لوگو مجله اتاق فرار

مجله اتاق فرار درتلاش است با معرفی اتاق فرارهای ایران و  همچنین ارائه مطالب تخصصی در حوزه بازی  اتاق فرار  (اسکیپ روم) و فیلمهای با موضوعیت اتاق فرار و سرگرمیهای گروهی بستری را برای آشنایی هر چه بیشتر مردم با این سرگرمی هیجان انگیز ایجاد کند.
شما در مجله اتاق فرار می توانید بهترین اتاق های فرار کشور را مشاهده، انتخاب و به صورت انلاین و تلفنی رزرو نمایید.

 
اتاق فرار شمال کشور

اتاق فرار رشت

اتاق فرارهای پیشنهادی رشت

هیچ اتاق فراری یافت نشد!

اتاق فرارهای پیشنهادی رشت

هیچ اتاق فراری یافت نشد!

اسکیپ روم های رشت

15+

اسکیپ روم ظلمات
اتاق فرار ظلمات
رشت
, جاده رشت به انزلی

اتاق فرار ظلمات

درجه سختی

ترس و هیجان

در روستایی به نام ظلمات خواهر و برادری در خانه قدیمی خود زندگی می‌کردند. به مرور زمان تمامی خانه‌های آن روستا اسیر نفرین شدن و تمام اهالی آنجا خانه‌های خود را ترک کردند. به جز آن خواهر و برادر … حال شما باید برای نجات آن‌ها به روستا بیاید. اما آن صدای کمک از کیست…!؟

16+

اسکیپ روم خوناشام
اتاق فرار خوناشام
رشت
, خیابان پورسینا

اتاق فرار خوناشام

درجه سختی

ترس و هیجان

شما و دوستانتون برای تفریح وارد کشور اندونزی در جنوب شرق پاپوآ در گینه نو شدید. به اولین کلبه‌ای که در جنگل به چشمتان خورد رجوع کردید. ولی می‌بینید که داخل خانه‌ی ادمخوار‌ها ب اسم قبیله کرووای (korowai) هستید. این قبیله سالهاست با گوشت انسان شکم خودشان و خانواده‌شان را سیر می‌کند.

15+

اسکیپ روم ماربورگ (MARBURG)
اتاق فرار ماربورگ (MARBURG)
رشت
, ماسال

اتاق فرار ماربورگ (MARBURG)

درجه سختی

ترس و هیجان

دکتر پانته‌آ پناهی در آزمایشگاه پاتوبیولوژی ماسال به صورت محرمانه درحال انجام یک سری تحقیقات بر روی ویروس ماربورگ بوده که در اثر خطای انسانی رخ داده و موجب جهش ویروس و انتشار آن شده و در پی آن مبتلایان بیماری دکتر را به قتل رساندند. حال شما محققین ارسالی از سوی دولت برای کنترل انتشار این ویروس در سطح کشور و به سرانجام رساندن این تحقیقات هستید. قبل از ابتلا، آنتی ویروس را تولید کنید.

16+

اسکیپ روم دالان مرگ
اتاق فرار دالان مرگ
رشت
, خیابان نامجو

اتاق فرار دالان مرگ

درجه سختی

ترس و هیجان

شما خریداران جدید خونه‌ای هستین که تا ۷ شب اتفاقات عجیبی توش اتفاق می‌افته. هیچکس نتونسته ۷ شب توی این خونه دووم بیاره. همشون یا متواری شدند یا خودکشی کردند. شما تنها افرادی هستید که تصمیم گرفتید خود شب ۷ام رو توی این خونه بگذرونید و رازش رو کشف کنید.

16+

اسکیپ روم مدرسه مرموز
اتاق فرار مدرسه مرموز
رشت
, خیابان ولیعصر رشت

اتاق فرار مدرسه مرموز

درجه سختی

ترس و هیجان

روز به روز دانش آموزان مدرسه ریچارد مونت به دلایل مرموزی مثل افسردگی، دیوانگی و یا حتی خودکشی کَم می‌شدند. حتی ورود و دخالت پلیس هم ثمره‌ای نداشت. تیلور آگاه شده که امروز آخرین شانس ورود به مدرسه رو داره! چون فردا مدرسه‌ی ریچارد مونت به دستور مقامات قضایی برای همیشه تعطیل خواهد شد! روز موعود فرا رسید… و تیلور در سکوت مدرسه گُم شد…
توضیحات بیشتر