رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!

روایتی از رازهای پنهان هتل سیسیل – Cecil Hotel

تاریخچه هتل سیسیل (Cecil Hotel) از زمان ساخت آن در سال ۱۹۲۴ تاکنون، پر از وقایعی عجیب و غریب بوده است. استراحت‌گاهی در خیابان‌های شلوغ مرکز لس آنجلس که یکی از ترسناک‌ترین مکان‌های جهان نیز به شمار می‌آید، هتل سیسیل است. در داخل هتل سیسیل می‌توان به مجموعه‌ای از قتل‌ها و خودکشی‌ها دست پیدا کرد.

از سال ۱۹۲۴ تا همین حالا، هتل سیسیل با شرایط نامساعد و اتفاقات مرموزی مواجه شده که موجب شده تا از آن به عنوان یک محل تاریک و وحشتناک یاد کنند. حداقل ۱۶ قتل، خودکشی و رویدادهای ماوراء الطبیعه و ناشناخته در این هتل رخ داده است. حتی برخی از خلافکاران بزرگ آمریکا نیز در این هتل اقامت داشته‌اند. با اسکیپ مگ همراه باشید با تاریخچه هتل سیسیل.

گشایش بزرگ هتل سیسیل | Cecil Hotel

هتل سیسیل در سال ۱۹۲۴ توسط هتل‌دار ویلیام بنکس هانر ساخته شد. این هتل قرار بود یک مقصد برای تجار بین‌المللی و نخبگان اجتماعی باشد. هانر یک میلیون دلار برای طراحی هتل خود که به سبک هنر بوز بود خرج کرد. این هتل یک لابی از مرمر، پنجره‌های شیشه‌ای رنگی، درختان نخل و یک پله شگفت‌انگیز داشت و تعداد اتاق‌های آن به هفتصد عدد می‌رسید.

هتل خیلی زود به عنوان مکانی برای دیدار با معتادان، فراری‌ها و جنایتکاران و… شناخته شد. بدتر از همه، هتل سیسیل در نهایت با عنوان هتل خشونت و مرگ به شهرت رسید.

لابی مرمر هتل سیسیل که در سال 1927 افتتاح شد

 

خودکشی و قتل در ترسناک‌ترین هتل لس آنجلس

تنها در دهه ۱۹۳۰، حداقل شش خودکشی گزارش شده در هتل سیسیل رخ داد. چند نفر از ساکنان با خوردن مسکن خودکشی نمودند. برخی دیگر با گلوله خودکشی کردند، گلوی خود را بریدند و یا از پنجره به بیرون پریدند.

به عنوان مثال در سال ۱۹۳۴، افسر ارتش لوئیس دی بوردن گلوی خود را با یک تیغ برید. کمتر از چهار سال بعد، روی تامسون از بالای ساختمان هتل پرش کرد و خود را کشت. با گذشت زمان، مرگ و خشونت در این هتل بیشتر و بیشتر می‌شد. داخل هتل سیسیل در همان سال‌ها به شدت ترسناک شد.

در سپتامبر ۱۹۴۴، دورتی جین پورسل ۱۹ ساله، در نیمه شب به دلیل درد معده بیدار شد. او در هتل سیسیل با بن لوین ۳۸ ساله اقامت می‌کرد. او برای بیدار نکردن لوین به دلیل درد معده خود تصمیم گرفت به حمام برود اما در کمال تعجب پس از رفتن به حمام فهمید که معده درد او در واقع درد از حاملگی بود. البته او اصلاً نمی‌دانست که باردار بوده است! پورسل در همان حمام یک پسر به دنیا آورد.

 


 

مقاله پیشنهادی برای مطالعه:

خانه‌های ارواح در سراسر جهان

 


 

در ابتدا اشتباهاً فکر کرد که نوزادش مرده است، پورسل نوزاد را از پنجره بیرون پرتاب کرد و او بر روی سقف ساختمان همسایه افتاد. در دادگاه، پورسل به اتهام قتل به دلیل دیوانگی بی‌گناه شناخته شد و به یک بیمارستان روانی انتقال پیدا کرد.

یک قتل دیگر

در سال ۱۹۶۲، جورج جیانینی ۶۵ ساله در حال قدم زدن بود،‌ اما به دلیل سقوط یک زن از درون هتل سیسیل، کشته شد. پالین اُتون ۲۷ ساله پس از یک مشاجره با شوهر خود از پنجره نهمین طبقه هتل پرید و روی جیانینی سقوط کرد. هر دوی آن‌ها کشته شدند.

