16+
اتاق فرار تنهایی

ژانر:

هیجان بازی

درجه سختی

210.000
168.000 تومان برای هر نفر
اطلاعات تماس:
تهران، تهرانپارس، خیابان جعفربای (۱۳۰)، بین علیپور (۱۰۹) و ملکی (۱۱۱)، پلاک ۱۰۰، طبقه همکف
ویرایش محتوا

داستان اتاق فرار تنهایی

میدونم اینجا باید داستان یه بازی رو بنویسم؛ اما این متن در مورد یه بازی نیست! این پیام، یه درخواست کمکه. درخواست کمک از شما که میدونید «اتاق فرار» چیه و تجربشو دارید.
همه چیز از یه کلید شروع شد. کلیدی که خیلی اتفاقی به دست من رسید. شخصی که این کلید رو به من داد حال خوبی نداشت. میگفت دارن اذیتش میکنن، اما نمیگفت کیا! میگفت خوابای بدی میبینه، اما نمیگفت چه خوابی!
میترسید کلید رو به من بده اما دیگه از صداهایی که فقط خودش میتونست بشنوه خسته شده بود.
نمیتونم بگم وقتی کلید رو به من داد چه اتفاقی افتاد. حتی نمیخوام بهش فکر کنم. یکی از ترسناکترین لحظات زندگیم بود.
از وقتی این کلید در اختیارم قرار گرفت، کابوس‌های شبانه‌ی من شروع شد. حتی دیگه نمیتونم فرق بین کابوس و صداهایی که میشنوم رو تشخیص بدم. صداهایی که تهدیدم میکنن حق ندارم این کلید رو به کس دیگه‌ای بسپرم!
در مورد این کلید خیلی تحقیق کردم تا شاید راهی برای خلاص شدن ازش پیدا کنم. کلید برای جاییه که بهش میگن «اتاق فرار تنهایی»! آدرس دقیقش رو هم پیدا کردم. اما من از اینجا چیزی سر در نمیارم.
ازتون خواهش میکنم کمکم کنید! من نمیتونم تصمیم بگیرم. من از این تنهایی میترسم! از یک طرف میترسم این کلید رو به کسی بدم و همون اتفاقات عجیب برای منم تکرار شه، از یک طرف هم خسته شدم از این کابوس‌ها و تهدیدهای لعنتی…
کمکم کنید!
ویرایش محتوا

قوانین اختصاصی رزرو اتاق فرار تنهایی

🅿 در صورتی که با خودرو شخصی به اتاق فرار تنهایی مراجعه می کنید، جای پارک آسان در دسترس است.
🛎️ در اتاق فرار تنهایی، فضای انتظار برای همراه بزرگسال وجود دارد. حداکثر دو همراه بزرگسال می‌توانند خارج از بازی منتظر بمانند و وارد بازی نشوند.
🐶 اما فضای انتظار مناسب برای کودکان و همچنین حیوانات خانگی وجود ندارد.
🚽 سرویس بهداشتی موجود است.
😵 از پذیرش افراد با حالت غیر طبیعی جلوگیری خواهد شد.
🤐 به محض رسیدن به درب مجموعه لطفا سکوت را رعایت فرمایید.
ویرایش محتوا

تجربه اتاق فرار تنهایی

 

بعد از تجربه خوب و دوست داشتنی اتاق فرار راز و اتاق فرار دخت از مجموعه اسکیپ رومیست، امروز قراره تجربه بازی دیگری از این مجموعه با عنوان اتاق فرار تنهایی را با شما به اشتراک بگذاریم. اتاق فراری که بعد از راز به عنوان اولین تجربه این مجموعه در ژانر ترسناک در آبان ۹۹ افتتاح شد. تنهایی طولی نکشید که در زمان خود به یکی از بازی های بسیار محبوب تهران تبدیل شود و در سال ۹۹ بسیاری از جایزه های مختلف اتاق فرار را دریافت کند.

اما به نظرتون یک بازی بعد از حدود ۴ سال از افتتاح آن آیا ارزش تجربه کردن دارد؟ آیا می‌تواند با بازیهای جدید رقابت کند؟

در این قسمت قصد داریم تجربه تیم اسکیپ مگ از این بازی جذاب را با شما به اشتراک بگذاریم.

 

این مورد را در نظر داشته باشید که مطالب زیر فقط تجربه یک سانس از اتاق فرار تنهایی توسط تیم اسکیپ مگ بوده و اگر تو این مسیر تجربه بازی،  نکته ای هم به ذهنمون رسیده باهاتون درمیان گذاشتیم. 
اگر شما تجربه متفاوتی داشتید حتما در بخش کامنت باهامون درمیون بزارید. خیلی هم خوشحال میشیم. 🙂

 

بریم سراغ بازی ….

