لوگو مجله اتاق فرار

مجله اتاق فرار درتلاش است با معرفی اتاق فرارهای ایران و  همچنین ارائه مطالب تخصصی در حوزه بازی  اتاق فرار  (اسکیپ روم) و فیلمهای با موضوعیت اتاق فرار و سرگرمیهای گروهی بستری را برای آشنایی هر چه بیشتر مردم با این سرگرمی هیجان انگیز ایجاد کند.
شما در مجله اتاق فرار می توانید بهترین اتاق های فرار کشور را مشاهده، انتخاب و به صورت انلاین و تلفنی رزرو نمایید.

 
اتاق فرار اسلشر

اتاق فرار اسلشر

اتاق فرار اسلشر در بازیهای اتاق فرار به یک سبک ترسناک اشاره دارد که بیشترین تمرکز آن بر روی شخصیت قاتل و جنایتکار است. در این سبک، قاتل یا قاتلان معمولاً به دنبال قتل چندین نفر هستند و این کار را به شکل بی‌رحمانه‌ای انجام می‌دهند.
اسکیپ روم‌های اسلشر معمولاً شامل صحنه‌های خونین و خشن هستند و بیشتر به نمایش گذاشتن جنایت و خشونت تمرکز دارند. همچنین این بازی‌ها معمولاً شامل اشاره به تقلیدی از ترسناک‌ترین رویدادهای واقعی، روایت‌های شخصیت‌های خطرناک و جنایی و دلهره‌آور هستند.

شما در مجله اتاق فرار می‌توانید لیست بهترین اتاق فرارهای اسلشر را مشاهده و به صورت آنلاین آن‌ها را رزرو نمایید.

اتاق فرارهای پیشنهادی

اسکیپ روم تروما (بدخیم)
اتاق فرار تروما (بدخیم)
اسکیپ روم فوکوس (focus)
اتاق فرار فوکوس (focus)
اتاق فرار دخت
اتاق فرار دخت
اسکیپ روم کنار
اتاق فرار کنار (conar)
اسکیپ روم آوار
اتاق فرار آوار
اسکیپ روم آنوبیس
اتاق فرار آنوبیس

اتاق فرارهای پیشنهادی

اتاق فرار خیال

اتاق فرار خیال

اسکیپ روم کنار

اتاق فرار کنار (conar)

اسکیپ روم پلیر

اتاق فرار پلیر

اسکیپ روم نبش قبر

اتاق فرار نبش قبر

اسکیپ روم آوار

اتاق فرار آوار

اسکیپ روم انقراض

اتاق فرار انقراض

اسکیپ روم های اسلشر

16+

اسکیپ روم آخرالزمان
اتاق فرار آخرالزمان
تهران
, ستارخان

اتاق فرار آخرالزمان

درجه سختی

ترس و هیجان

خوردن گوشت آدمیزاد همیشه حس خوبی رو برام تداعی میکنه یاد طعم گوشت بدن مادرم میفتم…

18+

اتاق فرار پرژ
اتاق فرار پاکسازی
تهران
, جنت آباد

اتاق فرار پاکسازی

درجه سختی

ترس و هیجان

هیچ بلیط برگشتی وجود نداره. ما احمقا اصلا حواسمون به این رسم لعنتی نبود. یه مشت آدم وحشی که تو ۱۲ ساعت به جون هم میفتن.
توضیحات بیشتر

نکاتی درمورد «اتاق فرار‌های اسلشر»

 

اتاق فرار اسلشری را می توان یکی از زیرشاخه های اتاق فرار های ترسناک دانست. از آنجایی که ژانرهای اتاق فرار با ژانرهای فیلم و سریال تشابهات بسیار نزدیکی دارد، در ابتدا به معرفی ژانر اسلشری در سینما می پردازیم.

ژانر اسلشر چیست؟

کلمه “اسلشر” به معنای بریدگی، چاقوزنی، یا تراشیدگی است. این کلمه بیشتر به عنوان عنوانی برای یک ژانر فیلم، بازی و کتاب با محتوای خشونت و خونریزی استفاده می‌شود. این عنوان معمولاً به دلیل نمایش صحنه‌های خشونت آمیز و خونین در این آثار، به کار می‌رود.

تفاوت ژار ترسناک با اسلشر در سینما

فیلمهای ترسناک، همانطور که از نامشان پیداست، به منظور برانگیختن احساسات ترس و وحشت در بین تماشاگران ساخته می‌شوند. این فیلم‌ها برای اینکه بتوانند این هدف را دست یابند، از عناصری مانند موسیقی ترسناک، نورپردازی تاریک و غیره استفاده می‌کنند. عمدتاً این فیلم‌ها درباره اتفاقات عجیب و غریب، ماوراءالطبیعی و خارق‌العاده هستند که به صورتی ترسناک و دلهره‌آور به تصویر کشیده می‌شوند.

از سوی دیگر، فیلم‌های اسلشر به منظور نشان دادن خشونت و خونریزی ساخته می‌شوند و برای برانگیختن احساسات ترس نیستند. در این فیلم‌ها، نمایش دادن اعمال خشونت و خونریزی به صورت واضح و با جزئیات ترسناک، هدف اصلی است. این فیلم‌ها اغلب حول موضوعاتی مانند قتل، تعقیب و گریز، خشونت و غیره ساخته می‌شوند.

بنابراین، تفاوت اصلی بین فیلم‌های ترسناک و اسلشر، در این است که فیلم‌های ترسناک به منظور برانگیختن احساسات ترس و وحشت در تماشاگران ساخته می‌شوند، در حالی که فیلم‌های اسلشر به منظور نشان دادن خشونت و خونریزی به صورت واضح ساخته می‌شوند.

برخی از بهترین فیلم‌های ژانر اسلشر عبارتند از:

  • هالووین (۱۹۷۸) – کارگردان: جان کارپنتر
  • جنگل‌های شبانه (۱۹۸۰) – کارگردان: شان کننگهام
  • ترسناک (۱۹۸۴) – کارگردان: وس کریون
  • ترس در خیابان الم (۱۹۸۴) – کارگردان: وست کریون
  • شب جمعه ۱۳ (۱۹۸۰) – کارگردان: شان کننگهام

ژانر اسلشر در بازی اتاق فرار

همانطور که در بالا اشاره شد با توجه به این مورد که در این ژانر اعمال خشونت و خونریزی وجود دارد بدیهی است که امکان استفاده از آن با توجه به محدودیتها در بازیهای اتاق فرار کم هستند با این وجود بازیهایی ساخته شده اند که از نظر سیر داستانی و اتفاقاتی که داخل بازی برای بازیکنان می افتد می توان آنها را اتاق فرار با ژانر اسلشر دانست.

قیمت اتاق فرارهای اسلشر چقدر است؟

قیمت اتاق فرار اسلشر در سال ۱۴۰۲ تقریبا مبلغی حدود ۱۰۰.۰۰۰ تومان الی ۲۰۰.۰۰۰ تومان به ازای هر نفر می‌باشد و برای انجام این بازی با یک گروه حداقلی چهار نفره مبلغی در حدود ۴۰۰.۰۰۰ تومان را باید در نظر بگیرید.

رزرو اتاق فرار اسلشر

شما می‌توانید در همین صفحه، بازی اسکیپ روم اسلشر مورد نظر خود را انتخاب و با ورود به صفحه اختصاصی بازی به صورت آنلاین و تلفنی رزرو نمایید.