رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!

اتاق فرارهای پیشنهادی رشت

اتاق فرار های ترسناک رشت

هیچ اتاق فراری یافت نشد

اتاق فرار های غیر ترسناک رشت

هیچ اتاق فراری یافت نشد

اتاق فرار رشت

گروهی از طبیعت گردان که برای تفریح به جنگل‌های یک روستا واقع در گیلان رفته بودند، گرفتار تغییرات ناگهانی آب و هوا شده و در جنگل گم شدند. آن‌ها ناخواسته به کلبه‌ای در جنگل رسیدند که داستان عجیبی راجع به این کلبه توسط اهالی روستا شایعه شده بود. آیا شما به عنوان این گروه طبیعت گردی، می‌توانید از این مخمصه نجات پیدا کنید؟
خیلی طول کشید. فکر می‌کردم بعد از این همه انتظار، بالاخره می‌تونم بدستش بیارم. اما از روزی که اون اتفاق افتاد همه چیز تغییر کرد. من ازشون نمی‌ترسم چون اونا مردن. ولی اگر خوب گوش بدید، می‌فهمید مرده‌ها هم حرف می‌زنن!
در سال ۱۵۱۳ رشت درگیر ویروسی شده که باعث تبدیل انسان‌ها به موجودات گوشتخوار شده است. دکتر علی بیگی به درمان بیماری نزدیک شده ولی بیماران وارد خانه او شده‌اند. شما افسران به خانه دکتر علی بیگی اعزام می‌شوید تا او را نجات داده و برای درمان، کمک حال او شوید…
ناریه دختری که زیبایی اون زبان زد تمامی اهالی روستا بود گرفتار بیماری عجیبی میشه. بعضی از اهالی روستا بر این عقیده‌ان که اون جن زده شده و چون از قدیم رسم این روستا بوده خانواده راضی به بردن ناریه برای درمان نزد بابازار می‌شن. توی این مراسم (مراسم زار) تمام اقوام ناریه باید حضور داشته باشن تا اینکه به خوبی اجرا بشه. از اونجایی که شما از اقوام ناریه هستید به این مراسم دعوت می‌شید 🤚
در روستایی به نام ظلمات خواهر و برادری در خانه قدیمی خود زندگی می‌کردند. به مرور زمان تمامی خانه‌های آن روستا اسیر نفرین شدن و تمام اهالی آنجا خانه‌های خود را ترک کردند. به جز آن خواهر و برادر … حال شما باید برای نجات آن‌ها به روستا بیاید. اما آن صدای کمک از کیست…!؟
شما و دوستانتون برای تفریح وارد کشور اندونزی در جنوب شرق پاپوآ در گینه نو شدید. به اولین کلبه‌ای که در جنگل به چشمتان خورد رجوع کردید. ولی می‌بینید که داخل خانه‌ی ادمخوار‌ها ب اسم قبیله کرووای (korowai) هستید. این قبیله سالهاست با گوشت انسان شکم خودشان و خانواده‌شان را سیر می‌کند.
دکتر پانته‌آ پناهی در آزمایشگاه پاتوبیولوژی ماسال به صورت محرمانه درحال انجام یک سری تحقیقات بر روی ویروس ماربورگ بوده که در اثر خطای انسانی رخ داده و موجب جهش ویروس و انتشار آن شده و در پی آن مبتلایان بیماری دکتر را به قتل رساندند. حال شما محققین ارسالی از سوی دولت برای کنترل انتشار این ویروس در سطح کشور و به سرانجام رساندن این تحقیقات هستید. قبل از ابتلا، آنتی ویروس را تولید کنید.

جدید ترین اتاق فرار های رشت

اسکیپ روم رشت

در این صفحه می توانید بیست اتاق فرارهای رشت را مشاهده کنید و بهترین و ترسناکترین آنها را رزرو کنید.