اتاق فرار سیروتا
16+
اسکیپ روم سیروتا

هیجان بازی

درجه سختی

250.000
200.000 تومان برای هر نفر
اطلاعات تماس:
کرج ، خیابان دهکدۀ شمالی، بین کوچۀ گلستان و احمدی، روبه‌روی مجموعۀ ورزشی دهکده
ویرایش محتوا

داستان اتاق فرار سیروتا

روسیه سن پترزبورگ

فراخوان بهترین کاراگاه‌های سرویس اطلاعات و  امنیتی کشور 

سرویس اطلاعات و امنیتی کشور روسیه به یتیم خانه‌ای در سن پترزبورگ می‌روند و به دنبال کاتیا دختر بچه‌ای که مشکوک به قتل خانوادگی می‌باشد میگردند.

حدود یک سال است که کاتیا را از زندان کودکان به یتیم خانه فرستاده اند…

ویرایش محتوا

قوانین اختصاصی رزرو اتاق فرار سیروتا


🧕 قبل از ورود به مجموعه لطفاً شئونات اسلامی را رعایت کنید.
⛔برخورد از هر نوع چه توهین و چه فیزیکی با اکتور موجب قطع بازی برای شما خواهد شد.
👨‍👨‍👦‍👦 تعداد افراد گروه حداقل ۵نفر و حداکثر ۱۰ نفر بدیهی است گروه های کمتر از ۵ نفر باید هزینه ورودی ۵ نفر را پرداخت کنند.
🕒 تمام بازیکنان باید راس ساعت و همزمان باهم جلوی درب مجموعه حضور داشته باشند و در صورت تاخیر بیشتر ۱۵ دقیقه امکان انجام بازی وجود ندارد و مبلغ بیانه برگشت داده نخواهد شد.
🅿 در صورتی که با خودرو شخصی تشریف می آورید، جای پارک مناسب وجود دارد.
🔞 بازه سنی پلیر ها از ۱۶ تا ۵۵ سال می‌باشد .
🛎️ اتاق انتظار همراه دارد.
ویرایش محتوا

تجربه اتاق فرار سیروتا

 

امروز قراره به روسیه سفر کنیم و وارد یک داستان ترسناک به سبک تریبل اسکیپ | Terrible Escapeبشیم. این مجموعه که تجربه ساخت اتاق فرار سقوط و هم چنین اتاق فرار ذات را داشته است، به عنوان جدیدترین بازی خود سراغ یک داستان در یتیم خانه ای در سن پترزبورگ روسیه رفته است. داستان زندگی کاتیا و اتفاقاتی که برای او رخ داده است.

در این قسمت قصد داریم تجربه تیم اسکیپ مگ از این بازی را با شما به اشتراک بگذاریم.

 

این مورد را در نظر داشته باشید که مطالب زیر فقط تجربه یک سانس از اتاق فرار سیروتا توسط تیم اسکیپ مگ بوده و اگر تو این مسیر تجربه بازی،  نکته ای هم به ذهنمون رسیده باهاتون درمیان گذاشتیم. 
اگر شما تجربه متفاوتی داشتید حتما در بخش کامنت باهامون درمیون بزارید. خیلی هم خوشحال میشیم. 🙂

 

بریم سراغ بازی ….

اتاق فرار سیروتا کجاست؟

اسکیپ روم سیروتا در محله فردیس کرج و در خیابان دهکده شمالی واقع شده است. با توجه به موقعیت قرارگیری بازی احتمالا بهترین حالت دسترسی استفاده از خودروی شخصی می‌باشد و در زمان مراجعه ما به بازی جای پارک به آسانی در دسترس بود.

