رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!

اتاق فرار برج میلاد

تمام جهان منتظر وقوع جنگ جهانی سوم است. اتاق جنگ جاییست که قراراست تا آخرین نفس بجنگید، برای یک هدف خیلی بزرگ!
خانواده دکو از سال ۱۹۶۵ در آن خانه زندگی می‌کردند اتفاقای عجیب و خوفناکی در سال ۱۹۷۴ به وقوع پیوست. در آن سال همه اعضای خانواده که با چاقو تکه تکه شده بودند پیدا شدند به جز دختر کوچک خانواده نلی…
با چند تا از دوستانتون تصمیم می‌گیرید سفری متفاوت به شمال کشور داشته باشید. از طریق اینترنت چند خانه جنگلی را پیدا میکنید و در نهایت یکی از آن‌ها که در دل جنگل هست را انتخاب می‌کنید،
در سال ۱۸۹۳ در حوالی شهر شیکاگو آمریکا و در هتلی مرموز اتفاقاتی در حال رخ دادن است. گفته می‌شود بسیاری از ساکنین این هتل به سرنوشتی شوم و اسفبار دچار می‌شوند. دکتر هنری هاوارد هولمز ملقب به اچ اچ هلمز مالک این هتل برای گرفتن جان ساکنین این هتل حاضر به انجام هر کاری هست.
تمام لندن در بهت و وحشت قاتل زنجیره‌ای است که ۱۱ نفر را به روشی واحد به قتل رسانده، از دست پلیس نیز به نظر کاری بر نمی‌آید. پرونده قتل مرموز به کارآگاهایی نیاز دارد که از نظر ذهنی آمادگی حل معماها و روبروشدن با هر واقعیتی را داشته باشند!
رویا همونجاییه که میتونی توش هیجان ماجراجویی‌ها رو فراتر از واقعیت و بدون حد و مرز تجربه کنی!

دسترسی سریع به اتاق فرارهای نزدیک به برج میلاد

توضیحات بیشتر

معرفی اسکیپ روم های برج میلاد تهران

اتاق فرار برج میلاد یکی از جاذبه های تفریحی برج میلاد می باشد که در کنار تفریحات هیجانی دیگر مثل زیب لاین، بانجی جامپینگ و شهربازی در برج میلاد تهران قابل استفاده می باشد.

اتاق فرار برج میلاد کجاست؟

اگر به دنبال ادرس اتاق فرار برج میلاد میگردید باید به گذرگاه اصلی برج میلاد مراجعه کنید و در ابتدای ورودی پارکینگ به مجموعه اتاق فرار انیگما می رسید.

برج میلاد چند اتاق فرار دارد؟

در حال حاضر تنها مجموعه فعال در برج میلاد تهران مجموعه انیگما می باشد که با 5 بازی فعال اتاق فرار کلبه وحشت، اتاق فرار روانی، اتاق فرار رویا، اتاق فرار جنگ و اتاق فرار قتل مرموز فعالیت می کند.

ساعت کاری اتاق فرارهای برج میلاد

مجموعه انیگما از ساعت 10 صبح الی 11 شب امکان خدمات رسانی دارد.