رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!

معرفی برترین مراکز لیزرتگ در تهران و کرج

فهرست محتوا نمایش

هنگامی که نام «لیزرتگ» را می‌شنویم، ناخودآگاه فضاهای بسته و سقف‌دار، با تعداد زیادی نورهای چشمک زن، جلوه‌های صوتی و دستگاه‌های ساخت مه تداعی می‌شوند. با این حال، بازی لیزر تگ در طی دهه اخیر تکامل یافته است؛ و حالا می‌توانید تجربه‌ای فراگیرتر را در تهران و کرج ‌بدست آورید، که سناریوهای جنگی و میدان‌های نبرد را شبیه سازی کرده‌اند!

لیزرتگ چیست؟

اجازه دهید پیش از معرفی مراکز لیزر تگ در تهران و کرج، توضیح مختصری درباره بازی و قوانین آن بدهیم.

لیزر تگ نسخه الکترونیکی و بدون درد بازی پینت بال می باشد که در ابتدا برای آموزش های نظامی مورد استفاده قرار می گرفت و در نهایت در سال ۲۰۰۵ به صورت تجاری جهت استفاده تفریحی وارد بازار شد. لیزرتگ ورزشی پرطرفدار است؛ که با حضور حداقل دو بازیکن صورت می‌پذیرد (اگرچه باشگاه‌های لیزر تگ تا تعداد مختلفی بازیکن را پذیرا هستند) از نظر سبک بازی، نزدیک‌ترین چیزی که می‌توان با آن مقایسه کرد پینت بال است. اما در لیزرتگ سلاح‌های جدید و هیجان انگیزی وجود دارند که هرگز باعث درد یا ناراحتی نمی‌شوند.

برای پیروزی در نبرد و دستیابی به اهداف بازی، اعضای هر تیم باید به خوبی ارتباط برقرار نموده و همکاری کنند. از این روی پیوندی عالی میان کودکان می‌سازد و رویکردی ایده‌آل برای تیم سازی در بزرگسالان به‌شمار می‌رود.

تجهیزات مورد نیاز برای بازی لیزرتگ

لوازم لیزر تگ

چه تجهیزاتی برای بازی لیزرتگ نیاز داریم؟

شرکت در بازی لیزرتگ به تجهیزات زیادی نیاز ندارد. یک جلیقه سنسور دار و تفنگ لیزری از وسایل مورد نیاز آن می‌باشند که در باشگاه تامین می‌گردند. پس تنها کافیست شما یک جفت کفش مناسب (کتانی اسپورت و ورزشی) بپوشید.

قوانین و مقررات بازی لیزرتگ

برای اطمینان از ایمنی بازیکنان و ایجاد شرایطی یکسان برای همه افراد، رعایت قوانین الزامی است. هرچند قوانین بازی لیزرتگ ساده هستند ولی مجموعه های لیزر تگ با توجه به تجربه خودشون این مقررات را در ابتدای بازی به بازیکنان اعلام می کنند.

  • بازیکنان نباید با یکدیگر تماس فیزیکی ایجاد کنند
  • بازیکنان حق پوشاندن سنسورهای روی جلیقه را ندارند
  • بازیکنان باید مطمئن باشند که تفنگ لیزری را به سمت چشمان حریف نشانه نمی‌گیرند. قوانین بازی لیزرتگ در تهران، کرج و همه جای دنیا یکسان است!

مراکز لیزرتگ در تهران

این روزها، باشگاه‌ها و مجموعه‌های تفریحی ورزشی بسیاری در تهران به چشم می‌خورند، که محیطی هم برای بازی لیزرتگ ایجاد کرده‌اند. برخی از مرکزهای لیزرتگ مشهور در تهران عبارتند از:

لیزرتگ پرواز

باشگاه پرواز در غرب تهران و مساحتی حدود ۲۰۰۰ متر مربع ساخته شده است. این مجموعه از سال ۱۳۹۴ آغاز به کار کرده و ۲ زمین پینت بال سرپوشیده و یک سالن لیزر تگ دارد. این زمین‌ها با امکاناتی همچون موسیقی، نورپردازی حرفه‌ای، آتش بازی، انواع دودزا و سوپرایزهای هیجان انگیز در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرند.

سالن لیزرتگ در مجموعه پرواز با استفاده از تجهیزات مدرن و موانعی اصولی پر شده است. همچنین امکان اجرای سناریوهای گوناگونی دارد. درسالن لیزر تگ باشگاه پرواز، امکان شرکت بانوان و آقایان به‌طور همزمان فراهم گشته است.

