اتاق فرار ارتش اجنه
18+
اسکیپ روم ارتش اجنه

هیجان بازی

درجه سختی

260.000
240.000 تومان برای هر نفر
اطلاعات تماس:
تهران، تهرانپارس، خیابان صادقی، خیابان اسلامی پور یا 146 غربی
ویرایش محتوا

داستان اتاق فرار ارتش اجنه

در اغاز بشریت انسان‌ها و جنیان به خوبی و خوشی کنار هم زندگی می‌کردند.
اما یک روز همه چیز عوض شد، شاهزاده جنیان توسط شاهزاده انسان‌ها به قتل رسید و باعث شد جنگ عظیمی بین انسان‌ها و اجنه رخ دهد.
جنیان که بسیار قوی‌تر از انسان‌ها بودند شروع به قتل عام کردند، نسل انسان‌ها رو به نابودی بود که یک دانشمند توانست با پیدا کردن ۴ سنگ دروازه‌ای بسازد که مرز بین دنیای انسان‌ها و جنیان را جدا کند و جلوی نابودی نسل بشر را بگیرد.
هزاران سال گذشته و انسان‌ها در دنیای جسمانی و جنیان در دنیای روحانی زندگی می‌کنند اما کینه جنیان از انسان‌ها باعث شد تا در سال ۲۱۲۳ میلادی جنیان هر ۴ سنگ رو پیدا کنند و دروازه رو باز کنند و به دنیای انسان‌ها حمله کنند و با تسخیر انسان‌ها ارتشی بسازند که به کمک آن قصر فرمانروایی خودشان را بسازند و سنگ‌ها را در قصر پنهان کردند.
تقریبا همه انسان‌ها از بین رفته‌اند وتعداد کمی زنده مانده‌اند.
تنها شانس نسل بشر شماها هستید که با نفوذ به قصر فرمانروایی اجنه و پیدا کردن هر ۴ سنگ دروازه رو باز کنید وجنیان را به دنیای خودشان برگردانید و جلوی نابودی نسل بشریت را بگیرید.

ویرایش محتوا

قوانین اختصاصی رزرو اتاق فرار ارتش اجنه

توضیحات بزودی اضافه میشود...
ویرایش محتوا

بزودی ..

نظرات بازیکنان

2.8/5 - (5 امتیاز)

یک پاسخ

  1. سلام شبتون بخیر ما امشب سانس آخر بودیم واقعا عالی بودین عاااااااالی مخصوصا ♥️ جو ♥️بی نظیر بودی پسر یه خسته نباشید به تیم خوش برخوردتون میگم اینقدر عالی بودین که واقعا میشه گفت بین ۱۰۰تا اتاق فراری که رفتم بهترین بودین دکور بازی عالی اکت ها عالی معماهاعالی کاملا بی نظیر بودین موفق باشید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکیپ روم ارتش اجنه
260.000

240.000 تومان برای هر نفر

260.000

240.000 تومان برای هر نفر