رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!
اتاق فرار هارمونی
16+
اسکیپ روم هارمونی

هیجان بازی

درجه سختی

300.000
200.000 تومان برای هر نفر
اطلاعات تماس:
تهران، بلوار شهید علیمرادی (کوهک)، بعد از ورودی اصلی پارک جنگلی چیتگر، مجتمع تجاری و اداری طوبی
ویرایش محتوا

داستان اتاق فرار هارمونی

شما تو قرعه کشی بانک برنده‌ی خونه شدید،
هوای برلین طوفانیه و شما به خاطر طوفان یک روز زودتر حرکت کردید تا به موقع خونه رو تحویل بگیرید.
خوشحالید که زندگیتون تغییر کرده
اما همه‌ی هارمونیای زندگی قشنگ نیست…

ویرایش محتوا

قوانین اختصاصی رزرو اتاق فرار هارمونی

۱- همه‌ی اعضای گروه باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشند.
۲- اتاق فرار هارمونی برای افرادی که مبتلا به بیماری قلبی، تنفسی و… هستند پیشنهاد نمی‌شود و در صورت وجود چنین بیماری‌هایی حتما قبل از شروع بازی، به گیم مستر ( بازیگردان ) اطلاع دهید.
۳- در صورت حضور بازیگر در بازی حق پرتاب هیچ گونه شی را نداشته و هرگونه تماس فیزیکی با بازیگر و یا هرگونه توهین کلامی توسط اعضای تیم، گیم مستر می‌تواند بازی شما را فورا متوقف کند و هزینه پیش پرداخت به هیچ عنوان برگشت داده نمی‌شود.
۴- هیچ یک از اعضای شرکت کننده در بازی نباید تحت تاثیر مواد مخدر و یا مشروبات الکلی باشد. در صورت تشخیص همچین مواردی بازی فورا متوقف می‌شود.
۵- در ابتدای بازی به غیر از گوشی موبایل دیگر اشیای قیمتی مثل جواهرات از شما تحویل گرفته نمی‌شود.
۶- در تمام نقاط بازی دوربین مدار بسته نصب شده است. در صورت عدم رعایت قوانین بازی و وارد کردن هرگونه خسارت، مبلغ آن از شما دریافت می‌شود.
۷- به همراه داشتن هرگونه خوراکی و نوشیدنی در داخل بازی ممنوع است.
ویرایش محتوا

تجربه اتاق فرار هارمونی

 

اتاق فرار هارمونی دومین ساخته مجموعه ورکانا اسکیپ | Verkana Escape می‌باشد که بعد از ساخت اتاق فرار دارک در اسلامشهر بازی جدید خود را در  غرب تهران و در منطقه کوهک در طبقه منفی ۵ مرکز خرید طوبی ساخته و در حال اجرا می‌باشد.
در این قسمت قصد داریم تجربه تیم اسکیپ مگ از هارمونی را با شما به اشتراک بگذاریم.

 

این مورد را در نظر داشته باشید که مطالب زیر فقط تجربه یک سانس از اتاق فرارهارمونی توسط تیم اسکیپ مگ بوده و اگر تو این مسیر تجربه بازی،  نکته ای هم به ذهنمون رسیده باهاتون درمیان گذاشتیم. 
اگر شما تجربه متفاوتی داشتید حتما در بخش کامنت باهامون درمیون بزارید. خیلی هم خوشحال میشیم. 🙂

 

بریم سراغ بازی ….

اتاق فرار هارمونی کجاست؟

بازی هارمونی در غرب تهران و در منطقه چیتگر و در بلوار کوهک قرار گرفته است. این بازی در طبقه منفی ۵ مرکز خرید طوبی و در پارکینگ آن ساخته شده است. با توجه به موقعیت قرارگیری بازی بهترین راه برای مراجعه به بازی استفاده از خودروی شخصی می‌باشد و جای پارک مناسب هم در داخل پارکینگ و هم در خارج مرکز خرید وجود دارد.
با توجه به قرارگیری این بازی در مجتمع طوبی شما دسترسی راحت به کافی شاپ و رستوران خواهید داشت و در ابتدا و انتهای بازی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید و اگر باز هم تایم داشتید می‌تونید در مرکز خرید طوبی گشت وگذاری کنید و به نوعی تفریح خودتون را با خرید کردن کامل کنید.

