اتاق فرار شمال تهران

در این قسمت به معرفی اتاق فرارهای شمال تهران می پردازیم. اتاق فرارهایی که در محلات تجریش و نیاوران ، قیطریه ، میرداماد، جردن و پارک وی اجرا می شود. شما می توانید بازی مورد نظر خود را مشاهده، انتخاب و به صورت انلاین رزرو نمایید.

اتاق فرارهای پیشنهادی شمال تهران

اتاق فرارهای پیشنهادی شمال تهران

اسکیپ روم های شمال تهران

آزمایشات خطرناکی که از زمان جنگ جهانی دوم آغاز شدن، توی این آزمایشگاه سری، هنوز ادامه دارن… شما کارآگاه‌های حرفه ای، باید به صورت ناشناس داخل این ساختمان بشین و فقط شصت دقیقه فرصت دارید تا اونا رو آزاد کنید وگرنه این آزمایش‌ها آغاز میشن و دیگه کسی اونا رو نمی ‎بینه.
همه می‌گفتند که آتش، گناه را می‌سوزاند و از بین می‌برد. «پس آتش مقدس است» امّا این بار آتش، گناه آفرید! گناه آتش این بود: بی‌گناه را سوزاند! «پس آتش دیگر مقدس نیست»
در داستان اتاق فرار شب سیزدهم آمده است: مردم این روستای دوردست، شبِ سیزدهم هر ماه منتظرند تا نفرینِ بلقیس، جان یکی از فرزندشان را بگیرد.
در این اتاق یک قاتل بدگمان شما را گروگان گرفته و در زیرزمین خانه‌اش زندانی کرده، جایی که آن را به یک سلول زندان تبدیل کرده است. این قاتل جانی از اینکه قربانیانش را قبل از کشتن در این سلول زندانی کند لذت می‌برد. زمانیکه قاتل به خواب عمیق فرو می‌رود زمان متوقف می‌شود و شما ۶۰ دقیقه زمان دارید تا قبل از آنکه ساعت کوکی‌اش شروع به زنگ زدن کند فرار کنید.
طبق سنت، تنها اگر تسلیم هفت گناه کشنده نشوید، تطهیر روح شما حاصل می‌شود. در اتاق فرار «هفت» با ضعف‌ها و رنج‌هایتان رو به رو هستید. خشم، شهوت، تنبلی، حسادت، حرص، شکم پرستی و غرور. آیا میتوانید در ۶۰ دقیقه مقابل این هفت پلیدی کشنده مقاومت کنید تا به رهایی برسید؟
شما مسافرین قطار اورینت اکسپرس از مبدا پاریس به مقصد استانبول هستید. یک شب در قطار قتلی رخ می‌دهد. شما در نقش مسافرین قطار برای حفظ امنیت خود تصمیم می‌گیرید قاتل را پیدا کنید. قاتل یکی از شماست!
زمان در سال ۱۸۷۳ متوقف شده است. سالی که ژول ورن، رمان «دور دنیا در هشتاد روز» را نوشت. اتاقی که در آستانه وارد شدن به آن هستید، در خانه قهرمان این رمان یعنی فیلیس فاگ قرار دارد. شما می‌بایست در چمدان وی هر آنچه را که این قهرمان نیاز دارد، جمع کنید و از اتاق فرار کنید تا وی سفرش را آغاز کند.
شما در یکی از باستانی‌ترین و باشکوه‌ترین موزه‌های دنیا قرار دارید. شایعه شده که در بخش فرهنگ یونان باستان، الماسی اسطوره‌ای قرار دارد که اسکندر آن را به هلن داده است. سیستم ایمنی موزه امروز به علت تعمیرات کار نمی‌کند. یک ساعت وقت دارید تا ثروتمندترین فرد دنیا شوید.
یک ویروس خطرناک و کشنده کل دنیارو فراگرفته. دکتر راجرز پادزهر این ویروس را کشف می‌کند اما قبل از ارائه این آنتی ویروس به دنیا توسط یک تیم مافیایی به قتل می‌رسد. تمام اطلاعات و مدارک از ویروس و پادزهر داخل آزمایشگاه مخفی این دانشمند قرار دارد. شما در نقش یک تیم کاراگاهی پزشکی وارد آزمایشگاه مخفی این دانشمند شده‌اید.
سایه‌ی شوم جاه طلبی آبادی را فرا گرفته بود. و نسیان! نسیان و نسیان و نسیان! لعنت به تیرگی آن شب. چرا هیچ‌چیز به یادمان نمی‌آید.و یک گلوله روی جای شقیقه‌اش. و حالا همه‌ی آبادی در پی معمای قتل
شما قرار است برای بررسی روستای زارج به اونجا سفر کنید و راز خشکی قنات این روستا را دریابید
در داستان اتاق فرار آرماگدون آمده است: شما وحشت‌زده و سرگردان در ویرانه‌های اطراف شهر و در گریز از زامبی‌ها، به سمت یک "کارخانه"  در حرکتید.
: یه روز عادی با دوستاتون برای رفتن به مقصدتون تصمیم به استفاده از وسایل نقلیه عمومی میگیرید ؛بی خبر از اینکه این آخرین سفرتونه و مقصد شما ایستگاه آخر خواهد بود
شما تو طبقه منفی ۶ یک ساختمون زندانی شدین و بخاطر طوفانی که شکل گرفته آب داره وارد ساختمون میشه و شما و تیمتون تا ۱ ساعت آینده از اونجا خارج‌نشین باید با زندگیتون خداحافظی کنین.
هیچ کسی موفق به برگشتن از اونجا نشده به جز یه کشتی که اونم خدمه‌ای نداره و فقط یه طوطی داخل اون کشتیه. شما به سال ۱۷۰۰ میلادی برگشتین و حالا میخواین که اون کشتی رو آماده حرکت کنین برای رفتن به سمت جزیره گنج
به درخواست جن‌گیر معروف ادوارد وارن که چند سالی‌ست پا به سن گذاشته، برای بررسی محل زندگی ریچارد مارستون که نزدیک به سی سال پیش متروک شده است، به آنجا می‌روید.
شما گروهی از محکومان به حبس ابد هستید. امروز به دلایلی که به شما گفته نشده، به یک زندان جدید منتقل می‌شوید. زندانی که زندان‌بانانش آن را «کمپ آلفا» می‌خوانند.
در داستان اتاق فرار احضار آمده است: عمارتی شوم و بدنام که هرکس پایش به آنجا رسیده به جنون رسیده یا ناپدید شده و یا زنده از عمارت بیرون نیامده...
در داستان اتاق فرار ملک پدری آمده: میترسم از آقاجونم و محتشم باید همین امشب از این‌‌ خونه برم… آقا جون اسم اینجارو‌ گذاشته ((مُلکِ پِدَری)) آقا جون‌ هنوز نیومده اون محتشم دیوونه هم‌ تو‌ نونوایی هست من میرم سمت خیاط خانه آدرسش ته همین کوچه پس کوچه های اَسد آباده اَسد آباد-تهران.
توضیحات بیشتر

دسترسی سریع به اتاق فرارهای شمال تهران

 

اتاق فرار تهران

 

اتاق فرار جردن  |  اتاق فرار میرداماد  |

 

  اتاق فرار پارک وی  |  اتاق فرار تجریش