اتاق فرار نفس نکش

اتاق فرار نفس نکش

تاریخ انتشار
مجموعه
Dim Escape
۹.۵
دلهره
۷
درجه سختی

اتاق فرار نفس نکش

تجربه ساخت اتاق فرارهای اقتباسی – قسمت پنجم اتاق تجربه

در قسمت پنجم اتاق تجربه جشنواره رازگشا آقای محمد رجایی بنیان گذار مجموعه دیم اسکیپ  تجربه خودشون را در ساخت اتاق فرار های اقتباسی با ما در میون می گذارند.

تریلر فیلم نفس نکش

داستان دختری به نام راکی است که با امید زندگی بهتری برای خودش و خواهرش به همراه دوستانش الکس و مانی از خانه های مردم دزدی می کنند؛ خانه های که مسئولیت امنیت شان با شرکت ایمنی پدر الکس است.

نفس نکش ـ حضور در یک فیلم سینمایی دلهره آور

اتاق فرار نفس نکش که از روی فیلمی با همین نام ساخته شده است، توانسته با ایجاد فضاسازی بسیار عالی و کامل از این فیلم، اتاق فراری را خلق کند که بدون شک می توان آن را بهترین اتاق فرار اقتباسی نامید.

نقد و بررسی فیلم نفس نکش Dont breath

راکی ، زن جوانی که می خواهد زندگی بهتری برای خود و خواهرش آغاز کند ، موافقت می کند که در سرقت از خانه ای متعلق به یک نابینای ثروتمند به همراه دوست پسرش مون و دوستشان الکس شرکت کند. اما وقتی معلوم شد مرد نابینا دشمن بیرحم تری از آنچه که به نظر می رسد است ، این گروه باید راهی برای فرار از خانه او پیدا کنند قبل از اینکه آخرین قربانیان او شوند.
۹.۵
دلهره
۷
درجه سختی
سناریو اتاق فرار نفس نکش: شما قرار است وارد خانه یک کهنه سرباز امریکایی که نابینا میباشد بشوید و مبلغ 300 هزار دلار را سرقت و از انجا خارح شوید.این بازی برگرفته از فیلمی با همین نام است.
تاریخ انتشار
مجموعه
Dim Escape
قیمت
100.000 تومان (هرنفر)
زمان بازی
60 دقیقه
ژانر
دلهره آور , هیجانی
تعداد نفرات
3 - 6 نفر
آدرس
محدوده فلکه چهارم تهرانپارس،
تلفن
09125352235
لوکیشن
lightbox