16+
اتاق فرار گماشته

هیجان بازی

درجه سختی

270.000
190.000 تومان برای هر نفر
اطلاعات تماس:
تهران، نارمک، خیابان فرجام غربی، نبش خیابان عبادی
ویرایش محتوا

داستان اتاق فرار گماشته

روستای خلیفه ی بوشهر که به طور عجیبی چندسالی هست که متروکه شده و بجز امامزاده عمادالدین و خادم مرموزش دیگه چیزی براش نمونده.
این‌جوری که می‌گن این روستا راز مهمی رو تو خودش پنهون کرده ولی اهالی روستا دربارۀ اون راز و علت فرارشون هیچی نمی‌گن و همشون دربارۀ گنجی صحبت می‌کنن که اونجا دفن هست.
تیم‌های گنج‌یابی زیادی به این روستا رفتن که از سرنوشت هیچ‌کدومشون هیچ خبری نیست.
شما یک تیم گنج‌یابی حرفه‌ای هستید که نامه‌ای از طرف یه ناشناس به دستتون می‌رسه و شما رو دعوت می‌کنه که برای پیدا کردن گنج به اون‌جا برید.
مراقب خودتون باشید.
امیدواریم سفر جذابی براتون باشه و بهتون خوش بگذره.
ویرایش محتوا

قوانین اختصاصی رزرو اتاق فرار گماشته

🤕 ورود افراد دارای بیماری قلبی و زمینه ای و تنفسی ممنوع می‌باشد.
😵از پذیرش افراد با حالت غیر طبیعی و مصرف مشروبات الکلی و روان گردان معذوریم.
🤕 لطفا در صورت داشتن بیماری خاص، آلرژی یا فوبیا به چیزی، به مجموعه اطلاع دهید.
🧕لطفا شئونات اسلامی را رعایت فرمایید.
🥳امکان برگزاری جشن تولد وجود دارد.
🚽 امکان استفاده از سرویس بهداشتی وجود دارد(بعد از اتمام بازی).
🅿 اطراف بازی جای پارک به راحتی پیدا میشه.
🚇 دسترسی راحت به بازی از طریق ایستگاه مترو علم و صنعت وجود دارد.
🚫توی این روستا هیچ وسیله ای نیست که نتونید بهش دست بزنید ولی شما هم مواظب باشید به چیزی آسیب نزنید.
🔊 حواستون باشه شاید صداهای توی روستا بهتون کمک کنه که زودتر به هدفتون برسید.
📞 از پلیر های عزیز درخواست می‌شود که به محض رسیدن در لوکیشن بازی، با مجموعه تماس حاصل فرمایند.
👹 قابل اجرا به دو صورت ترسناک و غیر ترسناک.
ویرایش محتوا

 

تجربه اتاق فرار گماشته

 

اتاق فرار گماشته اولین تجربه مجموعه میستیک روم | Mystic Escape در طراحی اتاق فرار می باشد که در خرداد ۱۴۰۲ افتتاح شد. این بازی که در ژانر تعاملی، ترسناک می باشد با تعداد نفرات ۴ -۸ نفر در مدت زمان ۱۰۰ دقیقه در شرق تهران درحال اجرا می باشد.

در این قسمت قصد داریم تجربه تیم اسکیپ مگ از این بازی را با شما به اشتراک بگذاریم.

 

این مورد را در نظر داشته باشید که مطالب زیر فقط تجربه یک سانس از اتاق فرار گماشته توسط تیم اسکیپ مگ بوده و اگر تو این مسیر تجربه بازی،  نکته ای هم به ذهنمون رسیده باهاتون درمیان گذاشتیم. 
اگر شما تجربه متفاوتی داشتید حتما در بخش کامنت باهامون درمیون بزارید. خیلی هم خوشحال میشیم. 🙂

 

بریم سراغ بازی ….

اتاق فرار گماشته کجاست؟

گماشته در شرق تهران و در خیابان فرجام غربی و در نبش خیابان عبادی و در طبقه منفی یک مجتمع نوساز قرار گرفته است. ایستگاه مترو علم و صنعت در نزدیکی آن قرار گرفته و اگر با خودروی شخصی به بازی مراجعه می کنید احتمالا مشکلی از بابت جای پارک نخواهید داشت.

 

امکانات مجموعه میستیک روم

بازی گماشته به صورت شروع از مبدا می باشد و مجموعه برای پذیرش بازیکنان فضایی را در نظر نگرفته است و شما بعد از ورود به طبقه منفی بازی داخل همان پارکینگ پذیرش خواهید شد و اطلاعات مربوط به بازی را دریافت خواهید کرد.

