اتاق فرار دیوانه باهوش
18+
اسکیپ روم دیوانه باهوش

هیجان بازی

درجه سختی

280.000
190.000 تومان برای هر نفر
اطلاعات تماس:
تهران، مجیدیه جنوبی، گلبرگ غربي، خيابان صفايي، خيابان داراني،نبش كوچه زارع
ویرایش محتوا

داستان اتاق فرار دیوانه باهوش

شما دزدان حرفه‎ای و کاربلد شهر هستید و مدت هاست که به دنبال یک موقعیت استثنایی می‌گردید که زندگیتون رو متحول و از این رو به اون رو کنید و با خبر می‎شید توی یک خونه ی قدیمی در شرق تهران، تعدادی الماس گرانقیمت از سرتاسر جهان جمع آوری شده که ارزش هر کدوم حداقل ۲۵ میلیون دلاره.
اکنون شما تصمیم گرفتید به این خونه برید و به هر قیمتی که شده، الماس هارو به دست بیارید.
اما اینکه توی این خونه با چی قراره روبرو بشید رو نمی‎دونید...
ویرایش محتوا

قوانین اختصاصی رزرو اتاق فرار دیوانه باهوش

- اعضای گروه شرکت کننده باید بالای 18سال باشند.
- هیچ یک از اعضای گروه به بیماری قلبی یا تنفسی مبتلا نبوده و هیچ یک از اعضای تیم باردار نباشند.
- هیچ یک از اعضای تیم نسبت به تاریکی یا فضای تنگ فوبیا نداشته باشند و هر گونه فوبیای دیگری را پیش از بازی به بازیگردان (گیم مستر) برسانید.
- در صورت حضور بازیگر در فضای بازی حق پرتاب شی یا تماس بدنی با بازیگر و هرگونه توهین کلامی توسط اعضای تیم وجود ندارد و بازیگردان (گیمستر) می‌تواند در صورت عدم رعایت این مورد، بازی را فوراً متوقف کند.
- هیچ یک از اعضای تیم تحت تأثیر مواد مخدر محرک و مشروبات الکلی نباشند.
- اعضای گروه به هیچ عنوان عامدانه برا ی کشف حجاب در حین بازی اقدام نمی کنند.
- در راه پله ها کاملا با احتیاط حرکت می‌کنید و به هیچ عنوان باهم شوخی نمی کنید و همچنین در تاریکی به هیچ عنوان حرکت اضافه نداشته باشید.
- در تمام نقاط بازی دوربین مداربسته دید در شب نصب شده است. در صورت عدم رعایت قوانین بازی و وارد آوردن هرگونه خسارت مبلغ آن از گروه شرکت کننده در یافت می گردد.
ویرایش محتوا

تجربه اتاق فرار دیوانه باهوش

اتاق فرار دیوانه باهوش ساخته مجموعه کریتیو اسکیپ | Creative Escape می باشد که تقریبا سه سال است که در حال اجرا می باشد. این بازی از زمان افتتاح تا به امروز یکی از محبوبترین اتاق فرارهای تهران بوده و هست و با اینکه بیش از ۳ سال از ساخت آن می گذرد همچنان جزو پیشنهادات همیشگی به بازیکنانی است که تا به امروز این بازی را تجربه نکرده اند.

در این قسمت قرار است تجربه اسکیپ مگ از این اتاق فرار را مطالعه کنید.

 

این مورد را در نظر داشته باشید که مطالب زیر فقط تجربه یک سانس از اتاق فرار دیوانه باهوش توسط تیم اسکیپ مگ بوده و اگر تو این مسیر تجربه بازی،  نکته ای هم به ذهنمون رسیده باهاتون درمیان گذاشتیم. 
اگر شما تجربه متفاوتی داشتید حتما در بخش کامنت باهامون درمیون بزارید. خیلی هم خوشحال میشیم. 🙂

 

بریم سراغ بازی ….

