رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!
16+
اتاق فرار نامقدس

هیجان بازی

درجه سختی

250.000
210.000 تومان برای هر نفر
اطلاعات تماس:
تهران، میدان رسالت، تقاطع فرجام غربی و سلمان طُرقی، جنب بمب مهران، پلاک ۸۸۵
ویرایش محتوا

داستان اتاق فرار نامقدس

قرن‌ها پیش در تمدن مایاها خنجری ساخته شد که قدرت‌های خاصی داشت.
سالیان سال از آن خنجر برای ساختن یک امپراطوری قدرتمند استفاده شد تا اینکه یک خیانت همه چیز را عوض کرد و خنجر گم شد…
ما یک سازمان باستان‌شناسی هستیم که سال هاست به دنبال این خنجر میگردیم اما به تازگی متوجه شدیم که خنجر دوباره پیدا شده. .
حال این مأموریت شماست که وارد قربانیگاه چیچن ایتزا شوید، مکانی که در زمان امپراطوری مایاها قربانی‌های خود را تقدیم به خدایان خود میکردند و اعتقاد داشتند که روح قربانیان تا ابد شاهد قربانیگاه خود خواهند بود و خنجر رو از اون مکان خارج کنید…

ویرایش محتوا

قوانین اختصاصی رزرو اتاق فرار نامقدس

- 🤕با توجه به فضاسازی صورت گرفته در بازی نامقدس، ورود افراد دارای بیماری قلبی و زمینه ای و تنفسی ممنوع می‌باشد.
- 😵 از پذیرش افراد با حالت غیر طبیعی و مصرف مشروبات الکلی و روان گردان معذوریم.
- 🤕لطفا در صورت داشتن بیماری خاص، آلرژی یا فوبیا به چیزی، به مجموعه اطلاع دهید.
- 🧕لطفا شئونات اسلامی را رعایت فرمایید.
- 🥳در صورتی که قصد دارید دوستان خود را سوپرایز کنید، امکان برگزاری جشن تولد وجود دارد.
- 🚽 با توجه به شروع از مبدا بودن بازی، امکان استفاده از سرویس بهداشتی وجود ندارد.
- 🅿 اطراف بازی جای پارک به راحتی پیدا می‌شود .
- 🚇 دسترسی راحت به بازی از طریق ایستگاه مترو سرسبز و جانبازان وجود دارد.
- 📞از پلیر های عزیز درخواست می‌شود که به محض رسیدن در لوکیشن بازی، با مجموعه تماس حاصل فرمایند.
- 👕 ترجیحا از لباس مناسب برای بازی استفاده شود.
ویرایش محتوا

 

تجربه اتاق فرار نامقدس

 

نامقدس دومین ساخته مجموعه رومرز تیم | Roamers Team می‌باشد که در اواخر سال ۱۴۰۱ ساخته شده است. این بازی در ژانر ترسناک و تعاملی و در شرق تهران و در منطقه فرجام غربی در حال اجرا می‌باشد. این بازی در مدت زمان ۹۰ دقیقه و با تعداد نفرات ۴ – ۸ نفر برگزار می‌شود.

در این قسمت قصد داریم تجربه تیم اسکیپ مگ از این بازی جذاب را با شما به اشتراک بگذاریم.

 

این مورد را در نظر داشته باشید که مطالب زیر فقط تجربه یک سانس از اتاق فرار نامقدس توسط تیم اسکیپ مگ بوده و اگر تو این مسیر تجربه بازی،  نکته ای هم به ذهنمون رسیده باهاتون درمیان گذاشتیم. 
اگر شما تجربه متفاوتی داشتید حتما در بخش کامنت باهامون درمیون بزارید. خیلی هم خوشحال میشیم. 🙂

 

بریم سراغ بازی ….

اتاق فرار نامقدس کجاست؟

بازی نامقدس در شرق تهران و در خیابان فرجام غربی قرار گرفته است که دسترسی مناسبی جهت استفاده از وسایل نقلیه عمومی دارد و ایستگاه مترو سرسبز و جانبازان و ایستگاه اتوبوس فرجام در نزدیک این محل می‌باشند.

اگر با خودروی شخصی به محل بازی مراجعه می‌کنید، احتمالا با مقداری سختی جای پارک مناسبی  پیدا خواهید کرد که البته هرچه در زمانهای بعد از ظهر به بعد باشد این سختی کمتر خواهد بود.