پلیس‌ها فکر می‌کردند که این دو نفر به طور مشترک خودکشی کرده‌اند، اما آنها وقتی متوجه شدند که جیانجینی کفش به پا داشته است،‌ از این تصمیم منصرف شدند. اگر او از هتل به بیرون پریده بود، کفش‌هایش در حین سقوط می‌افتادند.

با توجه به خودکشی‌ها، حوادث ناخوشایند و قتل‌ها، ساکنان لس آنجلس به سرعت هتل سیسیل را «ترسناک‌ترین هتل در لس آنجلس» نامیدند و از داخل هتل سیسیل به عنوان یک مکان خطرناک یاد کردند.

محلی بهشتی برای قاتلان سریالی

هر چند فاجعه‌ها و خودکشی‌های تلخ سبب ترسناک بودن این هتل شدند، اما هتل سیسیل به عنوان خانه‌ای موقت برای برخی از وحشی‌ترین قاتلان تاریخ آمریکا نیز شناخته می‌شود. در میان دهه ۱۹۸۰، ریچارد رمیرز ( قاتل ۱۳ نفر با لقب «شبگرد») در طول بیشتر قتل‌های وحشتناک خود در یک اتاق در طبقه بالای هتل اقامت داشت.

او بعد از هر قتل لباس‌های خونین خود را در کیسه زباله هتل سیسیل قرار می‌داد و به لابی هتل وارد می‌شد، به صورتی که یا کاملاً برهنه بود یا تنها لباس زیر داشت. جاش دین (روزنامه‌نگار) می‌‌نویسد: :«هیچ‌کدام از این شرایط مورد توجه قرار نمی‌گرفتند، زیرا هتل سیسیل در دهه ۱۹۸۰به طور کامل آشفته بود».

در آن زمان، رمیرز تنها با پرداخت ۱۴ دلار به ازای هر شب در هتل اقامت می‌کرد. جسدهای معتادان مختلف اغلب در کوچه‌های نزدیک هتل و گاهی حتی در راهروهای آن پیدا می‌شد. سبک زندگی پرخون‌ رمیرز بدون شک در هتل سیسیل چشم بسیاری از افراد را به خود خیره کرده بود.

در سال ۱۹۹۱، قاتل سریالی اتریشی جک اونتروگر (کسی که زنان را با سوتین‌های آنان خفه می‌کرد) به هتل وحشتناک سیسیل وارد شد. شایعه‌ها حاکی است که او به دلیل حضور رمیرز در این هتل، آن را انتخاب کرده بود.

با توجه به اینکه منطقه اطراف هتل سیسیل برای زنانی که به فاحشگی می‌پرداختند بسیار محبوب بود، او قربانیان خود را از افراد همین منطقه انتخاب می‌کرد. یکی از همین زنان فاحشه یک شب در جلوی هتل ناپدید شد. اونتروگر به دروغ بیان کرده بود که آن زن در داخل هتل سیسیل با یکی از خدمتکاران روابط عاشقانه داشته است.

خارج از هتل سیسیل لس آنجلس

 

موردهای عجیب و غریب مرموز در هتل سیسیل

برخی از قتل‌های رخ داده در این هتل هنوز به طور کامل پرده‌برداری نشده‌اند. برای مثال، جسد یک زن با نام گولدی اسگود در اتاقش پیدا شد. او پیش از تحمل ضرب و شتم مرگبار و چاقوکشی وحشیانه، مورد تجاوز قرار گرفته بود. اگرچه یک مظنون با لباس خونین در همان نزدیکی‌ها پیدا شد، اما او بعدها بی‌گناه شناخته شد و قاتل اسگود هرگز پیدا نگشت. این یک نمونه دیگر از خشونت نگران‌کننده در هتل سیسیل است که هیچ وقت معمای آن حل نشد.

یک مهمان دیگر که باید به آن بپردازیم الیزابت شورت نام داشت. پس از قتل او در سال ۱۹۴۷ در لس آنجلس از الیزابت شورت با نام «کوکب سیاه» یاد می‌شود. براساس گزارشات، علت و ارتباط مرگ او با هتل سیسیل نامعلوم است. جسد او صبح روز ۱۵ ژانویه با دهانی که گوش به گوش پاره شده و بدنی که به دو قسمت تقسیم شده بود، در خیابانی نزدیک به هتل سیسل پیدا شد. اینگونه داستان‌های خشونت آمیز تنها مربوط به گذشته نیستند. دهه‌ها پس از قتل شورت یعنی در سال ۲۰۱۳ شاهد یک قتل دیگر در این هتل مرموز بودیم.