واقعیت این است که با توجه به‌عدم آشنایی اعضای تیم ما با این محل، اطلاعی از اینکه با وسیله نقلیه عمومی هم میشه به بازی مراجعه کرد یا نه را نداریم 🤔 ولی اگر ساکن شهر کرج هستید بدون شک خودتون راهی برای این موضوع پیدا خواهید کرد و اگر مثل اعضای تیم ما از تهران برای تجربه بازی مراجعه می‌کنید، بیشترین نیازتون نرم افزارهای مسیریاب می‌باشد که می‌توانید از قسمت مسیریابی در صفحه بازی به  آن دسترسی داشته باشید.

 

امکانات مجموعه Terrible Escape

بازی اتاق فرار سیروتا در طبقه پایین یک ساختمان اداری قرار گرفته است و فضایی مناسبی را برای بازیکنان در بدو ورود درنظر گرفته اند. شما در لابی مجموعه می توانید هم توضیحات بازی را دریافت کنید و هم وسایل خود را داخل کمدهای مربوطه قرار بدید و اگر به سرویس یا موارد دیگه ای احتیاج داشتید در همانجا در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
با توجه به شرایط لابی احتمالا اگر همراهی هم داشته باشید که قصد تجربه بازی را ندارد میتواند در انجا منتظر باشد که البته پیشنهاد می شود این کار صورت نگیرد و فقط افرادی که قصد تجربه بازی را دارند به مجموعه مراجعه کنند.

 

داستان و سناریو 

داستان بازی سیروتا پیرامون زندگی دختری به نام کاتیا است. این دختر که در کودکیش تجربه بدی از کشته شدن پدر و مادر خود دارد، همزمان به عنوان قاتل آن‌ها هم به زندان افتاده است و با توجه به نبود مدارک کافی و نداشتن سرپرست، کاتیا را به یک یتیم خانه میسپارن. یتیم خانه‌ای که خودش بعد از ورود کاتیا درگیر موضوعات مختلفی می‌شود و به اجبار سرویس اطلاعات و امنیت کشور روسیه وارد عمل می‌شود.

شما به عنوان اعضای خبره این تیم برای بررسی اتفاقات افتاده در این یتیم خانه به انجا میفرستد.

 

یتیم خانه سیروتا

 

ژانر بازی سیروتا

اتاق فرار سیروتا یک بازی ترسناک است. در این بازی از نظر ما تمرکز در وحله اول بر روی فضاسازی و دکور بوده است و بعد از آن بر روی ترس و دلهره کار شده است و خروجی خوبی هم داشته است.

این بازی بیشتر مناسب دوستانی است که ترس در اولویتشان است. اگر چه در قسمتهای دیگر هم این مجموعه به خوبی عمل کرده ولی به طور کلی موضوع داستان و اتفاقات در جریان بازی همه بیانگر یک بازی در ژانر ترسناک است. البته بزرگترین فرق این بازی با اتاق فرارهای ترسناک در حال اجرا را می‌توان داستان و فضاسازی آن دانست که از کلیشه‌های این سبک از بازی‌ها که قالبا در فضاهای روستایی، خانه متروکه و… است فاصله گرفته است و یک فضاسازی اروپایی را به نمایش گذاشته است.

 

فضاسازی ودکور 

یکی از نقات قوت این بازی فضاسازی و دکور آن است. شما در اسکیپ روم سیروتا قرار است وارد یک یتیم خانه در شهر سن پترزبورگ روسیه شوید. طراحان سیروتا در خلق فضای بازی به جزئیات بسیار قابل تاملی توجه کرده اند و هر آنچه که احتمالا در فضای یک یتیم خانه وجود دارد را به نمایش گذاشته اند. شما در این بازی قرار نیست وارد یک یتیم خانه مخروبه شوید که همه چیز داغون و خراب است!! بلکه وارد یک یتیم خانه به نسبت لوکس که بسیار تمیز و مرتب است خواهید شد و در تمام بخشهای آن درگیر خواهید شد. از حیاط بازی کودکان گرفته تا فضاهایی مثل خوابگاه و ….

 

سیروتا در بخش فضاسازی و دکور حرف برای گفتن زیاد دارد و مطمئن باشید شما هم بعد از تجربه بازی این موضوع را تایید خواهید کرد. 