در نزدیکی مجموعه به امکاناتی از قبیل کافی شاپ، رستوران و سوپرمارکت دسترسی خواهید داشت که می‌توانید قبل و یا بعد از بازی از آن‌ها استفاده کنید.

امکانات مجموعه رومرز تیم

اسکیپ روم نامقدس به صورت شروع از مبدا می‌باشد و محلی برای انتظار بازیکنان در نظر گرفته نشده است.
شما در همان محل ورودی ساختمان توضیحات مربوطه را دریافت می‌کنید و بعد از ورود به فضای بازی در همان مرحله اول و قبل از شروع رسمی بازی می‌توانید وسایل خود را داخل کمدی که برای این کار تعبیه شده قرار دهید و بعد از ان بازی شما شروع خواهد شد.

در نتیجه از آوردن همراه و اشخاصی که قصد بازی کردن ندارند خودداری کنید و ترجیحا از قبل بازی، از سرویس بهداشتی استفاده کنید.
غیر از این با توجه به شرایط بازی که شروع از مبدا است امکانات دیگری وجود ندارد و در انتهای بازی در همان قسمتی که وسایل خود را قرار داده‌اید توضیحات تکمیلی و مراسم بدرقه بازیکنان شکل خواهد گرفت. در این مجموعه دستگاه کارتخوان موجود نمیباشد و بازیکنان باید قبل از ورود به بازی تسویه خود را انجام داده باشند.

 

دکور اتاق فرار نامقدس

 

داستان و سناریو 

داستان اتاق فرار نامقدس از کلیشه‌های بازی‌های اتاق فرار فاصله گرفته و سعی کرده داستان و فضایی خاص و متفاوت را برای بازیکنان ایجاد کند.

این که یک داستان از زمان مایاها روایت شود و داستان در یک روستای متروکه اتفاق نمی‌افتد یعنی سناریو و فضاسازی بازی از خیلی دیگر از اتاق فرارهای موجود متفاوت تر است.😀

طبق چیزی که در سناریو گفته شده است، قرار است بازیکنان در نقش تعدادی کاوشگر یا باستان‌شناس به یک مقبره قدیمی پادشاهی در زمان مایاها ساخته شده است مراجعه کنند و هدفشان بدست آوردن خنجری است که قدرت بی‌پایانی دارد و در صورتی که به دست افراد ناخلف بیفتد اتفاقات وحشتناکی را رقم خواهد زد.

این خنجر که سال‌ها باعث شده بود پادشاهان مایایی امپراطوری قدرتمند خود را از طریق آن بسازند، به خاطر یک خیانت گم می شود و سال‌ها کسی از آن خبری نداشته است.

تا جایی که شما از طریق نامه یک فرد ناشناس برای پیدا کردن آن خنجر به قربانیگاه چیچن ایتزا وارد می‌شوید. در این بازی سناریو به همین جا ختم نمی‌شود و جزئیات بیشتر آن از طریق تعامل صورت گرفته در بازی به بازیکنان ارائه می‌شود و در انتهای بازی با یک تاتر نمایشی کوتاه و جذاب سرانجام این داستان را مشاهده خواهید کرد.

داستان این بازی پیچیدگی خاصی ندارد و در طول زمان بازی برای شما شرح داده خواهد شد و به دلیل سادگی آن قابل درک است.

 

فضاسازی مناسب در کنار سناریو روان و معماهای استاندارد و قابل حل یک پکیج کامل از یک اتاق فرار استاندارد است. 

 

ژانر بازی نامقدس

ژانر اتاق فرار نامقدس طبق اعلام مجموعه، ترسناک، تعاملی و البته هیجانی اعلام شده است که تمامی این ژانرها و به اندازه کافی در طول بازی جریان خواهند داشت. از تعامل کوتاه ولی جذاب بازی تا ترسهای روحی جنی و هیجانی که شخصیت منفی داستان به شما وارد می کند، همگی در طول اجرای بازی به اندازه و کافی برای شما اجرا خواهد شد.

 

فضاسازی ودکور 

دکور و فضاسازی بازی مطابق با سناریو داستان بازی می‌باشد. ورود شما به یک معبد زیرزمینی وهم‌آلود با دکور و فضاسازی مناسبی شکل میگیرد.
این فضاسازی به نحوی است که بازیکنان خود را در جایی که قرار است داستان در آن اتفاق بیوفتد ببینند.