اتاق فرار دیوانه باهوش کجاست؟

این بازی در شرق تهران و در محله مجیدیه و گلبرگ غربی در حال برگزاری می‌باشد و با توجه به موقعیت قرار گیری این بازی بهترین راه رسیدن، خودروی شخصی می‌باشد.

در نزدیکی این مجموعه ایستگاه مترو و اتوبوس وجود دارد ولی با توجه به اینکه داخل یکی از خیابانهای فرعی می‌باشد در صورتی که از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید احتمالا مسیری را باید پیاده روی کنید.
در نزدیکی مجموعه جای پارک یک مقدار سخت پیدا میشه ولی میشه!

امکانات مجموعه بازی دیوانه باهوش

اسکیپ روم دیوانه باهوش به نوعی شروع از مبدا می‌باشد و شما در زمان مراجعه به بازی در همان درب ورودی مجموعه پذیرش خواهید شد و بعد از تکمیل اطلاعات و تعهد نامه بازی به قسمت ورودی هدایت خواهید شد.

در فضای بسیار کوچکی که در ابتدای بازی قرار دارد یک جعبه وجود دارد که شما وسایل خود را با اطمینان می‌توانید درون آن قرار دهید و در کنار آن شما باید برای حفظ نظافت فضای بازی، کفش‌های خود را با کفشهای داخل بازی تعویض کنید.

این کار بسیار در حفظ تمیزی بازی موثر بوده است به طوری که بعد از ورود به فضای بازی بهداشت و نظافت آن یکی از مواردی است که به شدت به چشم شما خواهد آمد.

از آنجایی که این بازی شروع از مبدا می‌باشد امکان استفاده از سرویس بهداشتی در ابتدای بازی وجود ندارد ولی در انتهای بازی می‌توانید از آن استفاده کنید.

این بازی لابی برای انتظار ندارد و امکان آوردن همراهانی که قصد شرکت در بازی را ندارند وجود ندارد.

داستان و سناریو بازی

در این بازی شما قرار است به عنوان چند دزد ماهر به یک خانه در شرق تهران مراجعه کنید و تعدادی الماس را به سرقت ببرید.

اما موضوع اینجاست که در این خانه دیوانه باهوشی در انتظار شماست که قرار است شما را به چالشهای مختلفی دعوت کند.

داستان این بازی همینجا تمام نخواهد شد و شما در انتهای بازی با توضیحات گیم مستر، دلیل بسیاری از اتفاقات بازی برای شما مشخص خواهد شد و شما به مقدار بیشتری از فضای داستانی بازی پی خواهید برد.
این بازی از اون دسته از اتاق فراهای تعاملی و یا سناریو محور نمیباشدکه قرار است داخل بازی با داستان و اکتورها درگیر شوید.

این بازی بیشتر شبیه به اتاق فرارهای کلاسیک می‌باشد که رنگ و لعاب امروزی به خود گرفته و با همراهی ژانرهای جدید، خود را به نوعی همرهنگ جماعت کرده است.

در این بازی شما تعامل هم خواهید داشت ولی نه آن تعاملی که در مسیر بازی شما تاثیر بسیار زیادی بگذارد. داستان بازی داستان قشنگی است و به صورت خیلی راحت و روان به آن پرداخته شده است. دلیل بسیاری از اتفاقات داخل بازی در انتهای آن و از زمان راوی بازی خواهید شنید. خوبی این سناریو این است که برای عموم مردم جذابیت دارد و هر شخصی با هر مقدار تجربه که به این بازی مراجعه کند بدون شک نظر مساعدی خواهد داشت.

در نهایت هدف شما داخل این بازی سرقت ۵ الماس ۲۵ میلیون دلاری و فرار از دست دیوانه باهوش است.