امکانات مجموعه ورکانا اسکیپ

با توجه به قرار گیری مجموعه در داخل پارکینگ، حداقل امکانات مورد نیاز برای بازیکنان در دسترس خواهد بود از محلی برای پذیرش تا امکان استفاده از سرویس بهداشتی قبل از انجام بازی.
ولی اگر نیاز به امکانات بیشتری داشتید می‌توانید در دیگر طبقات این مرکز خرید بدنبال آن باشید. شما بعد از رسیدن به ورودی مجموعه و بعد از کامل شدن تیم و ورود به فضای مجموعه در قسمت پذیرش اطلاعات مورد نظر را دریافت خواهید کرد و بعد از تحویل وسایل بازی می‌توانید وارد بازی شوید.

داستان و سناریو اتاق فرار هارمونی

داستان بازی در خصوص برنده شدن اعضای تیم شما در یک قرعه کشی بانک می‌باشد که جایزه آن یک ملک مسکونی در شهر برلین می‌باشد. شما به علت وضعیت نامساعد آب و هوا تصمیم میگیرید یکروز جلوتر برای دریافت این ارثیه اقدام کنید و آن محل مراجعه می‌کنید.

در این بازی قسمتی از سناریو در همان ابتدای بازی برای شما عنوان میشود و قسمت دوم آن توسط اکتور تعاملی بازی در مراحل مختلف بازی بازگو می‌شود. قسمت سوم و پایانی نیز که بیان کننده اتفاقات داخل بازی است در انتهای بازی و توسط گیم مستر محترم به شما اعلام خواهد شد.

با توجه به سناریو شما قرار است وارد یک خانه در شهر برلین المان شوید و اتفاقات و داستان بازی در این خانه برای شما رخ خواهد داد.

ژانر بازی هامونی

ژانر بازی هارمونی ترسناک و دلهره‌آور و مقداری تعاملی است. این بازی به اندازه کافی ترسناک هست که بتواند نظر طرفداران بازیهای ترسناک را بخود جلب کند و در کنار آن با توجه به تعداد قابل توجه معماها و فرایند بازی طرفداران معما و پازل را هم بی‌نصیب نخواهد گذاشت.

فضاسازی ودکور 

بازی هارمونی فضایی شبیه به یک خانه قدیمی در شهر برلین را برای شما فراهم کرده است. فضایی نسباتا بزرگ با قسمتهای متعددی از یک خانه.

در این بازی هم مثل خیلی از بازیهای ترسناک دیگر نور راهنمای شما خواهد بود و در فرایند بازی هرکجا که نوری روشن شد شما برای ادامه مسیر به همراه تیمتان باید به آنجا مراجعه کنید. با توجه به موضوع بازی و داستان فضاسازی به خوبی صورت گرفته است و حس ورود به یک خانه حتی در شهر المان را تا حدود زیادی برای شما فراهم کرده است. نقطه عطف این بازی مپ بسیار بزرگ و فضاهای متعددی است که در طول فرایند بازی به آن‌ها دسترسی پیدا خواهید کرد.

 

شما در هارمونی قرار است وارد یک خانه قدیمی در شهر برلین المان شوید.

 

معماها و پازل در هارمونی

با توجه به اینکه این بازی در ژانر ترسناک می‌باشد و ترس و دلهره زیادی را به بازیکنان اعمال می‌کند به صورت پیش فرض انتظار معماهای معمولی دور از ذهن نبود. البته که ورکانا اسکیپ ترس را فدای معما نکرده و تعداد قابل توجهی از انواع مختلف معما را داخل بازی قرار داده است که درجه سختی آن‌ها متوسط و قابل حل می‌باشد. معماهای بازی مذتبط با فضاسازی و سناریو بازی می‌باشد و به صورت خطی داخل بازی قرار گرفته است و تعداد آن‌ها با توجه به مپ بازی و مدت زمان آن کافی بود. تیم ما تجربه خوبی را در حل معماهای این بازی بدست آورد. پس اگر در تیمتان اشخاصی هستند که معماهای بازی برایشان در اولویت است بدون شک از این بازی ناراضی بیرون نخواهند آمد.