اتاق فرار تنهایی کجاست؟

مجموعه اسکیپ رومیست همه بازی‌های خودش و داخل تهران تا به امروز در شرق تهران و تو منطقه تهرانپارس ساخته. اتاق فرار تنهایی هم به همین شکل در تهرانپارس خیابان امیری (از اتوبان باقری که به سمت جنوب میاید زمانی که دوربرگردون فلکه اول و دور میزنی و میری سمت فلکه اول، اون خیابان اسمش امیریه)، خیابان ۱۳۰، بین ملکی (۱۱۱) و علیپور (۱۰۹) واقع شده. اگر تجربه اتاق فرار نفوذ از این مجموعه و را داشته باشید، باید بگم در همان ساختمان است و اگر تجربه اتاق فرار دخت و داشتید دو سه تا کوچه بالاتر، لوکیشن این بازی است.

اگر با خودروی شخصی به بازی تنهایی مراجعه می‌کنید به احتمال زیاد جای مناسب پارک پیدا خواهید کرد و اگر از وسیله نقلیه عمومی می‌خواهید استفاده کنید، شما می‌توانید از طریق اتوبوس بی‌آرتی (خط ۱: آزادی – تهرانپارس) در ایستگاه داریوش پیاده شده، خیابان علیپور (۱۰۹) را به سمت بالا پیاده‌روی کنید تا به تقاطع علیپور (۱۰۹) و جعفربای برسید. نزدیک به تقاطع در خیابان جعفربای پلاک ۱۰۰ را پیدا کنید.

از طریق مترو،  ایستگاه علم و صنعت نزدیکترین ایستگاه مترو به این بازی است.

لوکیشن بازی در همه نرم افزارهای مسیریابی هم ثبت شده و می‌تونید از اون هم برای مسیریابی استفاده کنید. در همین صفحه هم می‌توانید با کلیک کردن بر روی گزینه مسیریابی، به همه آن‌ها یکجا دسترسی داشته باشید.

 

لابی اتاق فرار تنهایی

 

 

امکانات مجموعه اسکیپ رومیست

اسکیپ رومیست در ورودی ساختمان خود در مرحله اول، محل پذیرش کوچکی را در نظر گرفته که در صورتی که همراهان شما با تاخیر به بازی رسیدن یا زودتر از زمان بازی به محل رسیده‌اید می‌توانید در آنجا منتظر بمانید و لازم نیست در کنار خیابان منتظر تماس مجموعه بمونید!

بازیکنان در آن قسمت کفشهای خود را با کفشهای مجموعه تعویض می‌کنند و بعد از تکمیل شدن تیم وارد لابی اصلی اتاق فرار تنهایی میشن.

لابی تنهایی، هم لابی است و هم مرحله اول بازی!

اگر داستان بازی را مطالعه کرده باشید می‌دانید که قرار است وارد یک اسکیپ روم شوید. خلاصه که در این مجموعه یک لابی مجلل به همراه یک سیف باکس برای نگهداری وسایل قرار گرفته است. امکاناتی از قبیل کافه و نوشیدنی مانند شعبه دخت اسکیپ رومیست در این شعبه وجود ندارد، ولی به صورت کلی یکی از معدود لابی‌های لوکس در اتاق فرار را مشاهده خواهید کرد.
بعد از بازی هم در صورتی که نیاز به استفاده از کافه و نوشیدنی داشتید، با چند دقیقه پیاده روی می‌توانید به شعبه دخت این مجموعه مراجعه کنید و از امکانات کافه با فضای اسکیپ رومی، استفاده کنید.

داستان و سناریو 

داستان اتاق فرار تنهایی داستان یک بازی اسکیپ روم است. شما در این بازی یک پیغام کمک دریافت می کنید. کمکی از سمت یک ناشناس که از شما درخواست میکنه تا اگر تجربه کافی در بازی اتاق فرار دارید به محل این اتاق فرار مراجعه کنید و او را از وضعیتی که در آن قرار گرفته نجات دهید.

داستان از جایی شروع میشه که یک بازیکن اتاق فرار بدون اطلاع قبلی از اتفاقاتی که قرار است آن را درگیر خود کند یک کلید دریافت می کند. شخصی که کلید را به او تحویل میداده حال و روز خوبی نداشته. از کابوسهای شبانه ای که میدیده تا این که چیزی داشته اذیتش میکرده. در خصوص این اتفاقات و دلیل آن هم چیزی نگفته.

شما قرار است به این اتاق فرار مراجعه کنید و به این فرد کمک کنید که نجات پیدا کند. این شخص از اینکه این کلید و در اختیار شما قرار بده احساس ترس داره. فکر می کنه بعد از دادن این کلید به شما برایش اتفاقات بدی رخ میده. با این حال شما برای نجات اون به اتاق فرار تنهایی مراجعه می کنید.

شما در این بازی در نقش خودتان وارد بازی خواهید شد و هدف شما پیدا کردن دلیل اتفاقات افتاده برای این شخص است. شما در این بازی بعد از ورود تعامل کوتاهی با این شخص خواهید داشت و بعد از آن وارد خود داستان خواهید شد.

 

ژانر بازی تنهایی

تنهایی اولین تجربه مجموعه اسکیپ رومیست در ساخت اتاق فرار ترسناک می باشد. اما باید در نظر داشته باشید که از این مجموعه نمی توانید انتظار یک بازی صرفا ترسناک را داشته باشید. رومیست قرار نیست همه چیز را فدای ترس کند. قرار نیست وارد چندتا راه رو سیاه با کلی اکتور و جامپ اسکیر و موارد دیگه باشید. قرار است شما را وارد یک اتاق فرار با زانر ترسناک کند.

 

در اتاق فرار تنهایی شما یک اتاق فرار را در ژانر ترسناک تجربه می کنید، نه یک سافاری وحشت با تم اتاق فرار!!!

 

این بازی برای دوستانی که فقط به دنبال ترس هستند مناسب نیست و احتمالا انتظار آن‌ها براورده نخواهد شد ولی برای دوستانی که به دنبال اتاق فرار با ژانر ترسناک می‌گردند احتمالا یکی از بهترین تجربه هاشون خواهد بود!

 

اسکیپ روم تنهایی

 

 

فضاسازی ودکور 

در تنهایی از آنجا که شما وارد یک اتاق فرار می‌شوید قرار نیست تم و داستانی غیر از اتاق فرار را ببینید. در این بازی شما با فضاهای مختلفی که قالبا در بازیهای اتاق فرار کلاسیک با آن برخورد می‌کنید، رو به رو خواهید شد. هر یک از فضاها تم جداکانه خود را دارد و به فضای قبلی ارتباطی ندارد ولی به اتاق فرار مرتبط است!

اما هر یک از فضاها به درستی و با تم خود دکور شده و فضای بازی به شدت تمیز و کلیه وسایل بازی سالم بودن. سیستم صوتی پیش رفته این مجموعه در کنار موزیکهای اختصاصی ساخته شده برای بازی، فضاسازی مناسبی را برای شما رقم خواهد زد.

همچنین استفاده از وسایل با کیفیت باعث شده که شما اصلا اصتهلاکی از وسایل بازی مشاهده نکنید! این مجموعه نشان داده نه تنها در ساخت دکور و فضاسازی حساسیت ویژه‌ای دارد بلکه در نگهداری آن این وسواس و حساسیت بیشتر هم است.

 

واقعیت این است که فضاسازی و دکور بازی از بسیاری از اتاق فرارهایی که در ماه‌های گذشته افتتاح شده تمیزتر و سالم‌تر و باکیفیت تر است و این نشان دهنده احترام مجموعه اسکیپ رومیست به بازیکنان است.

 

معماها و پازل 

یکی از مهمترین نقاط قوت اسکیپ روم تنهایی، معما و پازل‌های آن است. روند معمایی این بازی به قدری جذاب است که بعد از حل هریک از معماها از آن لذت خواهید برد و بدون شک اگر علاقه‌مند به حل معما و چالش‌های فکری باشید، این بازی یکی از بهترین تجربه‌های شما خواهد بود.

استفاده از معماهای مکانیکی و الکترونیکی یکی دیگر از نقاط قوت این بازی است. جالب اینجاست که خلاقیت این مجموعه در استفاده از وسایل مکانیکی و الکترونیکی استفاده شده هنوز هم برای بسیاری از افرادی که تجربه بازی زیادی دارند، هیجان انگیز خواهد بود، چون در هیچ جای دیگری با آن برخورد نداشته اند.

معماها به صورت خطی طراحی شده و درجه سختی آن‌ها از متوسط به یالا، ولی قابل حل و منطقی است. این بازی توانسته در سال ۱۳۹۹ جایزه بهترین روند معمایی را از جشنواره باف (بهترین اتاق فرار) دریافت نماید.

 

 این بازی به علاقه مندان بازی‌های معمایی و دوستداران چالش به شدت پیشنهاد می‌شود.