ژانر بازی

در حالی که بیشتر بازیهای ساخته شده از سالهای قبل به امروز در ژانر ترسناک بوده است این بازی سعی کرده یک ژانر فانتزی و ماجراجویی و هیجانی را با یک چاشنی ترس کم که احتمالا برای راضی کردن بعضی از دوستان بوده است ارائه کند.
این بازی را نمیتوان یک اتاق فرار ترسناک نامید و بیشتر یک بازی هیجانی و معمایی است که مقداری ترس و دلهره به آن اضافه شده است.ژانر اتاق فرار دیوانه باهوش هیجانی، تعاملی، معمایی و مقداری ترسناک است.
در این بازی شما هیجان بسیار بالایی را در کنار اکتهای مناسب و به اندازه، به حالتی دوست داشتنی در کنار هم تجربه خواهید کرد. ژانر این بازی می‌تواند مناسب همه نوع بازیکن باشد.
این کار بسیار سخت است ولی مجموعه کریتیو اسکیپ از پس این کار بخوبی بر آمده است.

اسکیپ روم دیوانه باهوش

دکور و فضا سازی بازی

دکور و فضای‌سازی این بازی متفاوت، تمیز، با کیفیت و جذاب است. درست است که شما قرار است به یک منزل مسکونی در شرق تهران برای سرقت مراجعه کنید و احتمالا قبل از بازی انتظار فضایی شبیه به خانه را خواهید داشت اما فراموش نکنید که شما قرار است وارد خانه یک دیوانه باهوش شوید و قرار نیست این خانه شبیه مابقی خانه‌ها باشد!
در قسمت فضاسازی و دکور در این بازی از متریال بسیار با کیفیتی استفاده شده است و حساسیت مجموعه دار محترم در حفظ و نگهداری این بازی ستودنیست.
به طوری که واقعا نمیشه باور کرد این بازی ۳ سال است که در حال اجراست و تعداد بسیار بسیار زیادی از انواع بازیکن آن را تجربه کرده اند!
دکور بازی هنوز هم به همان تمیزی روز افتتاح آن است و حس بسیار خوبی را به بازیکنان انتقال می‌دهد.
یکی از جذابیت‌های این بازی طبقاتی بودن آن است که به هیجان بیشتر بازی کمک می‌کند. اما این موضوع را در نظر داشته باشید که نباید انتظار یک دکور خانه عادی را داشته باشید.
این بازی در بخشهای مختلف با چالشهای مختلف و با فضاسازی جداگانه‌ای اجرا می‌شود و شما بعد از سپری کردن هر یک از بخشهای بازی به فضایی دیگر که کاملا بی‌ربط به فضای قبلی بوده است منتقل خواهید شد. به واسطه فانتزی بودن سبک بازی این نوع دکور قابل قبول می‌باشد و برای بیشتر بازیکنان جذاب خواهد بود.
صحنه ای از اتاق فرار دیوانه باهوش

در این بازی شما انگار چند Mini Escape را پشت سر هم تجربه می کنید.

 

معماها و پازل های اتاق فرار دیوانه باهوش

یکی از نقاط قوت این بازی را بدون شک باید معماهای جذاب و چالشی این بازی دانست.
هر معمایی که حل میشد لبخد دلنشینی برای ما میساخت که این لبخند در کل فرایند بازی همراه ما بود.
در این بازی به قول راوی داستان قرار نیست ما معما حل کنیم و به نوعی قرار است در هر بخش از بازی به چالش کشیده شویم و آن‌ها را پشت سر بگذاریم. تعداد و تنوع معماها بسیار عالی و با دکور و فضاسازی بازی همخوانی خوبی داشت. تعداد معماها بیش از ۱۰ عدد بود که تقریبا از ۹۰درصد بازیهای به اصطلاح اتاق فرار امروزی بیشتر است.
درجه سختی معماها مناسب و در صورتی که حتی تجربه کمی از اتاق فرار هم داشته باشید می‌توانید آن‌ها را حل و یا حداقل در حل آن‌ها همکاری کنید.
معماها به صورت خطی بودی و یک تناسب مناسبی از درجه سختی در آن‌ها رعایت شده است. اگر طرفدار حل معما هستید و اتاق فرار را برای چالشهای ذهنی آن تجربه می‌کنید بدون شک از این بازی راضی بیرون خواهید آمد..
اگر طرفدار حل معما هستید و اتاق فرار را برای چالشهای ذهنی آن تجربه می کنید بدون شک از این بازی راضی بیرون خواهید آمد.