ریچارد رامیرز

 

داستان الیسا لم

در سال ۲۰۱۳، در داخل هتل سیسیل جسد دانشجوی کانادایی الیسا لم، سه هفته پس از ناپدید شدن او در درون مخزن آب روی سقف هتل پیدا شد،‌ آن هم پس از اینکه مهمانان هتل از فشار ضعیف آب و «طعم عجیب» آن شکایت کرده‌ بودند. اگرچه مقامات مرگ او را به عنوان «یک غرق شدن تصادفی» تشخیص دادند، اما سایر افراد باور دیگری نسبت به این موضوع دارند.

قبل از مرگ او، دوربین‌های مداربسته حضور الیسا لم را در آسانسور ثبت کردند. در فیلم ثبت شده، گاهی به نظر می‌رسد او به سمت کسی که در دید نیست فریاد می‌زند و به نظر می‌رسد در حال تلاش برای پنهان شدن از کسی است. الیسا در حالی که دکمه‌های آسانسور را چند بار می‌فشارد، دستان خود را به صورت ناقص حرکت می‌دهد.

 


 

اگر به داستان های جنایی و مرموز علاقه مند هستید اتاق فرارهای کاراگاهی را از دست ندهید!

 


 

بعد از منتشر شدن ویدیو، بسیاری از مردم شروع به باور شایعاتی درباره تسخیر هتل توسط روح‌ افراد مختلف کردند. طرفداران فیلم‌های ترسناک به مقایسه بین جنایت قتل کوکب سیاه و ناپدید شدن الیسا لم پرداختند و اشاره کردند که هر دو زن مدنظر در دهه بیست زندگی خود به سر می‌بردند. آن‌ها به تنهایی از لس آنجلس به سمت سن دیگو آمدند و پیش از پیدا شدن جسدشان آخرین بار در سیسیل مشاهده شده بودند. اگرچه این ارتباطات چندان مهم به نظر می‌رسند، اما در هر صورت موجب افزایش میزان ترس افراد عادی از هتل شدند.

آخرین جسدی که در هتل سیسیل در سال ۲۰۱۵ پیدا شد، مربوط به یک مرد بود که به گفته منابع خبری خودکشی کرده بود. این اتفاق دوباره شایعاتی را درباره هتل به راه انداخت. این هتل حتی در یکی از قسمت‌های سریال آمریکن هارر استوری  (American Horror Story)نیز مورد توجه قرار گرفت و به آن اشاره شد.

الیزا لام

 

بازسازی هتل

در سال ۲۰۱۱، نام هتل به Stay On Main Hotel and Hostel  تغییر پیدا کرد و داخل هتل سیسیل به طور کامل عوض شد. چند سال بعد، عده‌ای کارفرما در نیویورک تصمیم به بازسازی تمام و کمال این هتل ترسناک گرفتند. شاید پس از بازسازی کامل بتوانیم شاهد از بین رفتن داستان‌های ترسناک مربوط به این هتل شویم.

قرارداد بازسازی کامل هتل یک قرارداد ۹۹ ساله است. پس از پایان قرار داد این هتل به فعالیت خود با نام جدیدی که به آن اشاره کردیم ادامه خواهد داد. در هر صورت بعید به نظر می‌رسد که اخبار و داستان‌های ترسناک مربوط به این هتل به این زودی‌ها از یاد مردم برود.

فیسبوک
لینکدین
واتساپ
تلگرام

یک پاسخ

  1. یکی از قتل هایی که دراین هتل اتفاق افتاد مربوط به یک ایرانی آمریکایی به نام آرمناک رازمیک بود که درسال ۱۹۹۱ به طرز فجیعی که از روده های خودش از لوستر اتاقش آویزان شده بود کشف شد.از وسایلی که همراه آرمناک بود کتاب بوف کور و به همراه چندین برگ دست نوشته ی وی بود که گویا پیش نویس یا چک نویس رمان درحال نوشتن او بوده است.رازمیک براساس مدارکی که همراه داشت ۴۳ساله و اهل اصفهان بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای ثبت دیدگاه وارد اکانت خود شوید...

برای ثبت دیدگاه وارد اکانت خود شوید...