18+
اسکیپ روم سنتینل

هیجان بازی

درجه سختی

400.000
300.000 تومان برای هر نفر
اطلاعات تماس:
تهران، انتهای جنت آباد شمالی، بالاتر از سیمون بولیوار، خیابان کوهستان، روبروی ساختمان کوهسار
ویرایش محتوا

داستان اتاق فرار سنتینل

امید، حتی کورسویی برای رسیدن کمک، انسان رو توی سخت‌ترین شرایط هم زنده نگه می‌داره.
در حین سفری در دل طبیعت، خودروی شما و همسفرانتان بعد از احساس زمین لرزه و مشاهده برخورد صاعقه با زمین در فاصله ۱ کیلومتری، ناگهان از حرکت می‌ایستد. هنگامی که کنجکاوی شما بر حس ترستان غلبه می‌کند، تصمیم می‌گیرید که ماجراجویی خود را در دل شب و امتداد مسیر خاکی ادامه دهید…

ویرایش محتوا

قوانین اختصاصی رزرو اتاق فرار سنتینل

📞 حتما قبل از رزرو با شماره مجموعه تماس بگیرید!
👨🏼‍🔬 اتاق فرار سنتینل تنها برای افراد با تجربه‌ حداقل ۱۰ اتاق فرار قابل اجرا می‌باشد.
🔞 تمامی افراد حاضر در بازی می‌بایست بالای ۱۸ سال باشند.
😵 از پذیرش افراد در حالت غیرطبیعی حتما جلوگیری خواهد شد.
🤕 در صورت داشتن آلرژی، بیماری‌یا فوبیای خاص حتما مارو در جریان بذارید!
👕 به دلیل وجود چالش های فیزیکی، دکور‌ و شرایط خاص بازی حتما با لباس بسیار راحت و پر انرژی برای بازی حاضر بشید.
🌳 بیش از ۸۰ درصد دکور بازی کاملا طبیعیه! پس‌نهایت تلاشتون رو برای دوستی و آسیب نرسوندن به گیاهان و‌ موجودات زنده بکنید!
🕒 به دلیل گیم‌پلی با درجه سختی بالا و توضیحات نسبتا طولانی، حتما راس ساعت سانس در لوکیشن حضور پیدا کنید - تاخیر بیش از ۱۵ دقیقه باعث کنسلی سانس شده و مبلغ پیش‌پرداخت‌ عودت داده نمی شود.
💲 هزینه سانس در ابتدای بازی به‌ طور کامل تسویه خواهد شد.
ویرایش محتوا

تجربه اتاق فرار سنتینل

 

بازی اتاق فرار از زمان ورودش به ایران دستخوش تغییرات بسیار زیادی شده است. در ابتدا بازیهای اتاق فرار اجرا شده قالبا در فضاهای کوچک و در ژانرهای معمایی و کاراگاهی ساخته میشد و بعدا رفته رفته ژانرهای ترسناک و دلهره اور با فضاهای بسیار بزرگ به بازار ورود کرد و جای همه ژانرهای دیگر را یکجا پر کرد.

مدت‌ها بود که بازیهای ساخته شده فقط در ژانر ترسناک ارائه می‌شدند تا جایی که ژانر هیجانی به معنای واقعی خود وارد این صنعت شد و نشان داد که با چیزهای دیگری غیر از ترس هم می‌توان در بازهای اتاق فرار لذت برد.

ورود ژانر هیجانی به نوعی شروع نوع جدیدی از خلاقیت دوستان در طراحی بازی بود. بازی‌هایی که بعضا نمی‌توان آن را یک اتاق فرار نامید ولی در دسته‌بندی این سبک از بازی‌ها قرار گرفته اند. سنتینل یکی از همین بازیهاست. سنتینل یک بازی ماجراجویی در فضای باز است که تجربه جدیدی را برای بازیکنان خلق می‌کند. تجربه‌ای که به قول خود گیم مستر بازی می‌تواند بهترین تجربه شما یا بدترین تجربه شما باشد.

در این قسمت قصد داریم تجربه تیم اسکیپ مگ از این بازی جذاب را با شما به اشتراک بگذاریم.

این مورد را در نظر داشته باشید که مطالب زیر فقط تجربه یک سانس از اتاق فرار سنتینل توسط تیم اسکیپ مگ بوده و اگر تو این مسیر تجربه بازی،  نکته ای هم به ذهنمون رسیده باهاتون درمیان گذاشتیم. 
اگر شما تجربه متفاوتی داشتید حتما در بخش کامنت باهامون درمیون بزارید. خیلی هم خوشحال میشیم. 🙂

 

بریم سراغ بازی ….

اتاق فرار سنتینل کجاست؟

اتاق فرار سنتینل در غرب تهران و در منطقه سیمین بلیوار واقع شده است. بهترین راه دسترسی به این بازی خودروی شخصی است که در مقابل خود مجموعه هم جای پارک مناسب برای هر تعداد خودرو وجود دارد. بعد از رسیدن به لوکیشن بازی که در بالای یک پمپ بنزین قرار گرفته است باید با مجموعه تماس بگیرید و آدرس نهایی را از آنها دریافت کنید. برای رسیدن به خود مجموعه ناچارید مسافتی در حدود ۱۰۰ متر را در خاکی رانندگی کنید که مشکل خاصی از این بایت وجود نخواهد داشت.

 

امکانات مجموعه دویل اسکیپ | Devil Escape

در مقابل مجموعه جای پارک مناسب به اندازه کافی وجود دارد و بعد از ورود به سالن پذیرش شما می توانید در همان قسمت هم وسایل خود را تحویل دهید و هم اگر نیاز به سرویس بهداشتی داشتید از آن استفاده کنید.

دویل اسکیپ پذیرایی جالبی را در اواسط بازی برای شما در نظر گرفته که با توجه به فعالیت بدنی بالایی که در این بازی تجربه خواهید کرد این پذیرایی می تواند به نوعی بدن شما را برای ادامه بازی ریکاوری کند. هر انچه که از پذیرش یک مجموعه سرگرمی انتظار دارید در این بازی وجود دارد و نگرانی از این بابت وجود ندارد.

 

اتاق فرار سنتینل

 

داستان و سناریو 

داستان بازی از آنجایی شروع می‌شود که اعضای تیم شما با خودروی شخصی خود در دل طبیعت در حال گشت و گذار بوده‌اند که ناگهان بر اثر یک زمین لرزه کوچک و برخورد صاعقه با زمین، خودروی شما متوقف و از کار می‌افتد. شما در این زمان تصمیم می‌گیرید تا ادامه مسیر را به صورت پیاده طی کنید تا جایی که ناخواسته وارد جزیره‌ای خاص به نام سنتینل می‌شوید. راه زمینی این جزیره در شبها و در زمان فروکش کردن آب مشخص می‌شود و صبح‌ها این جاده زیر آب می‌رود.

شما نا خواسته وارد سرزمین سنتیل می‌شوید جایی که در آن قرار است وارد یک دنیای فانتزی به سبک دویل اسکیپ شوید. در این بازی شخصی با همان نام بازی در ابتدا به شما ملحق می‌شود و در تمام زمان بازی به عنوان همراه در کنار شما خواهد بود و با تعامل خود مسیری که در بازی باید طی کنید را برای شما روشن خواهد کرد.

داستانها و اتفاقات داخل بازی بر گرفته از ترکیبی از بازیهای کودکی ماست که در بزرگسالی قرار است آن را به سبک جدید تجربه کنیم. داستان اعلامی مجموعه در وبسایت ما صرفا بیان کننده دلیل ورود شما به فضای بازی است و چیزی در خصوص اتفاقات بعدی آن عنوان نکرده است و این شاید به دلیل جلوگیری از اسپویل شدن بازی باشد. در نهایت شما باید انتظار یک داستان و روایت‌گری متفاوت از چندین تجربه بازیهای کودکانه را در زمان تعامل دوساعته داشته باشید و اینکه چقدر از آن را در آخر بازی بیاد آورید موضوع مهمی برای شما نخواهد بود.

 

ژانر بازی سنتینل

ژانر بازی اتاق فرار سنتینل ماجراجویی و هیجانی است که مقداری دلهره هم به آن اضافه شده است. در سنتینل با توجه به فضای بسیار بزرگ بازی شما قرار است یک ماجراجویی نفس گیر را تجربه کنید.