تجربه بازی دیوانه باهوش

اتاق فرار دیوانه باهوش با پذیرش مجموعه داره محترم در مقابل مجموعه شروع شد و با توضیحات ایشان ما وارد فضای بازی شدیم.
این بازی را ما ترکیب  ۴ نفره و پرداخت هزینه نفر پنجم (حداقل تعداد نفرات ۵ نفر می‌باشد) با ترکیبی از دو نفر علاقه‌مند به معما و چالش و دو نفر علاقه‌مند به ترس و هیجان تجربه کردیم و در انتهای بازی همه ما به شدت از این بازی رضایت داشتیم.
در ابتدای بازی به ما بیسیمی داده شد که قرار بود فرمانده عملیات این سرقت ما را در مراحل مختلف بازی هدایت کند. هر جا که نیاز به توضیحات بود و یا قرار بود فرایند خاصی را طی کنیم از طریق همین بیسیم  ما را مطلع می‌کردند. مدت زمان بازی ۱۰۰ دقیقه بود که ما فکر کنم با حدود ۹۰ دقیقه و حل ۹۰ درصد معماها بدون کمک به پایان رساندیم.
با حل کردن هر یک از معماها لذت بردیم و با بک‌های کوتاه اما هیجانی آن دوستامون هم لذت برند. در این بازی تعاملاتی هم از طریق اکتورها با شما شکل خواهد گرفت که بسیار مختصر و دوست داشتنی بود. همین که شخصیت داستان یک پیر مرد نبود خودش کلیه 😅😅
حضور اکتورها به هیجان بازی کمک می‌کرد و خداروشکر مزاحمتی در زمان حل معماهابرای ما ایجاد نمیکردند و هر جا که واقعا لازم بود پدیدار میشدند.
برای تجربه یک تفریح و سرگرمی مثل اتاق فرار، خارج از اتفاقات و داستانهای بازی، اینکه بازیکنان در انتها یک تجربه خوب تفریح گروهی را داسته باشند و داخل ذهن آن‌ها خاطره‌ای خوب شکل گرفته باشد به نظر ما مهم‌ترین هذف این سرگرمی اتفاق افتاده است. اتفاقی که برای تیم ما شکل گرفت و رضایت کاملی از آن  تجربه را بدست آوردیم.
فضایی تمیز و مرتب با همراهی معماهای استاندارد و دکور و فضاسازی متفاوت و جذاب که پیرامون یک داستان خوب شکل گرفته بود یک ترکیب دوست داشتنی را شکل داده بود.
.
.

تجربه بازی دیوانه باهوش برای همه اعضای تیم  دوست داشتی و خاطره انگیز بود و به همه علاقه مندان به اتاق فرار پیشنهاد می شود.

.

.

نتیجه گیری

اسکیپ روم دیوانه باهوش ارزش تجربه کردن دارد. حتما تجربه کنید و این بازی را به هیچ عنوان از دست ندهید.

تاریخ تجربه: خرداد ۱۴۰۳

ESCAPE MAG TEAM

نظرات بازیکنان

4.7/5 - (3 امتیاز)

یک پاسخ

  1. این بازی فوق العادست. حتما تجربش کنید. معماهای بازی و هیچ جای دیگه نخواهید دید. دکور هم عالییییییی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکیپ روم دیوانه باهوش
280.000

190.000 تومان برای هر نفر

280.000

190.000 تومان برای هر نفر