 

تجربه اتاق فرار تنهایی

بازی تنهایی با این که بیش از سه سال از ساخت آن می‌گذرد، نه تنها ارزش تجربه کردن دارد، بلکه بدون شک باید تجربه شود. شما در این بازی یک اتاق فرار کلاسیک را در ژانر ترسناک تجربه می‌کنید. ترس بازی همان قدر که معماهای آن جذاب است، دوست داشتنی و دلهره اور است. دکور بسیار کامل و قابل احترام در کنار روند معمایی بسیار جذاب و  فضاسازی و موزیک مناسب و همچنین برخورد عالی همکاران این مجموعه همه در کنار هم یک پکیج کامل از یک بازی استاندارد اتاق فرار را رقم زده است.

تنهایی با این که از نظر ساخت در سالهای گذشته انجام شده است ولی به دلیل کیفیت بالا هنوز هم جزو بهترین اتاق فرارهای تهران می‌باشد. این بازی قرار نیست هیچ وقت قدیمی بشه و پتانسیل این و داره که مدتهای دیگر هم بدون کوچکترین افتی به کار خود ادامه دهد.

 

تنهایی با این که بیش از سه سال از ساخت آن می‌گذرد، نه تنها ارزش تجربه کردن دارد، بلکه بدون شک باید تجربه شود.

 

یکی از موارد دیگری که در این بازی به چشم بازیکنان خواهد آمد، موزیک و کیفیت آن است که باعث می‌شود، هیجان و دلهره هیچ وقت در این بازی افت نکند. و در انتها برخورد بسیار دوستانه عوامل این بازی جای هیچ گونه حرفی را برای این بازی باقی نخواهد گذاشت و این تجربه را کامل و دوست داشتنی کرد.

،

تجربه اتاق فرار تنهایی برای همه اعضای تیم  دوست داشتی و خاطره انگیز بود
❤️❤️❤️❤️❤️
و به همه علاقه مندان به اتاق فرار پیشنهاد می شود.

 

نتیجه گیری

اتاق فرار تنهایی را ما به همه بازیکنان غیر از اشخاصی که فقط برای آنها ترس مهم است پیشنهاد می کنیم. حتی این دوستان هم در صورت مراجعه به این بازی و احترامی که برای آنها گذاشته خواهد شد بدون شک ناراضی نخواهند بود و شاید دلیلی بشود برای بازگشت آنها از دنیای سافاری وحشت به اتاق فرار!!

در نهایت از برخورد بسیار دوستانه و حرفه ای عوامل بازی تنهایی کمال تشگر را داریم.🙏

 

تاریخ تجربه: مرداد ۱۴۰۳

ESCAPE MAG TEAM

 

🏆 جوایز و افتخارات اتاق فرار تنهایی 🏆

 • پرافتخارترین اتاق فرار سال ۱۳۹۹ در جشنواره باف
 • برنده تندیس بهترین روند معمایی از جشنواره باف
 • برنده دیپلم افتخار بهترین دکور از جشنواره باف
 • برنده دیپلم افتخار بهترین اتاق فرار از جشنواره باف
 • کاندید دریافت جایزه بهترین ایده نو در جشنواره باف
 • بیشترین تعداد کاندیداتوری برای یک بازی در جشنواره باف
 • بیشترین تعداد دریافت جایزه برای یک بازی در جشنواره باف
 • کاندید دریافت جایزه بهترین دکور و فضاسازی در جشنواره رازگشا
 • کاندید دریافت جایزه خلاقانه‌ترین اتاق فرار در جشنواره رازگشا
 • کاندید دریافت جایزه بهترین طراحی معما در جشنواره رازگشا
 • کاندید دریافت جایزه بهترین اتاق فرار در جشنواره رازگشا

 

 

تیزر اتاق فرار تنهایی

نظرات بازیکنان

4.5/5 - (8 امتیاز)

4 پاسخ

 1. ما تقریبا اولین تجربه امون بود و خب بااینکه اکت ها حذف شده بود ولی بازم بهمون خوش گذشت و ترسیدیم. پیشنهادش میکنم چون برخورد پرسنل و داستان بازی و معماها خوب بودن و درکل مرسی از تیم خوبشون.

 2. من برای اولین بار بود که میخواستم بازی اتاق فرار و تجربه کنم و یکی از دوستان اتاق فرار تنهایی و به ما معرفی کرد. اول از همه که پرسنل محترمی واقعا دارن. نوع بازی تئاتر تعاملی بود که واقعا از اول بازی عالی بازی کردن اکت ها و ترس های زیاد و جالبی داشت. به من که خیلی خوش گذشت. ممنون از تیم خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتاق فرار تنهایی
210.000

168.000 تومان برای هر نفر

210.000

168.000 تومان برای هر نفر

ارتباط با مجموعه: