رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!
اتاق فرار شرق تهران

اتاق فرار شرق تهران

اگر ساکن شرق تهران هستید و با دوستان خود تصمیم گرفته اید که بازی اتاق فرار را تجربه کنید ما در این قسمت به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین اسکیپ روم ها شرق تهران را یکجا مشاهده و انتخاب کنید.
در این قسمت اتاق فرارهای شرق تهران در مناطق تهرانپارس – نارمک – پیروزی – رسالت – فرجام و دیگر مناطق شرق تهران را میتوانید مشاهده، انتخاب و به صورت انلاین رزرو کنید.

اتاق فرارهای پیشنهادی شرق تهران

اتاق فرارهای پیشنهادی شرق تهران

اسکیپ روم های شرق تهران

شما دزدان زبده و خبره شهر هستید که مطلع شدید در خانه ای در شرق تهران چندین الماس زیبا از سراسر دنیا جمع آوری شده. تصمیم دارید برای دزدی الماس‌ها به این خانه بروید ولی بی‌خبر از اینکه…
… پرسید: «وحشتت از چیست؟! برایش نوشتم: از «ماریان» او درست شبیه من و توست؛ ولی محروم از داشتن جسم. سرگردان است و به دنبال تسخیر روح. در جسمت تار و پود میتند و کنترلت را بدست میگیرد. «او همسر اهریمن است.»
شکست نزدیک بود. نزدیک‌تر ازهر زمان دیگری. از اسحاق خواستم تا دعایی برای غلبه بر این شکست برایمان بنویسد. گفت: می‌نویسم… دعایی را که میخواهی می‌نویسم اما بعد از نوشتن قلعه را ترک خواهم کرد، چون این دعا شاید باعث پیروزی تو بر دشمنانت بشود اما تو و اطرافیانت برای همیشه پشت در‌های این قلعه خواهی ماند… گفتم بنویس! نوشت و رفت.
میدونم اینجا باید داستان یه بازی رو بنویسم؛ اما این متن در مورد یه بازی نیست! این پیام، یه درخواست کمکه. درخواست کمک از شما که میدونید «اتاق فرار» چیه و تجربشو دارید.
ساختمان مرکزی و فوق سری انجمن «فراموش خانه» شناسایی می‌شود! انجمنی که زیر نظر یکی از مخوف‌ترین سازمان‌های جهانی است و فعالیت آن از زمان ناصرالدین شاه قاجار در ایران ممنوع اعلام شده است.
ای آدمیان! من (…۴…) از شما هستم. شما را به میدان میطلبم، اگر (…۳…)، جرأت کنید و به (… ۲…) من بیایید و خلافش را (… ۱…) کنید…! ۱ - ثابت ۲ - جنگ ۳ - نمی‌ترسید ۴ - برتر
دنیا صحنه‌ی نمایشی بیش نیست. زنان و مردان همگی بازیگران آنند.و هر کس در زندگی خود نقش‌های بسیاری را بازی می‌کند. اگر بازیگر زندگی خود نباشید، بازیچه‌ی آن می‌شوید.
همیشه از خو گرفتن می‌ترسیدم. از یکی شدن با این ماجرا، از اینکه به جایی برسم نفهمم چی درسته چی غلط… نباید این مسئولیت رو قبول می‌کردم. حالا ازتون دعوت می‌کنم توی ادامه‌ی این مسیر کنارم باشید (دکتر تام جوزف)
در ایامی نه چندان دور فردی بنام بی‌بی در محله سنگ سیاه شیراز به عنوان قابله شناخته شده بود و نیمی بیشتر از نوزادان ان محل توسط او متولد شده بودند و این امر باعث شد تا بی‌بی یک زایشگاه بنام ماماچه در سال ۱۳۴۰ تاسیس کند، اما داستان اصلی از انجا شروع میشود که یک نوزاد طی زایمان فوت می‌کند و…
ندیمه‌ی‌ای که با بزدلی و حماقت خودش، از ما بهترون رو مثلا به خدمت گرفت و اجدادش رو وارد دنیای مهار نشدنی‌ای کرد. بابک به خاطر شرایط خاصی که برایش پیش اومده دیگه توانی برای سفر در زمان نداره. منشا این اتفافات چه چیزی می‌تواند باشد ماورائی؟ طبیعی؟ انسانی؟ برای نجات و عوض کردن تقدیر او و نسل‌های آینده کمکش می‌کنید؟
توضیحات بیشتر

دسترسی سریع به اتاق فرارهای شرق تهران

 

اتاق فرار تهران

 

اتاق فرار تهرانپارس | اتاق فرار نارمک  | اتاق فرار پیروزی  | اتاق فرار رسالت

 


 

«معرفی مراکز تفریحی شرق تهران»

تهرانپارس نام کوی بزرگی است که در شرق و شمال شرق شهر تهران، و در محدوده منطقه ۴ شهرداری تهران و نیز منطقه ۸ شهرداری تهران واقع شده‌است. این محله به لحاظ آب و هوا به دلیل نزدیکی به پارک ملی خجیر، بوستان‌های جنگلی سرخه حصار، یاس فاطمی و لویزان، دارای آب و هوای مطبوعی می‌باشد. مرکز خرید سون سنتر، مرکز خرید شاپرک، مرکز خرید تیراژه ۲، از معروفترین مراکز خرید شرق تهران می‌باشند. همچنین در سالهای گذشته با رونق بازی اتاق فرار  در ایران، شرق تهران نیز به یکی از قطبهای اسکیپ روم تبدیل شد و در حال حاضر بیش از ۱۰۰ اتاق فرار در شرق تهران مشغول به فعالیت می‌باشند.

لیست مراکز تفریحی شرق تهران

  • پارک جنگلی سرخه‌حصار
  • بوستان جنگلی یاس
  • سرزمین لی‌لی‌پوت
  • پارک جنگلی شیان (لویزان)
  • شهر کودک شاپرک
  • باغ پرندگان
  • موزه گرافیک ایران
  • رستم باغ (مخصوص زرتشتیان)
  • فرهنگسرای اشراق
  • بوستان پلیس

 

قیمت اتاق فرارهای شرق تهران چقدر است؟

قیمت اتاق فرار شرق تهران در سال ۱۴۰۲ تقریبا مبلغی حدود ۱۰۰.۰۰۰ تومان الی ۲۰۰.۰۰۰ تومان به ازای هر نفر می‌باشد و برای انجام این بازی با یک گروه حداقلی چهار نفره مبلغی در حدود ۴۰۰.۰۰۰ تومان را باید در نظر بگیرید.

رزرو اتاق فرار شرق تهران

شما می‌توانید در همین صفحه، بازی اسکیپ روم شرق تهران مورد نظر خود را انتخاب و با ورود به صفحه اختصاصی بازی به صورت آنلاین و تلفنی رزرو نمایید.

اتاق فرارهای شرق تهران می‌توانند بسیار سرگرم کننده باشند، به شرطی که بدانید در مقابل چه کسانی هستید و محدودیتی وجود ندارد که لذت تجربه شما را از بین ببرد.