داشتن پارکینگ، کادری حرفه‌ای و استراحت‌گاه ویژه از دیگر مزایای حضور در لیزرتگ پرواز می‌باشند. همچنین افرادی که قصد استعدادیابی و شرکت در مسابقه‌های حرفه‌ای پینت بال و لیزرتگ را دارند می‌توانند از مربی‌های ماهر این مجموعه کمک بگیرند. هر جلسه بازی لیزر تگ در باشگاه پرواز ۱۵ دقیقه به‌طول می‌انجامد، که امکان رزرو ۱ الی ۴ راند وجود دارد.

آدرس سالن لیزرتگ پرواز

این سالن لیزر تگ در اتوبان یادگار امام، ورودی ایثارگان شمالی و در مجموعه پرواز پلاس بنا گشته است. برای پرسش‌های تکمیلی، هماهنگی و رزرو با شمارهٔ ۰۹۱۰۱۹۹۴۰۷۵ تماس حاصل فرمایید.

لیزر تگ سرخه حصار (مجموعه ورزشی تفریحی کاج)

پارک جنگلی سرخه حصار، از زیباترین و معروف‌ترین مکان‌های تفریحی در شرق تهران است. احتمالا شما نیز بارها به پارک سرخه حصار مراجعه کرده‌اید؛ اما شاید به دلیل وسعت زیاد آن هرگز مرکز لیزر تگ را ندیده باشید.

مجموعه ورزشی تفریحی کاج در این پارک، بازی‌های پینت بال و لیزرتگ را در بافت جنگلی ارائه نموده است. بدین ترتیب می‌توانید تجربه‌ای واقعی‌تر و هیجان انگیزتر را رقم زنید.

زمین بازی سرخه حصار حدود ۲۰۰۰ متر وسعت دارد و با کادری مجرب، تجهیزاتی مدرن و امکانات فراوانی در باشگاه کاج و پارک جنگلی سرخه حصار، میزبان شما عزیزان می‌باشد. همچنین جالب است بدانید که بازی‌های پینت بال، تیراندازی با کمان و تیراندازی با تفنگ بادی نیز در این مجموعه ارائه می‌شوند.

چگونه به لیزرتگ سرخه حصار برویم؟

باشگاه کاج در سه راه تهران‌پارس، بزرگ‌راه یاسینی و پارک جنگلی سرخه حصار واقع گشته است. البته با وجود شلوغی پارک در بیشتر ساعات شبانه روز، زمان کاری مجموعه محدود بوده و تنها از ساعت ۹ الی ۲۱ در دسترس می‌باشد. برای رزرو و هماهنگی می‌توانید با شمارهٔ ۰۹۱۰۹۲۳۳۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

لیزر تگ تهران

پینت بال و لیزرتگ قلطعه

تجربه پینت بال یا لیزرتگ در مجموعه قلعه، قطعا یکی از بهترین بازی‌های گروهی در تهران می‌باشد. این مجموعه از سال ۱۳۹۵ مشغول به خدمت رسانی می‌باشد. باشگاه قلعه زمینی در حدود ۵۰۰۰ متر مربع، قابلیت‌های فراوانی از جمله: نورپردازی، موسیقی، دودزا، چیدمان اصولی زمین و سالن بازی، امکان فیلم‌برداری از بازی و… را دارد.

به دلیل مساحت پهناور این باشگاه، امکان شرکت تیم‌های بزرگ فراهم گشته است. همچنین تعدادی از مربی و داورهای حرفه‌ای برای بهبود تجربه شما در آنجا می‌باشند. حضوریابی آقایان و بانوان به‌صورت همزمان در این باشگاه مجاز است. همچنین امکانات تفریحی دیگری همچون: پینت بال، کافی شاپ، رستوران و… نیز در آن جای گرفته‌اند. وجود پارکینگ نیز شما را از دغدغه‌های یافتن جای پارک آسوده می‌سازد.

مرکز لیزرتگ قلعه کجاست؟

مجموعه ورزشی قلعه در دهکدهٔ المپیک، بلوار زیبادشت و پس از میدان لاله قرار گرفته است. اگر قصد حضور در بازی لیزرتگ قلعه را دارید پیش از مراجعه با شمارهٔ ۰۹۱۲۶۸۸۶۶۸۴ جهت رزرو و هماهنگی تماس بگیرید.