بعد از آن وسایل خود را داخل باکسی قرار خواهید داد و تحویل گیم مستر می دهید. با توجه به شروع از مبدا بودن بازی مجموعه، امکانات خاص دیگری را برای بازیکنان در ابتدای بازی تعبیه نکرده است. لطفا از آوردن همراه جدا خودداری کنید.

 

اتاق فرار گماشته

داستان و سناریو 

داستان بازی اتاق فرار گماشته شما را وارد یک روستای متروکه در شهر بوشهر در جنوب ایران می‌کند. شما قرار است با اعضای تیم خودتان به عنوان یک تیم گنج‌یابی به این روستا مراجعه کنید و گنجی بزرگ را بدست آورید. داستان بازی و حضور شما در روستای متروکه یک سناریو کلیشه‌ای است که در بازیهای دیگری احتمالا با عناوین دیگری با آن بر خورد داشته اید. تنها فرق این داستان اشاره سناریو به روستایی در جنوب ایران است که فضاسازی را به سبک جنوبی‌ها انجام داده است.

در این روستا شما شخصیت اصلی داستان که قرار است با آن تعامل داشته باشید را در نقش یک خادم امام زاده خواهید دید و تعاملات صورت گرفته و راهنمایی‌های لازم را از آن شخص باید دریافت کنید.

هدف اصلی شما در گماشته پیدا کردن یک گنج گرانقیمت و در کنار آن پیدا کردن راز مترکه بودن آن روستاست.

 

ژانر بازی گماشته

در این بازی شما ترکیبی از ژانر تعاملی به مقدار کم و ژانر ترسناک و دلهره آور به مقدار کافی را تجربه خواهید کرد. سبک ترس بازی به صورت روحی جنی می باشد و شما قرار است داخل این بازی اکتهای متنوعی را دریافت کنید. این بازی می تواند پیشنهاد مناسبی برای بازیکنانی که علاقه مند به اتاق فرار ترسناک هستند باشد.

 

اگر روح و جن باعث ایجاد ترس و دلهره در تیم شما می شود، گماشته را هم تجربه کنید.

 

فضاسازی ودکور 

اتاق فرار گماشته در اجرای دکور و فضاسازی قصد ساخت یک روستای متروکه در جنوب کشور را داشته است که تا حد قابل قبولی به آن دست پیدا کرده است. این مجموعه سعی داشته تا از جزییات بیشتری که باعث نشان دادن حال و هوایی جنوبی کشور است استفاده کنه که به صورت قابل قبول این کار صورت گرفته است.

شما در همه مراحل بازی حس ورود به یک روستا آن هم در جنوب کشور را خواهید داشت و جزئیاتی زیادی را این مجموعه برای نشان دادن آن برای شما در نظر گرفته است. در نهایت به صورت کلی دکور و فضاسازی بازی به درستی صورت گرفته است و بازیکنان می‌توانند خود را همانجا که در سناریو گفته شده است احساس می‌کنند.

 

اتاق فرار گماشته دکور قابل قبولی از یک روستای متروکه در جنوب ایران را به نمایش گذاشته است.

 

دکور گماشته

 

معماها و پازل در  اتاق فرار گماشته

یکی از محاسن بازی گماشته معماها و پازلهای آن می باشد که از نظر تعداد و کیفیت و فرایند حل آن به شکل قابل قبولی داخل بازی قرار گرفته است. درجه سختی معماها از متوسط به بالا قرار می گیرد و برای حل آنها چالش فکری زیادی را تجربه خواهید کرد. این بازی از نظر معما و پازل می تونه نظر طرفداران بازی های فکری را به خود جلب کند.

 

معماها و پازلهای اتاق فرار گماشته نقطه قوت آن است و چالشهای فکری آن برای علاقه مندان به بازیهای فکری خوشایند خواهد بود

 

تجربه اتاق فرار گماشته

اتاق فرار گماشته اتاق فراری است که پای خود را جای پای دیگر بازیهای درحال اجرا گذاشته است. از فضاسازی به شکل یک روستا تا ترس به سبک بازی‌های روحی جنی. در این بازی شما اکتهای متنوعی را از نوع جامپ اسکیر و تعاملات کوتاه دریافت می‌کنید که احتمالا غیر از چند مورد آن بیشتر آن‌ها را در اتا ق فرارهای دیگر تجربه کرده اید. با این حال تجربه این بازی خالی از لطف نیست و با اینکه ترکیبی از المانهای بازیهای دیگر است ولی ترکیب خوب و قابل قبولی شکل گرفته است و بدون شک تجربه آن می‌تواند ارزشمند باشد.

💀 اگر علاقه‌مند به زانر ترس هستید این بازی تا مقدار زیادی این حس دلهره و ترس را برای شما فراهم خواهد کرد. این بازی به اندازه کافی اکت‌ها و نمایشهای ترسناکی را برای شما به نمایش خواهد گذاشت ولی نه اونقدر که انتظار سافاری وحشت داشته باشید. داخل بازی چندتا اکت جالب و متفاوت هم تجربه خواهید کرد.

🧩 معماها و درجه سختی آن‌ها به اندازه‌ای است که برای علاقه مندان به معما و پازل کافی باشد و نکته بعدی اینکه عوامل بازی به اندازه کافی وقت برای حل آن‌ها برای شما در نظر خواهند گرفت و قرار نیست در زمان حل آن‌ها با اکتهای زیاد تمرکز خود را از دست دهید. با توجه به اینکه درجه سختی معماهای این بازی متوسط رو به بالا می‌باشد ولی دوستان زمان کافی برای حل آن را در اختیار شما قرار خواهند داد. به نوعی می‌توان نقطه قوت این بازی را معماها و پازلهای آن دانست.

💥 هیجان و دلهره بازی به اندازه کافی است و بیشتر این هیجان به سمت دلهره و ترس می رود و مثل بازیهای هیجانی دیگر قرار نیست کسی دنبالتون کنه.

🎭 در این بازی تعامل کوتاهی در ابتدای بازی اجرا می شود و این تعامل در صورتی که در فرایند حل معماها مشکلی داشته باشید بیشتر هم خواهد شد. ولی به صورت کلی به عنوان یک بازی تمام تعاملی نمی توان از آن انتظار داشت.

 

تجربه اتاق فرار گماشته برای همه اعضای تیم  دوست داشتی و خاطره انگیز بود
❤️❤️❤️
 و به همه علاقه مندان به اتاق فرارهای ترسناک هستند، پیشنهاد می شود.

 

نتیجه گیری

اتاق فرار گماشته یکی از بازیهای با تم وفضاسازی متداول اتاق فرار در ایران می‌باشد که نظز بسیاری از بازیکنان را به خود جلب خواهد کرد. ولی اگر شما تجربه بالایی در بازیهای اتاق فرار اجرا شده داشته باشید، احتمالا فضاسازی و تعاملات صورت گرفته برای شما آشنا خواهد بود. با این وجود این بازی ارزش تجربه کردن دارد و از تجربه آن به هیچ عنوان پشیمان نخواهید شد. اگر به سبک‌های روحی و جنی علاقه‌مند هستید این بازی رازا دست ندهید.

در آخر برخورد محترمانه و حرفه ای عوامل این بازی یکی از مواردی است که بعد از تجربه در ذهن شما باقی خواهد ماند. احترام به بازیکنان و برخورد خوب همیشه تجربه ای متفاوت و دلنشین از یک بازی را رقم خواهد زد. از عوامل این بازی به خاطر این برخورد و احترام  به بازیکنان کمال تشکر را داریم.🙏🙏

 

تاریخ تجربه: تیر ۱۴۰۳

ESCAPE MAG TEAM

نظرات بازیکنان

4.8/5 - (6 امتیاز)

2 پاسخ

  1. درود 🌹
    برخورد پرسنل عالی ، سناریو در طی بازی درک میشود، اکتهای ترس خوب بود، فضا و دکور خوب ولی تکراری ، خلاقیت خاصی در بازی مشاهده نشد ، معماها تقریبا عقلانی و روان بودن ، شخصیت تعاملی و اکتور ها میتونستن بهتر عمل کنن . اگر به دنبال ترس هستید بهتون پیشنهاد میشه و اگر لباس های تیره تونو دوست دارید در این بازی به تن نکنید !😅

  2. اول از همه جا داره از پرسنل بازی که فوق العاده خوش برخورد و محترم هستند تشکر کنم در مورد بازی هم تم بازی روستایی هست ترس بازی و دکور قابل قبول معما ها خوب و روان ما که لذت بردیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتاق فرار گماشته
270.000

190.000 تومان برای هر نفر

270.000

190.000 تومان برای هر نفر