شما قرار است کلی بدویید، کلی بخندید و شاید مقداری هم اذیت شوید. ولی چیزی که وجود دارد این است که انتظار یک اتاق فرار را از این بازی نداشته باشید و اگر به چشم یک بازی ماجراجویی در فضای باز به آن نگاه کنید خیلی برایتان قابل هضم‌تر و حتی جذاب‌تر خواهد بود.

فضاسازی ودکور 

فضاسازی و دکور این بازی نقطه قوت آن است. اتاق فرار سنتیل در یک فضای ۱۰۰۰ متری قرار گرفته است که مقدار بسیار زیادی از فضاسازی آن به صورت طبیعی در محل وجود داشته است. درختان و گیاهان داخل این باغ و احتمالا بعضی از بناهای داخلی بازی از قبل در آن محیط وجود داشته است و مجموعه دار با توجه به محیط و فضای آن باغ توانسته یک بازی هیجان‌انگیز خوب را برای بازیکنان فراهم کند.

با توجه به اینکه داستان و اتفاقات داخل این بازی به صورت فانتزی می‌باشد، بسیاری از قسمتهای بازی که شاید در حالت عادی معنی خاصی نداشته باشد در این وضعیت معنا پیدا خواهند کرد.

تنها ایرادی که می‌توان در فضاسازی بازی در نظر گرفت که البته مقصر آن مجموعه دار محترم نیست، سرباز بودن محیط بازی است که می‌تواند در آب و هواهای مختلف برای بازیکنان چالش برانگیز باشد. ما البته بهترین سانس این بازی و در ساعت ۲۱:۳۰ تجربه کردیم و مشکل خاصی را ندیدیم ولی اگر همین تجربه را در مرداد ماه و در سانس ۱۵ این مجموعه تجربه می‌کردیم احتمالا…

 

با این حال با توجه به طبیعی بودن بخش بسیار بزرگی از دکور بازی، می توان فضاسازی این بازی را جزو نقاط قوت بازی دانست.

 

معماها و پازل در  اتاق فرار سنتینل

در این بازی شما بیشتر از اینکه با معما سروکار داشته باشید با چالش‌های فیزیکی مختلفی سر وکار دارید. برای گذر از هر یک از مراحل بازی احتمالا دردسرهای دوست داشتنی زیادی را تجربه خواهید کرد. این چالش‌ها در کنار معماهای ساده و روان بیشتر برای شما نقش گذر از یک مرحله بازی به مرحله دیگر بازی را دارد.

پیشنهاد می‌شود از اتاق فرار سنتینل انتظار معما و چالش فکری زیادی نداشته باشید و بیشتر چالش‌ها را مجموعه برای بدن شما ایجاد کرده است. پس پیشنهاد می‌کنم قبل از بازی به جای آماده کردن ذهن خود بدن خود را گرم کنید و آماده چالشهای فیزیکی زیادی شوید.

 

در اتاق فرار سنتینل شما بیشتر از اینکه با معما و پازل سروکار داشته باشید با چالش های بدنی و فیزیکی سر وکار دارید. قبل از شروع بازی بدن خود را گرم کنید!!

 

تجربه اتاق فرار سنتینل

بازی سنتیل یک نجربه جدید برای همه اعضای تیم ما بود. فضای بزرگ بازی با دکور طبیعی اون و همچنین ژانر ماجراجویی و فعالیت های فیزیکی بسیاری که داشت را در هیچ اتاق فرار دیگری تجربه نکرده بودیم. البته که به نظر ما اضافه کردن عنوان اتاق فرار به بازی سنتینل شاید برای این این بازی مشکل زا باشد. ولی هر عنوانی که به این بازی بدهیم چیزی از هیجان و جذابیت آن کم نخواهد کرد. در این بازی در مدت زمان دوساعت ما دویدیم، خندیدیم، زمین خوردیم و کلی هیجان و ادنالین بهمون وارد شد و در نهایت یک تجربه خوب از یک سرگرمی گروهی را بدست آوردیم. سنتینل هرچیزی که هست به عنوان یک تجربه سرگرمی ارزش تجربه دارد ولی قبل از تجربه آن چندتا نکته هست که باید به آن توجه بشه:

۱ – این بازی به شدت چالش فیزیکی دارد پس پیشنهاد می شود از لباسهای کاملا راحت استفاده کنید و ترجیها از لباسهای ورزشی.

