رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!
اتاق فرار طاعون (اصفهان)
17+
اسکیپ روم طاعون

هیجان بازی

درجه سختی

150.000 تومان برای هر نفر
اطلاعات تماس:
اصفهان، خیابان کاشانی، به سمت درواز تهران، پس از چهارراه وفایی، کوچه ۳۱، انتهای کوچه سمت چپ، اولین بن بست سمت راست، بن بست شکوفه، پلاک۷۱
ویرایش محتوا

داستان اتاق فرار طاعون (اصفهان)

بیماری طاعون جهش یافته و شهر را تا آستانه مرگ کامل پیش برده.
مراکز متعدد برای ایزوله مبتلایان به طاعون ایجاد شده. ماموران این مراکز مجوز دارند هر شخص مشکوک به طاعون را در شهر دستگیر کرده و به مرکز خود ببرند.
شما و دوستانتان در حالی که هیچ نشانی از بیماری ندارید از دستگیرشدگانِ دیشبِ این مرکز هستید که با فاصله زیادی از شهر تاسیس شده.
بازرسان دولتی به مدارکی دست یافته‌اند که نشان می‌دهد این مرکز برای تست داروهای جدید ضد طاعون، افراد سالم را دستگیر و پس از انتقال بیماری، اقدام به آزمایش روی آنان می‌کند.
ماموران که برای پلمپ این مرکز به اینجا مراجعه کرده‌ بودند، طی یک درگیری با تیم امنیتی اینجا کشته می‌شوند. رییس مرکز پس از کشتن همه شاهدان ماجرا از جمله کارمندان خود، می‌گریزد.

شما اینجا گیر افتاده‌اید و در معرض طاعونید. تنها چیزی که میدانید این است: دیشب یکی از دستگیرشدگان پیشین که به کلید خروج دست یافته بود، پس از آنکه اعتراف نکرد، سوزانده شد…

ویرایش محتوا

قوانین اختصاصی رزرو اتاق فرار طاعون (اصفهان)

- فضاسازی بازی طاعون در نوع خود منحصر به فرد است و اتفاقات و معماهای بازی شما را سورپرایز خواهد کرد. بازی طاعون با تم ترسناک طراحی و ساخته شده است و تلاش می کند شما را به عمق داستان بکشاند.

- اگر مبتلا به آسم هستید، قبل از بازی این مساله را به بازیگردان (گیم‌مستر) اطلاع دهید.
ویرایش محتوا

معرفی و بررسی اتاق فرار طاعون به‌زودی اضافه خواهد شد.

نظرات بازیکنان

3.1/5 - (12 امتیاز)

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکیپ روم طاعون
150.000 تومان برای هر نفر
150.000 تومان برای هر نفر