رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!

تریلر فیلم جدید جنگیر: معتقد | The Exorcist: Believer

تریلر فیلم جدید جنگیر: معتقد | The Exorcist: Believer

اولین تریلر رسمی فیلم ترسناک جدید جنگیر: معتقد (The Exorcist: Believer) منتشر شد. این فیلم به کارگردانی دیوید گوردون گرین و با بازی ستارگانی همچون لسلی اودم جونیور، الن برستین و جنیفر ندلز در تاریخ ۲۱ مهر ۱۴۰۲ اکران خواهد شد.

این فیلم به عنوان دنباله مستقیم ساخته سال ۱۹۷۳ به شمار می‌رود و در قالب یک گانه‌ی جدید به نام The Exorcist Trilogy منتشر خواهد شد.
فیلم The Exorcist: Believer به عنوان نخستین پروژه از ۳ گانه‌ای جدید به شمار می‌رود که حول محور ۲ دختر نوجوان قرار دارد. دخترانی که برای چندین روز گم شده بودند و حال که پیدا شدند، رفتارهایی شوکه‌کننده و عجیب از خود بروز داده و والدینشان را نگران می‌کنند. این مسئله زمانی بدتر جلوه می‌کند که آن‌ها در نهایت به موجوداتی کریه و وحشتناک بدل گشته و به تسخیر اهریمنی درمی‌آیند که در سال ۱۹۷۳ نیز دردسرهای بسیاری را به ارمغان آورده بود.
مجموعه فیلم‌های جن‌گیر یکی از آثار قدیمی و بسیار محبوب ژانر وحشت به شمار می‌روند که طی دهه‌های گذشته به شیوه‌هایی وحشتناک، مخاطبینش را شوکه نموده است. حال فیلم جدیدی تحت عنوان The Exorcist: Believer (جن‌گیر: معتقد) در شرف اکران قرار دارد که به عنوان دنباله مستقیم ساخته سال ۱۹۷۳ به شمار می‌رود. اثری به یاد ماندنی و ترسناک که در دوره و زمانه خود وحشت بی‌سابقه‌ای را برای سینماگران به همراه داشت و امید می‌رود که این دنباله نیز بتواند در همان مسیر قدم بگذارد.
قبلاً اعلام شده بود که قسمت ششم این فیلم با بازی الن برستین در نقش کریس مک نیل در حال ساخت است و قرار است در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۴۰۴ با نام The Exorcist: The Final Chapter منتشر شود. همچنین قسمت هفتم این فیلم با نام The Exorcist: The Deceiver در حال ساخت است و قرار است در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۴۰۵ منتشر شود.

فیسبوک
لینکدین
واتساپ
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای ثبت دیدگاه وارد اکانت خود شوید...

برای ثبت دیدگاه وارد اکانت خود شوید...

جدیدترین مطالب

اتاق فرارهای پیشنهادی