اتاق فرار کرج

اتاق فرار کرج

اتاق فرار در کرج بعد از تهران بیشترین روند رو به رشد را داشته است. در این قسمت می‌توانید  اتاق فرار فردیس، اتاق فرار کمالشهر، اتاق فرار جهانشهر، اتاق فرار گلهشر و همچنین اتاق فرارهای شاهین ویلا را مشاهده کنید و از طریق خود مجموعه‌های اسکیپ روم کرج آن‌ها را رزرو کنید.

اتاق فرار پیشنهادی کرج

اتاق فرارهای کرج

اسکیپ روم غرب تهران
اتاق فرارهای غرب تهران
اسکیپ روم شمال تهران
اتاق فرارهای شمال تهران
اسکیپ روم شرق تهران
اتاق فرارهای شرق تهران

اسکیپ روم کرج

اگر علاقه‌مند به تفریح اتاق فرار هستید و ساکن کرج هستید باید به شما بگوییم که این شهر بعد از تهران رکورد بیشترین اتاق فرارهای کشور را دارد. مجموعه‌های بسیار خوب و قدیمی همچون مجموعه اتاق فرار پازل روم، مجموعه اتاق فرار دایموند روم، مجموعه اتاق فرار دررو و همچنین مجموعه اتاق فرار وی اوت استارت ساخت اتاق فرارهای خود را از کرج شروع کرده اند. غیر از این مجموعه‌ها و با توجه به پتانسیلی که این شهر دارد مجموعه اتاق فرار اسکیپ روم دات‌ای ار و همچنین انیگما که شروع فعالیتشان در تهران بوده است حالا به یکی از مجموعه‌های بزرگ اتاق فرار کرج تبدیل شده اند. به طوری که در حال حاضر بزرگترین اتاق فرار کشور با نام دلاک در کرج افتتاح شده است.

اگر شما هم جزو طرفداران اتاق فرار هستید و بدنبال انتخاب اتاق فرار در کرج می‌گردید در این صفحه می‌توانید بهترین اتاق فرارهای کرج را مشاهده، انتخاب و از طریق خود مجموعه به رزرو آن بپردازید.

lightbox