رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!
مراکز تفریحی

اتاق فرار نزدیک مراکز تفریحی

اگر شما هم تصمیم دارید که یک روز تعطیل و با دوستان خود سپری و مجموعه ای از تفریحات را در کنار هم تجربه کنید ما به شما در این امر کمک خواهیم کرد.
در این قسمت ما به معرفی اتاق فرارهای نزدیک مراکز تفریحی می پردازیم که در صورتی که شما تصمیم گرفتید که یک برنامه کامل روزانه داشته باشید بتوانید از طریق مجله اتاق فرار هم مراکز تفریحی مناسب خودتون و پیدا کنید و هم اینکه ما اتاق فرارهای نزدیک به آن را برای دسترسی راحتتر به شما پیشنهاد می دهیم.
شما در مجله اتاق فرار می‌توانید لیست بهترین اتاق فرارهای نزدیک مراکز تفریحی را مشاهده و به صورت آنلاین آن‌ها را رزرو نمایید.

اتاق فرارهای پیشنهادی نزدیک مراکز تفریحی

اتاق فرارهای پیشنهادی نزدیک مراکز تفریحی

اسکیپ روم های نزدیک مراکز تفریحی

در این اتاق یک قاتل بدگمان شما را گروگان گرفته و در زیرزمین خانه‌اش زندانی کرده، جایی که آن را به یک سلول زندان تبدیل کرده است. این قاتل جانی از اینکه قربانیانش را قبل از کشتن در این سلول زندانی کند لذت می‌برد. زمانیکه قاتل به خواب عمیق فرو می‌رود زمان متوقف می‌شود و شما ۶۰ دقیقه زمان دارید تا قبل از آنکه ساعت کوکی‌اش شروع به زنگ زدن کند فرار کنید.
طبق سنت، تنها اگر تسلیم هفت گناه کشنده نشوید، تطهیر روح شما حاصل می‌شود. در اتاق فرار «هفت» با ضعف‌ها و رنج‌هایتان رو به رو هستید. خشم، شهوت، تنبلی، حسادت، حرص، شکم پرستی و غرور. آیا میتوانید در ۶۰ دقیقه مقابل این هفت پلیدی کشنده مقاومت کنید تا به رهایی برسید؟
شما مسافرین قطار اورینت اکسپرس از مبدا پاریس به مقصد استانبول هستید. یک شب در قطار قتلی رخ می‌دهد. شما در نقش مسافرین قطار برای حفظ امنیت خود تصمیم می‌گیرید قاتل را پیدا کنید. قاتل یکی از شماست!
وارد معبد سلیمان شده و با توجه به نشانه گذاری‌ها پنج طلسم را باطل کنید. پس از آن زندگی جاودان و سرشار از خوشی و خوشبختی را به شما اعطا می‌کنم.
سال 2222 ، با توجه به بحران کمبود منابع طبیعی و از بین رفتن شرایط حیات روی کره زمین نسل بشر با خطر انقراض رو به رو شد... تنها تعداد کمی از جمعیت کره زمین زنده باقی ماندند و عده ای از دانشمندان با هدف پیدا کردن شرایط حیات روی سیاره های دیگر تصمیم به ساخت سفینه ای برای این امر مهم گرفتند و در نهایت سولاریس ساخته شد و با تعدادی از متخصصان برگزیده راهی این ماموریت شد... موفق باشید
آهنگر از شما که مورد اعتماد‌ترین دوستانش هستید دعوت میکنه تا به آهنگریش بیاید تا تو مرحله آخر این پروژه همراهش باشید. وقتی شما رو در جریان پروژه میذاره و از شما دعوت میکنه تصمیم میگیرید به آهنگری برید و این مسیر ناشناخته رو شروع کنید، اما وقتی وارد آهنگری میشی خبری از دوستتون نیست! اما اون به شما اعتماد کرده و باید این مسیر رو تا انتها طی کنید…
به دنبال فرمول سری آقای هابر وارد آزمایشگاه ایشان می‌شوید. در هنگام ورود متوجه سیستم فوق پیشرفته امنیتی آزمایشگاه می‌شوید و در پشت سر شما قفل می‌شود.
شما و گروهتان جهانگردان‌هایی هستید که در حال حاضر در بوداپست مجارستان هستید و به صورت اتفاقی در اتاق 312 متلd اقامت دارید که در آن اتفاقهای ناگواری می افتد...
سناریویی برگرفته از داستانی واقعی و پرونده‌ای کلاهبرداری در سال ۲۰۰۶، در لوس آنجلس آمریکا.
برگرفته از سری فیلم‌های OCEAN’S ELEVEN. حال و هوای سناریو مشابه با دیگر سری از فیلم‌های این مجموعه
با چند تا از دوستانتون تصمیم می‌گیرید سفری متفاوت به شمال کشور داشته باشید. از طریق اینترنت چند خانه جنگلی را پیدا میکنید و در نهایت یکی از آن‌ها که در دل جنگل هست را انتخاب می‌کنید،
در سال ۱۸۹۳ در حوالی شهر شیکاگو آمریکا و در هتلی مرموز اتفاقاتی در حال رخ دادن است. گفته می‌شود بسیاری از ساکنین این هتل به سرنوشتی شوم و اسفبار دچار می‌شوند. دکتر هنری هاوارد هولمز ملقب به اچ اچ هلمز مالک این هتل برای گرفتن جان ساکنین این هتل حاضر به انجام هر کاری هست.
توضیحات بیشتر

دسترسی سریع به اتاق فرارهای نزدیک به مراکز تفریحی

 

اتاق فرار کوروش | اتاق فرار برج میلاد | اتاق فرار ایران مال