رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!
16+
اتاق فرار تنهایی

ژانر:

هیجان بازی

درجه سختی

180.000 تومان برای هر نفر
اطلاعات تماس:
تهران، تهرانپارس، خیابان ۱۳۰، بین ملکی (۱۱۱) و علیپور (۱۰۹)، پلاک ۱۰۰
ویرایش محتوا

داستان اتاق فرار تنهایی

میدونم اینجا باید داستان یه بازی رو بنویسم؛ اما این متن در مورد یه بازی نیست! این پیام، یه درخواست کمکه. درخواست کمک از شما که میدونید «اتاق فرار» چیه و تجربشو دارید.
همه چیز از یه کلید شروع شد. کلیدی که خیلی اتفاقی به دست من رسید. شخصی که این کلید رو به من داد حال خوبی نداشت. میگفت دارن اذیتش میکنن، اما نمیگفت کیا! میگفت خوابای بدی میبینه، اما نمیگفت چه خوابی!
میترسید کلید رو به من بده اما دیگه از صداهایی که فقط خودش میتونست بشنوه خسته شده بود.
نمیتونم بگم وقتی کلید رو به من داد چه اتفاقی افتاد. حتی نمیخوام بهش فکر کنم. یکی از ترسناکترین لحظات زندگیم بود.
از وقتی این کلید در اختیارم قرار گرفت، کابوس‌های شبانه‌ی من شروع شد. حتی دیگه نمیتونم فرق بین کابوس و صداهایی که میشنوم رو تشخیص بدم. صداهایی که تهدیدم میکنن حق ندارم این کلید رو به کس دیگه‌ای بسپرم!
در مورد این کلید خیلی تحقیق کردم تا شاید راهی برای خلاص شدن ازش پیدا کنم. کلید برای جاییه که بهش میگن «اتاق فرار تنهایی»! آدرس دقیقش رو هم پیدا کردم. اما من از اینجا چیزی سر در نمیارم.
ازتون خواهش میکنم کمکم کنید! من نمیتونم تصمیم بگیرم. من از این تنهایی میترسم! از یک طرف میترسم این کلید رو به کسی بدم و همون اتفاقات عجیب برای منم تکرار شه، از یک طرف هم خسته شدم از این کابوس‌ها و تهدیدهای لعنتی…
کمکم کنید!
ویرایش محتوا

قوانین اختصاصی رزرو اتاق فرار تنهایی

اتاق فرار تنهایی متفاوت با تمام اسکیپ‌‌ روم‌هایی است که تا به حال تجربه کرده‌اید.
داستان اتاق فرار تنهایی خودش در مورد یک اتاق‌ فرار است و اتفاقات بازی در یک اسکیپ‌‌ روم جریان دارد.
در هر فضا از اتاق فرار تنهایی، دنیای متفاوت و جدیدی را از دکور، معماها، موسیقی و اکت‌های مرتبط به هم تجربه خواهید کرد.
متراژ و وسعت بالا، تعدد و تنوع فضاهای بازی، دکور و فضاسازی باشکوه و خیره‌کننده، موسیقی قوی و اختصاصی، معماهای جذاب و خلاقانه، سناریوی متفاوت و قابل فهم، ترس بالا و اکت‌های خاص و … از ویژگی‌ها و مزایای اتاق فرار تنهایی است.
ویرایش محتوا

تیزر اتاق فرار تنهایی

نظرات بازیکنان

4.4/5 - (7 امتیاز)

2 پاسخ

  1. ما تقریبا اولین تجربه امون بود و خب بااینکه اکت ها حذف شده بود ولی بازم بهمون خوش گذشت و ترسیدیم. پیشنهادش میکنم چون برخورد پرسنل و داستان بازی و معماها خوب بودن و درکل مرسی از تیم خوبشون.

  2. من برای اولین بار بود که میخواستم بازی اتاق فرار و تجربه کنم و یکی از دوستان اتاق فرار تنهایی و به ما معرفی کرد. اول از همه که پرسنل محترمی واقعا دارن. نوع بازی تئاتر تعاملی بود که واقعا از اول بازی عالی بازی کردن اکت ها و ترس های زیاد و جالبی داشت. به من که خیلی خوش گذشت. ممنون از تیم خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتاق فرار تنهایی
180.000 تومان برای هر نفر
180.000 تومان برای هر نفر

رزرو از طریق راه های زیر:

ارتباط با مجموعه: