لوگو مجله اتاق فرار

مجله اتاق فرار درتلاش است با معرفی اتاق فرارهای ایران و  همچنین ارائه مطالب تخصصی در حوزه بازی  اتاق فرار  (اسکیپ روم) و فیلمهای با موضوعیت اتاق فرار و سرگرمیهای گروهی بستری را برای آشنایی هر چه بیشتر مردم با این سرگرمی هیجان انگیز ایجاد کند.
شما در مجله اتاق فرار می توانید بهترین اتاق های فرار کشور را مشاهده، انتخاب و به صورت انلاین و تلفنی رزرو نمایید.

 
اسکیپ رومیست

Escaperoomist

اتاق فرار اسکیپ رومیست

اشتراک گذاری:

درباره مجموعه:

5 بازی فعال

مجموعه سرگرمی اسکیپ‌ رومیست از تیر ماه سال ۱۳۹۸ با طراحی و ساخت اتاق فرار میراث پارس (همکاری با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان) فعالیت خود را آغاز کرد.
این مجموعه با طراحی و اجرای اتاق فرارهای راز، تنهایی، نفوذ، دخت، سوشیانت و … تحت برند اسکیپ‌رومیست به فعالیت خود ادامه داد و با طراحی بیش از ۱۵ بازی در چهار استان کشور، به عنوان یکی از مطرح‌ترین طراحان بازی‌های اتاق فرار در سراسر ایران به گسترش فعالیت‌های خود پرداخت.
اسکیپ‌رومیست با شعار «انتظارت رو از اتاق فرار بالا ببر» می‌کوشد تا با ارائه‌ی اتاق فرارهایی ایده‌آل از هر نظر، سطح انتظارات مخاطبین این سرگرمی را افزایش دهد و ایده‌های جدیدی را در این صنعت عرضه کند.
اسکیپ‌رومیست در سال ۱۴۰۱ پس از افتتاح شعبه سوم خود، با ساخت سالن تخصصی مافیا، کافه بوردگیم و … پا به عرصه‌ی سرگرمی‌های دیگری جز اتاق فرار گذاشته و با هدف تبدیل شدن به یک مجموعه کامل و متنوع تفریحی سرگرمی به راه خود ادامه می‌دهد.

تماس با مجموعه:

02177728094

اتاق فرارهای درحال اجرا
اتاق فرار دخت

اتاق فرار دخت

اتاق فرار ضد

اتاق فرار تنهایی

اتاق فرار تنهایی

اتاق فرار نفوذ

اتاق فرار نفوذ

اتاق فرارهای غیرفعال
هیچ اتاق فراری یافت نشد