لیزرتگ آریو ۲

لیزرتگ آریو شعبه دوم، در قلعه سحرآمیز پارک ارم واقع شده است. هر جلسه بازی در این مجموعه یک ساعت به طول می‌انجامد؛ که شامل دو راند بیست دقیقه‌ای برای بازی لیزرتگ و بیست دقیقه زمان آموزش و استراحت بین دو راند سپری می‌گردد. تمامی وسایل مورد نیاز برای بازی و امکاناتی همچون: نورپردازی و پخش موسیقی در این سالن ارائه می‌شوند.

شرکت کنندگانی که قصد حضور در لیزر تگ آریو را دارند به دو تیم ۳ الی ۵ نفره نیازمند می‌باشند. اگرچه فضای بازی در اندازه استاندارد و بزرگی (حدود ۳۵۰ متر) ساخته شده که حداکثر متراژ استاندارد جهانی برای بازی لیزرتگ در مکان‌های سرپوشیده است.

از آنجایی که مجموعه آریو ۲ در قلعه سحرآمیز پارک ارم واقع گردیده، شرکت کنندگان می‌توانند به آسانی از سایر امکانات این پارک هم بهره‌مند شوند؛ و یک روز عالی و سرشار از هیجان را رقم زنند.

مجموعه لیزرتگ آریو ۲ کجاست؟

سالن لیزرتگ آریو ۲ در قلعه سحرآمیز، پارک ارم قرار دارد. برای مراجعه به آن کافیست به کیلومتر چهار اتوبان تهران – کرج برسید. همچنین امکان دسترسی آسان از طریق ایستگاه مترو ارم سبز فراهم گردیده است. البته فراموش نکنید که پیش از مراجعه با یکی از شماره‌های ۰۹۳۷۸۲۴۶۶۵۱ یا ۰۹۳۷۸۲۴۶۶۵۱ برای هماهنگی و رزرو تماس بگیرید.

بازی لیزر تگ

لیزرتگ دنیای نور

یکی دیگر از سالن‌های سرپوشیده برای بازی لیزرتگ در تهران، مرکز نور نام دارد. بازی لیزر تگ در این مرکز در راند‌های ۱۰ دقیقه‌ای صورت می‌پذیرد. تمامی افراد بالای ۴ سال قادر به شرکت در آن می‌باشند. همچنین سناریوهای گوناگونی در این سالن اجرا می‌گردند. امکان استفاده از نارنجک، بمب و مین، نورپردازی خیره کننده و افکت‌های صوتی دیگر مزایای حضور در لیزرتگ دنیای نور می‌باشند.

این مجموعه دارای پارکینگ رایگان بوده و دسترسی آسانی به مرکز خرید، شهربازی، انواع فست فودها، کافی شاپ‌ها و رستوران‌ها را به همراه دارد. در آخر نیز برای تکمیل تجربه خود می‌توانید به بوستان تمدن و باغ موزه مینیاتوری که در همان نزدیکی واقع گشته‌اند سر بزنید.

سالن لیزرتگ دنیای نور کجاست؟

برای مراجعه به مرکز لیزر تگ  دنیای نور کافی‌ست به بزرگ‌راه رسالت، نبش خیابان شهید کرد و مجتمع دنیای نور مراجعه فرمایید. بازی لیزر تگ در طبقه ششم پاساژ قرار دارد. برای دریافت اطلاعات تکمیلی و رزرو بازی با شمارهٔ ۰۹۱۲۰۱۸۱۱۰۲ تماس حاصل فرمایید.

لیزرتگ دریاچه چیتگر

دریاچه شهدای خلیج فارس که بیشتر با نام دریاچه چیتگر شناخته می‌شود، از جمله مکان‌های مناسب برای تفریح خانواده‌ها و اکیپ‌های دوستانه است. باشگاه فایتر در این مکان واقع گشته و خدماتی از جمله پینت بال و لیزرتگ را ارائه می‌دهد.

دکوراسیون متفاوت و جذاب، نورپردازی چشمگیر، موسیقی و تجهیزات مدرن برخی از مزایای لیزرتگ دریاچه چیتگر می‌باشند. همچنین دسترسی به آن از طریق وسایل نقلیه عمومی یا اتومبیل شخصی آسان است. پارکینگ دریاچه شما را از یافتن جای پارک خلاص می‌کند و در آخر نیز می‌توانید روز خود را با حضور در شهربازی‌های دریاچه چیتگر، قایق سواری، کافی شاپ‌ها و رستوران‌های متنوع، سافاری وحشت و دیگر امکانات تفریحی تکمیل کنید.

