لوگو مجله اتاق فرار

مجله اتاق فرار درتلاش است با معرفی اتاق فرارهای ایران و  همچنین ارائه مطالب تخصصی در حوزه بازی  اتاق فرار  (اسکیپ روم) و فیلمهای با موضوعیت اتاق فرار و سرگرمیهای گروهی بستری را برای آشنایی هر چه بیشتر مردم با این سرگرمی هیجان انگیز ایجاد کند.
شما در مجله اتاق فرار می توانید بهترین اتاق های فرار کشور را مشاهده، انتخاب و به صورت انلاین و تلفنی رزرو نمایید.

 

اتاق فرار بلوار وکیل آباد

16+

اسکیپ روم لانه شیطان
اتاق فرار لانه شیطان
مشهد
, بلوار وکیل آباد

اتاق فرار لانه شیطان

درجه سختی

ترس و هیجان

از اعدام اصغر قاتل، فقط ۱۳ سال گذشته بود که شبح او، مردم مشهد را به وحشت انداخت؛ شبحی که در کوچه پس کوچه‌های شهر می‌گشت و وحشت می‌آفرید. شما در نقش چند جوان کنجکاو ماموریت دارید تا راز این قاتل زنجیره‌ای و دلیل ناپدید شدن کودکان را کشف کنید.

13+

اسکیپ روم جنگل عزازیل
اتاق فرار جنگل عزازیل
مشهد
, بلوار وکیل آباد

اتاق فرار جنگل عزازیل

درجه سختی

ترس و هیجان

سال‌ها قبل به همراه گروه طبیعت‌گردی ۱۰ نفر داخل جنگلی مخوف شدیم که صداهای عجیبی شنیده می‌شد. تنها بازمانده آن گروه من هستم. به کمک شما احتیاج دارم تا از سرنوشت دوستانم و راز آن جنگل شیطانی اطلاع پیدا کنم. در حال حاضر از سرنوشت مردمان روستا هیچ اطلاعی در دسترس نیست.

16+

اسکیپ روم روستای آل
اتاق فرار روستای آل
مشهد
, بلوار وکیل آباد

اتاق فرار روستای آل

درجه سختی

ترس و هیجان

چند سالی بود آل تو این روستای دور دست نفوذ کرده بود و جان کودکان را می‌گرفت. برای چاره مردم روستا ربابه را فدای روستا کردند. اما بعد از آن مردم دچار نفرین ربابه شدند. حالا مردم این روستا هر ماه منتظرند تا نفرینِ ربابه، جان یکی از فرزندشان را بگیرد. آن‌ها تا ابد تقاص مرگِ بی‌رحمانه‌ی بلقیس را خواهند پرداخت. مگر آنکه افرادی حاضر شوند بهای باطل شدن دائمی نفرین را بپردازند …
توضیحات بیشتر