تجربه اتاق فرار هارمونی

اتاق فرار هارمونی را با ترکیب ۵ نفره انجام دادیم و اگر تعدادمان هم بیشتر بود احتمالا با توجه به فضای بزرگ بازی مشکلی پیش نمی‌آمد. هارمونی توانسته بود در ابن تجربه ترکیبی قابل قبول از همه المانهای یک اتاق فرار ترسناک را به نمایش بگذارد. به قدر کافی در این بازی تعامل و اکت وجود دارد. تعداد معماها کافی بود و ترس و دلهره در قسمتهای مختلف بازی به بازیکنان وارد میشد. بازی هارمونی از اون اتاق فرارهاییست که به عنوان یک سرگرمی گروهی میشه به دوستان دیگر معرفیش کرد. درست است که در قسمتهایی از بازی شاید بشود ایراداتی را به آن وارد کرد ولی به صورت کلی تجربه این بازی برای هم تیمیهای ما بسیار لذت بخش و سرگرم کننده بود. چیزی که از تجربه یک اتاق فرار انتظار می‌رود. البته پیشنهاد ما برای این بازی داشتن تجربه کافی در اتاق فرار است و اگر به عنوان بازیهای اول خودتون اون و انتخاب کنید شاید براتون مقداری سخت و گنگ باشد. در این بازی در قسمتهایی خلاقیتهای جدیدی به نمایش گذاشته شده اس.

از تعامل ابتدایی بازی تا اکتهایی گخ به شما وارد میشود و حتی در قسمتی از بازی شرایط نور هم تغییر پیدا می‌کند و بدست خود بازیکنان می‌افتد که اون هم برای تیم ما جذاب بود. به صورت کلی این بازی ارزش تجربه کردن دارد و حتما در لیست بازیهایی که قرار است تجربه کنید قرارش دهید.

 

تجربه اتاق فرار هارمونی برای همه اعضای تیم  دوست داشتی و خاطره انگیز بود و به همه علاقه مندان به اتاق فرار مخصوصا طرفداران ترس پیشنهاد می شود.

 

نتیجه گیری

اتاق فرار هارمونی را می‌توان یک بازی قابل قبول در ژانر ترسناک دانست که در کنار ترس و دلهره زیاد، معما و داستان جذابی را برای شما فراهم کرده است. این بازی ارزش تجربه کردن برای همه طرفدان اتاق فرار را دارد.
در نهایت تشکر می‌کنیم از عوامل اجرایی این بازی که با برخورد دوستانه و حرفه‌ای خود این تجربه را برای ما دو چندان کردند.

تاریخ تجربه: خرداد ۱۴۰۳

ESCAPE MAG TEAM

نظرات بازیکنان

3.6/5 - (22 امتیاز)

4 پاسخ

 1. تجربه خیلی خوبی. اکتهای خیلی سریع و ترستاکی داشت. معماها روون بود و خیلی سخت نبود. یه اتفاق باحالم اول بازی میوفته که نمیگم اون خیلی خوب بود 🙂

 2. بعد از ۱۵۰ تجربه ی بازی میخوام به جرعت بگم بهترین بود
  با دوستام بازی های زیادی رفتیم ولی با اختلاف با شخصیت ترین دوستان توی این بازی فعالیت میکنن
  عاشق این بازی شدم بازی کاملا سناریو محور هستش به نظر من و برای همین معما هاش سادن ولی در عین سادگی به شدت پیچیده و جالبه
  همه چیز کاملا منطقی و دقیق حتی از روی واقعیت
  مشخصه تایم و دقت به شدت بالایی روی طراحی این بازی گذاشتن و من هیچوقت این بازیو یادم نمیره
  واقعا خسته نباشید میگم به تیم فوق العاده ی ورکانا

 3. رفتار پرسنل خوب بود واقعا اول بازی شوکه شدیم هیچوقت همچین چیزیو ندیده بودم عالی بود عالی منتظر قسمت دومش هستیم 😄

 4. خیلی بازی هچانی و ترسناکی بود. هر لحظه از بازی ادم و غافلگیر می کرد. نحوه شروع بازی هم متفاوت بود . حتما این بازی و تجربه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکیپ روم هارمونی
300.000

200.000 تومان برای هر نفر

300.000

200.000 تومان برای هر نفر

برنامه مورد نظر را انتخاب کنید: