0 نظر)

نظرات کاربران

اتاق فرارهای پیشنهادی

lightbox