 

اتاق فرار سیروتا

 

معماها و پازل در  اتاق فرار سیروتا

یکی دیگر از بخشهای جذاب بازی اتاق فرار سیروتا معماها و پازلهای آن می باشد. بیشتر پازلهای استفاده شده به صورت الکترونیکی می باشد و درجه سختی آنها متوسط رو به آسان است که با توجه به اولویت بازی که ایجاد ترس و فضاسازی است، منطقی است.

سبک و سیاق معماها و روش حل آنها بسیار حرفه ای و خوب است ولی درجه سختی بعضی از آنها می توانست بالاتر باشد. البته که بعد از بازی این مورد با گیم مستر درمیان گذاشته شد و ایشان با توجه به تجربه خودشون در اجرای بازی این موضوع را تایید کردند که بعضی از معماها آسان است ولی بازیکنانی که بیشتر برای ترس به این بازی مراجعه می کنند در همین قسمت هم گیر میکنند و دچار مشکل هستند 😔😔

تعداد معماها سیروتا قابل قبول و به اندازه بود و اگر معما حل کن باشید، بدون شک از پس همشون بر خواهید آمد ولی انتظار معمای چالشی سخت و از این بازی نداشته باشید که با ماهیت ترس بازی تا حدودی همخونی داره.

 

سیروتا یک اتاق فرار ترسناک قابل احترام است.

تجربه اتاق فرار سیروتا

اتاق فرار سیروتا را می‌توان یک اتاق فرار ترسناک قابل احترام نامید. اتاق فرار ترسناکی که با سبک و سیاق جدید خود، تمام تلاش خودشو در ایجاد ترس و دلهره انجام داده. از اکتهای خوب و به اندازه در کنار خلاقیت در قسمت بک بازی، هم چنین فضاسازی به یادماندنی و معماهای روان و قابل حل، همه اینها در کنار هم جمع شده‌اند تا بازی سیروتا را به یک بازی ارزشمند تبدیل کنند. بازی که بدون شک می‌تواند نظر همه مخاطبان را به خود جلب کند.

اتاق فرار سیروتا را می‌توان یک پکیج کامل دانست و نمی‌توان به آن یک برچسب خاص زد. این که این بازی را به عنوان یک اتاق فرار ترسناک معرفی کنیم احتمالا ناخواسته  بی‌احترامی به فضاسازی و دکور این بازی کرده ایم. در این بازی قسمتی از داستان به صورت تئاتر برای شما به نمایش در خواهد آمد و قسمتی از پازل داستانی بازی را کامل خواهد کرد. این بازی ارزش تجربه کردن دارد و مطمئن باشید که از تجربه آن لذت خواهید برد.

 

تجربه اتاق فرار سیروتا برای همه اعضای تیم  دوست داشتی و خاطره انگیز بود
❤️❤️❤️
 و به همه علاقه مندان به اتاق فرارهای ترسناک، پیشنهاد می شود.

 

نتیجه گیری

با توجه به گسترش بازیهای اتاق فرار ترسناک در کشور و ساخت بازیهای بی‌کیفیت که فقط بدنبال ایجاد ترس بین بازیکنان هستند، هنوز هم میشه بازیهایی را در این ژانر تجربه کرد که هم اتاق فرار هستند و هم ترسناک! اتاق فرار سیروتا یکی از این بازیهاست. سیروتا را تجربه کنید و از آن لذت ببرید.

 

تاریخ تجربه: مرداد ۱۴۰۳

ESCAPE MAG TEAM

نظرات بازیکنان

5/5 - (3 امتیاز)

2 پاسخ

  1. دکور فضاسازی اکت ها برخورد پرسنل فوق العاده معما های بازی جا داشت یکم چالشی تر باشه ولی درکل بازیه ک ارزش تجربه رو داره و قطعا ازانجامش لذت میبرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکیپ روم سیروتا
250.000

200.000 تومان برای هر نفر

250.000

200.000 تومان برای هر نفر