لوگو مجله اتاق فرار

مجله اتاق فرار درتلاش است با معرفی اتاق فرارهای ایران و  همچنین ارائه مطالب تخصصی در حوزه بازی  اتاق فرار  (اسکیپ روم) و فیلمهای با موضوعیت اتاق فرار و سرگرمیهای گروهی بستری را برای آشنایی هر چه بیشتر مردم با این سرگرمی هیجان انگیز ایجاد کند.
شما در مجله اتاق فرار می توانید بهترین اتاق های فرار کشور را مشاهده، انتخاب و به صورت انلاین و تلفنی رزرو نمایید.

 

اتاق فرار بلوار سجاد

12+

اسکیپ روم جنگل جیغ
اتاق فرار جنگل جیغ
مشهد
, بلوار سجاد

اتاق فرار جنگل جیغ

درجه سختی

ترس و هیجان

تو یک شب طوفانی پسری به دنیا میاد که ظاهری عجیب الخلقه و ترسناک داره. مردم روستا یحیی و پدرش رو از روستا ترد می‌کنن. پدر یحیی مجبور میشه یه کلبه تو جنگل بسازه و یحیی‌ رو به تنهایی بزرگ کنه. بعد از چند سال یحیی دختر کدخدا رو کنار چشمه می‌بینه و عاشقش میشه و به خودش جرات میده که به خواستگاریش بره ولی کدخدا یحیی‌رو به خونه راه نمیده. یحیی با یه دنیا کینه از اون‌جا میره ...

17+

اتاق فرار فرشته مرگ اصفهان
اتاق فرار فرشته مرگ
اصفهان
, بلوار سجاد

اتاق فرار فرشته مرگ

درجه سختی

ترس و هیجان

سال ۱۹۴۴ در جنگ جهانی دوم، دکتر ژوزف منگله ملقب به فرشته مرگ در اردوگاه آشویتس آلمان‌ها قرارگاهی ساخته تا بر روی شماری از زندانی ها، قبل از مرگ شان، آزمایشات غیر انسانی و بیرحمانه انجام دهد … شما به عنوان نیروهای متفقین مطلع شده‌اید فرمانده‌ای عالی رتبه به دست دشمن اسیر شده. خواهید توانست فرمانده متفقین را قبل از مرگ نجات داده و از آنجا خارج کنید؟!

16+

اسکیپ روم شام آخر اصفهان
اتاق فرار شام آخر (اصفهان)
اصفهان
, بلوار سجاد

اتاق فرار شام آخر (اصفهان)

درجه سختی

ترس و هیجان

شما و دوستاتون وارد یه رستوران می‌شید و منتظر می‌شید تا سفارشتون آماده بشه. مدت زیادی طول می‌کشه و کم کم مشکوک می‌شید. قصد می‌کنید رستوران رو ترک کنید ولی متوجه می‌شید در رستوران قفل شده و هیچ پنجره‌ای هم وجود نداره. صاحب این رستوران یک قاتل روانیه!

14+

اسکیپ روم سلول اصفهان
اتاق فرار سلول
اصفهان
, بلوار سجاد

اتاق فرار سلول

درجه سختی

ترس و هیجان

شما گروهی سارق و تبهکار بین المللی از نقاط مختلف دنیا هستید که در حین انجام عملیات مشترکی در مکزیک توسط گارد ویژه این کشور بازداشت و پس از محاکمه به حبس ابد محکوم شده اید. اینک به زندان فدرال مکزیک منتقل شده‌اید تا دوران حبس طولانی خود را تا زمان مرگ در آنجا طی کنید. اما ظاهرا خیال ماندن ندارید و مرگ را به حبس ابد ترجیح داده اید… آیا راهی برای فرار از بند تبهکاران زندان فدرال مکزیک هست؟
توضیحات بیشتر