فضای بزرگ این بازی به همراه آخرین دکور در مرحله آخر که به نوعی جزو سوپرایزهای بازی‌ می‌باشد، این بازی را در فضاسازی و دکور در جایگاه قابل قبولی قرار می‌دهد. البته که با توجه به نور کم بازی مقدار زیادی از بار این موفقیت بر دوش فضاسازی بازی است.

 

معماها و پازل در  اتاق فرار نامقدس

نامقدس در قسمت معماها هم به خوبی عمل کرده و تعدد و درجات سختی آن به درستی شکل گرفته است و نشان دهنده یک بازی جا افتاده است.
در این بازی به دلیل جهان باز بودن بازی (open map) شما محدودیتی در ترتیب حل معماها ندارید و می توانید وارد هر یک از فضاهای دلخواه خود شده و آن را حل کنید. معماهای بازی روان و قابل حل بوده و بدون شک نظر بازیکنانی که علاقه‌مند به حل معماها هستند را به خود جلب خواهد کرد.

 

تجربه اتاق فرار نامقدس

تجربه ما از بازی اتاق فرار نامقدس یک تجربه خوب به عنوان بازیکن بود. فضاسازی مناسب در کنار سناریو روان و معماهای قابل حل و منطقی یک پکیج کامل از یک اتاق فرار خوب بود.

💀  اگر علاقه‌مند به ترس و وحشت هستید در این بازی اکتهای خوبی را شاهد خواهید بود و البته در کنار آن بک و فورواردهای دلهره‌آور و ترسناک و به اندازه.

🧩 اگر علاقه‌مند به معما هستید این بازی به اندازه کافی برای شما معما و چالش در نظر گرفته است که در نهایت از آن راضی خارج شوید. معماهایی که درجه سختی مناسب دارن و قابل حل هستند. ۲.۳ تا از معماهاشون هم برای تیم ما جذاب بود. مخصوصا یک معمای پترنی که آخر بازی باهاش برخورد میکنید.

💥 اگر علاقه‌مند به هیجان هستید هم باید این موضوع را در نظر داشته باشید که شخصیت منفی داستان قرار است در بازی به قدرکافی به شما هیجان وارد کند و احتمالا از این بابت هم نیازهای شما برطرف خواهد شد.

🎭 و در نهایت اگر علاقه‌مند به اتاق فرارهای تعاملی هستید، در این بازی این تعامل نسیب یک یا دو نفر حداکثر خواهد شد و پیشنهاد می‌شود که اگر دوستان شما کسی برای تعامل به بازی اتاق فرار مراجعه می‌کند این شانس را در اختیار آن بگذارید که آن هم لذت کافی خودشو ببره.

،

تجربه اتاق فرار نامقدس برای همه اعضای تیم  دوست داشتی
❤️❤️❤️
و خاطره انگیز بود و به همه علاقه مندان اتاق فرار پیشنهاد می شود.

 

نتیجه گیری

بازی اتاق فرار نامقدس یک پکیج کامل از یک اتاق فرار استاندارد است و بدون شک کسی از تجربه این بازی پشیمان نخواهد شد. اگر به دنبال یک بازی خوب و سرگرم کننده اتاق فرار می گردید نامقدس را حتما باید تجربه کنید و درنهایت ممنون از برخورد خوب و دوستانه عوامل بازی 🙏

 

تاریخ تجربه: تیر ۱۴۰۳

ESCAPE MAG TEAM

تیزر اتاق فرار نامقدس

نظرات بازیکنان

4.7/5 - (3 امتیاز)

یک پاسخ

 1. درود 🍀
  سناریو : خوب اما کمی کلیشه ای و تکراری
  معما: معقول و با کمی تمرکز قابل حل بودن
  دکور: معمولی به جز اتاق آخر
  فضاسازی: تقریبا متناسب با سناریو
  مپ بازی : ایمن ولی بسیار کم نور
  اکت ها : بخش هیجانیش برام جذاب بود
  اکتورها: فقط شخصیت بخش هیجانی کارشو بلد بود
  برخورد پرسنل: خوب و محترمانه بود و انتقادپذیر بودن
  در کل سطح بازی متوسط کمی روبه بالاست
  ارزش تجربه دارد ولی به پلیرهای کم تجربه پیشنهاد نمیشود(در جهت حل معما)
  خدا قوت و سپاس فراوان🙏🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتاق فرار نامقدس
250.000

210.000 تومان برای هر نفر

250.000

210.000 تومان برای هر نفر