اتاق فرار آواز مردگان
16+
اسکیپ روم آواز مردگان

هیجان بازی

درجه سختی

200.000 تومان برای هر نفر
اطلاعات تماس:
اصفهان، میدان نوبهار، ابتدای خیابان دوران، گیم کافه خانه اصفهان
ویرایش محتوا

داستان اتاق فرار آواز مردگان

مدتی پس از ناپدید شدن راهبه آنا، دیگر هیچ وقت صدای آواز دردناک از این کلیسای شوم قطع نشد و سالیان زیادیست که هیچ کس جرات ورود به آنجا و کشف راز این کلیسا نشده است.
به نظر می‌رسد آنجا محفلی برای مردگان است و این آواز ها، آواز مردگان…

ویرایش محتوا

قوانین اختصاصی رزرو اتاق فرار آواز مردگان

- این بازی از دسته بازی های ترسناک و نمایشی به شمار می رود. با این حال، توجه داشته باشید اتاق فرار، کلبه وحشت نیست و ترس های بازی متناسب با سناریو تعریف و اجرا می شوند.
ویرایش محتوا

اتاق فرار اواز مردگان یکی از بازیهای ساخته شده توسط مجموعه escaperoom.ir می باشد که در شهر اصفهان ساخته و در حال اجرا می باشد.
این بازی در ژانر ترسناک و دلهره آور و با فضاسازی بسیار خوب به شکل کلیسا ساخته شده است.
البته باید توجه داشته باشید که این مجموعه در تلاش است که بازی های اتاق فرار در ژانر ترسناک بسازد و نه بازی های سافاری وحشت که شبیه به اتاق فرار هستند. پس این مورد را در نظر داشته باشید که اگر فقط برای ترس بازی می کنید اتاق فرار آواز مردگان احتمالا نتواند نظر شما را به خود جلب کند.

ولی اگر به دنبال یک اتاق فرار هستید که ژانر ترسناک و دلهره آور دارد بدون شک باید سراغ بازی آواز مردگان اصفهان برید و اون و تجربه کنید.

اتاق فرار اوازمردگان در منطقه خانه اصفهان و داخل گیم کافه خانه اصفهان میباشد که این امکان وجود دارد تا اگر شما همراهی هم داشته باشید میتواند داخل کافه منتظر شما باشد و خود را با نوشیدنیها و گیم بردهای جذاب سرگرم کند.

 

نظرات بازیکنان

4.1/5 - (15 امتیاز)

9 پاسخ

  1. من از طرفدارای مجموعه اسکیپ روم هستم. تهرانم رفتم بازیهاشون و امتحان کردم. کلا این مجموعه همه بازیهاش با جاهای دیگه متفاوته. یه استاندارد خوب و مشخص داره. خیلی ازشون انتظار ترس بالا نباید داشته باشید ولی اگر پلیر اتاق فرار هستید باید همه بازیهای این مجموعه و تجربه کنید.
    اتاق فرار آواز مردگان فکر کنم ترسناکترین اتاق فرار این مجموعه تو اصفهانه. بدون هیچ تردیدی تجربش کنید و لذت ببرید

  2. واقعا خفن و قشنگه واقعا دکور فوق العاده ای داره ترس بازی منطقی و معماهای قشنگ و نسبتا سختی داره کاملا مشخصه که خیلی هزینه کردن برا دکور و به شعور پلیر توهین نکردن با وسایل اماتور و دکور اماتور

  3. واقعا عالی بود هم اکت هم صدا هم سناریو خیلی ترسناک بود ولی خب معما هاش سخت بود یکم و باید به جزئیات توجه کنید در کل خیلی خوب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکیپ روم آواز مردگان
200.000 تومان برای هر نفر
200.000 تومان برای هر نفر