۲- با توجه به محیط بزرگ بازی و امکان دویدن زیاد در این بازی کفش مناسب شما یکی از مواردی است که می تواند در تجربه شما تاثییر گذار باشد. حتما از کتونی استفاده کنید و پیشنهاد می شود کف کتونی شما دارای آج باشد که باعث سر خوردن شما در فضا نشود.

۳- در زمان انتخاب سانس خودتون دقت کنید. این بازی در فضای باز اجرا می شود و دمای محیط و بازی همان دمای بیرون از بازی است!!

۴- با توجه به فعالیت فیزیکی بالای بازی، خود و اعضای تیم آمادگی این چالش را داشته باشند.

۵- این بازی به گروههایی که تجربه اتاق فرار ندارند پیشنهاد نمی شود و طبق اعلام مجموعه قبل از رزرو اتاق فرار سنتینل باید تجربه حداقل ۱۰ بازی اتاق فرار را  داشته باشید.

در نهایت اگر موارد بالا را در نظر داشته باشید بدون شک اتاق فرار سنتیل برای شما هم مثل تیم ما یک خاطره خوب از یک سرگرمی گروهی خواهد بود.

،

تجربه اتاق فرار سنتینل برای همه اعضای تیم  دوست داشتی و خاطره انگیز بود و
❤️❤️❤️
به همه علاقه مندان به بازیهای ماجراجویی و دوستانی که دنبال تجربه جدید هستند پیشنهاد می شود.

 

نتیجه گیری

سنتینل را نباید به چشم یک اتاق فرار به آن نگاه کرد. اگر قرار باشد با معیارها و استانداردهای اتاق فرار به آن نگاه کنیم احتمالا ایرادات و مشکلات زیادی خواهد داشت ولی اگر به عنوان یک بازی ماجراجویی و یک تجربه جدید به آن نگاه کنیم بدون شک از این بازی راضی خواهید بود و خیلی هم به شما خوش خواهد گذشت. نکته خاصی که در این بازی وجود دارد این است که آمادگی بدنی شما از آمادگی ذهنی شما بیشتر اهمیت دارد و اگر در زمان مراجعه به این بازی با ذهنیت سرگرمی و بازی به آن وارد شوید بدون شک یک تجربه جدید و متفاوت خواهید داشت وخاطره خوبی برای شما باقی خواهد ماند.

 

تاریخ تجربه: مرداد ۱۴۰۳

ESCAPE MAG TEAM

 

تیزر اتاق فرار سنتینل

نظرات بازیکنان

4.5/5 - (2 امتیاز)

2 پاسخ

 1. درود بر دوستان اسکیپ رومی
  نفس عمیق بکش چون قراره ۲ ساعت تو یه باغ ۱۰۰۰ متری بدوی و قطعا فرار کنی!😱 😬
  دکور خوبه ولی فضاسازی خیلی با سناریو هماهنگ نیست .
  سناریو و شخصیت تعاملی هم میشه امتیاز معمولی رو به بالا بهش داد .
  هیجان بازی بسیار بالا و قابل قبوله👍
  معماها نسبت به اون حجم از هیجانی که به پلیر منتقل میشه کمی چالشیه ولی ما دوست داشتیم .
  پایان بازی کمی سر هم بندی شد که من دوست داشتم بهتر جمع بشه
  در کل به ما خوش گذشت ولی دیگه نفس برامون نموند!!! 😅🥴
  به دوستانی که طرفدار هیجان و بدو بدوی زیاد هستن پیشنهاد میشه 😉👍

 2. بازی جالبیه با تمام بازی هایی که تا الان تجربه کردید فرق میکنه فضای باز و وسعت زیاد مپ بازی باعث بوجود اومدن تجربه جالبی میشه و اینکه مقدار کمی آمادگی بدنی نیاز هست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکیپ روم سنتینل
400.000

300.000 تومان برای هر نفر

400.000

300.000 تومان برای هر نفر