چگونه به باشگاه لیزرتگ دریاچه چیتگر برویم؟

برای حضور در سالن لیزرتگ دریاچه شهدای خلیج فارس به اتوبان همت غرب، انتهای دریاچه چیتگر و پارک سرو آزاد (پشت میوه و تره‌بار لطفی‌فر) مراجعه کنید. البته لازم به ذکر است که شرکت در بازی‌های این مجموعه نیازمند هماهنگی و رزرو قبلی است. پس حتما پیش از حضور با شمارهٔ ۰۹۱۰۸۴۸۵۷۶۲ تماس حاصل فرمایید.

لیزرتگ مالک اشتر (s313)

مجموعه تفریحی ورزشی مالک اشتر یکی از مراکز تکمیل در تهران است؛ که انواع بازی‌های پینت بال، لیزر تگ، ایرهاکی و بیلیارد را ارائه می‌دهد. همچنین کنسول‌های پلی استیشن ۴ و پلی‌ استیشن ۵ نیز در این مرکز وجود دارند که می‌توانند تکمیل کننده روز تفریحی شما باشند.

این مرکز یک کافه و اتاق VIP هم در دل خود جای داده و پذیرای جمع‌های دوستانه و خانوادگی است.

مجموعه تفریحی مالک اشتر کجاست؟

این مجموعه در خاوران، بلوار ده حقی (خیابان آهنگ)، میدان مالک اشتر واقع گردیده است. برای مراجعه به آن کافی‌ست از بلوار ابوذر و پل پنجم عبور کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو سالن لیزرتگ با شمارهٔ ۰۹۱۹۰۶۵۱۱۶۴ یا ۰۲۱۳۳۴۳۹۰۲۰ تماس بگیرید.

لیزرتگ

لیزرتگ توچال (کلوپ واقعیت مجازی)

در توچال تهران، مراکز ورزشی و تفریحی بسیاری قرار گرفته‌اند. این منطقه به خوبی می‌تواند آدرنالین را در رگ‌های‌تان جاری سازد و فرصت تماشای تهران از منظری زیبا را فراهم نماید. سالن بازی لیزرتگ توچال بخشی از مجموعه ورزشی و باشگاه تیراندازی آن بوده و در نزدیکی ایستگاه اول قرار گرفته است. علاوه بر لیزرتگ، بازی‌های آرچری پوینت و پینت بال نیز در آن وجود دارند.

از دیگر ویژگی‌های این مجموعه می‌توان به وجود انواع رستوران‌ها و کافه‌ها، و فضای دیدنی بام تهران اشاره کرد. همچنین پارکینگ آن شما را از دغدغه‌های یافتن جای پارک رها می‌سازد.

چگونه در لیزرتگ توچال شرکت کنیم؟

برای حضور در سالن لیزرتگ به خیابان ولنجک، مجموعه ورزشی توچال و باشگاه تیراندازی مراجعه فرمایید. لازم به ذکر است که مراجعه و حضور در بازی به هماهنگی قبلی نیاز دارد. پس حتما با شمارهٔ ۰۹۳۸۸۷۴۰۸۲۵ تماس حاصل فرمایید.

لیزرتگ شوتر (مجموعه فرهنگی ورزشی پارسیان)

مجموعه ورزشی پارسیان، دارای چندین سالن و زمین بازی برای لیزرتگ، پینت بال و آرچری پوینت می‌باشد. سناریوهای رنگارنگی در این باشگاه اجرا می‌شوند؛ که سرشار از هیجان هستند. همچنین زمین بازی لیزرتگ شوتر در منطقه‌ای کوهستانی و با مساحتی حدود ۳۰۰۰ متر ساخته شده است.

تجهیزات مدرن برای بازی لیزرتگ، نورپردازی حرفه‌ای، پخش موسیقی و افکت‌های ویژه، آتش بازی و… آن را به محیطی جذاب و متمایز تبدیل کرده است. همچنین امکان برگزاری جشن، تولد، مهمانی و فیلمبرداری نیز با هماهنگی قبلی وجود دارد. فضای پاک و کوهستانی را می‌توان اصلی‌ترین تمایز و مزیت این مجموعه دانست.

باشگاه لیزرتگ شوتر کجاست؟

سالن لیزرتگ شوتر در تجریش، خیابان یاسر، کوچه خلیلی و مجموعه تفریحی ورزشی پارسیان (جماران) قرار دارد. این مجموعه ساعت کاری محدودی دارد. پس پیش از مراجعه با شمارهٔ ۰۹۱۲۴۸۸۷۳۲۶ برای دریافت اطلاعات تکمیلی و رزرو تماس حاصل فرمایید.

لیزرتگ کرج

مراکز لیزر تگ در کرج

از آنجایی که شهر کرج و تهران فاصله چندانی ندارند، و دسترسی آنها با انواع وسایل نقلیه عمومی و شخصی آسان است تصمیم گرفتیم مراکز لیزر تگ کرج هم در این لیست جای دهیم. این باشگاه‌ها عبارتند از:

لیزرتگ آریو

پیش از این شعبه دوم لیزرتگ آریو را معرفی کردیم. اما شعبه اول این مجموعه نیز در کرج فعال است. مدت زمان هر جلسه در این سالن ۲۰ دقیقه می‌باشد. در هر بازی حداکثر ۱۰ نفر قادر به شرکت هستند و فضای آن نیز چیزی حدود ۳۵۰ متر مربع است.

پخش موسیقی و نورپردازی خاص، ارائه تجهیزات مدرن و سناریوهای گوناگون دیگر ویژگی‌های مهم این سالن به‌شمار می‌روند. همچنین مسابقه‌های گوناگونی در ایام مختلف سال در این مجموعه برگذار می‌شوند که هیجان بازی را دوچندان می‌کند.

لیزرتگ آریو شعبه کرج کجاست؟

سالن لیزرتگ آریو در خیابان مطهری واقع گردیده است. برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی می‌توانید با شماره‌های ۰۹۳۷۸۲۴۶۶۵۱ یا ۰۹۳۷۸۲۴۶۶۵۱ تماس بگیرید.

لیزرتگ اکو

مجتمع اکومال کرج تفریح‌های بسیاری را در دل خود جای داده است. اکو کلاب یکی از مراکز مناسب آن برای سرگرمی می‌باشد که تفریح‌های مدرن و بازی‌های گروهی همچون لیزرتگ، اتاق فرار، بازی مافیا و انواع بازی‌های فکری و گروهی را برگذار می‌نماید.

هر سانس بازی لیزرتگ در مجموعه اکو کلاب حدود ۳۰ دقیقه به طول می‌انجامد. حداقل اعضای ورودی ۴ نفر و حداکثر آن ۱۴ نفر می‌باشد. البته آخرین راند شب (یعنی ساعت ۲۲:۳۰) با حداقل ورودی ۸ نفر و هزینه‌ای بیشتر برگذار می‌گردد.

امکان گذراندن یک روز شاد و مفرح، مراکز خرید، وجود انواع رستوران‌ها و کافه‌ها و بازی‌های متنوع دیگر ویژگی‌های اکو کلاب کرج می‌باشند.

چگونه به اکو کلاب کرج برویم؟

این مجموعه در میدان استاندارد، رزکان نو، مجتمع اکومال و در طبقه اول پاساژ قرار دارد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره اکوکلاب و رزرو بازی لیزرتگ با شماره‌های ۰۹۳۷۸۸۸۸۷۰۶ یا ۰۲۶۳۴۹۲۵۶۱۴ تماس حاصل فرمایید.

مجموعه شوالیه شب

مجموعه تفریحی ورزشی شوالیه شب، از دیگر سالن‌های بازی لیزرتگ در کرج می‌باشد؛ که امکانات بسیار خوبی را ارائه می‌دهد. هر راند بازی لیزرتگ در این مجموعه ۲۰ دقیقه است. جای پارک مناسب، چیدمان اصولی موانع طبق استانداردهای جهانی، ۱۰ دقیقه آموزش پیش از شروع بازی، نداشتن محدودیت سنی، امکان استفاده از بوفه و… ویژگی‌های این سالن را تشکیل می‌دهند.

چگونه به لیزر تگ شوالیه شب برویم؟

این مرکز مابین میدان سپاه و سه راه گوهردشت، روبروی بازار ملاصدرا، نبش کوچه شریفی قرار دارد. برای دریافت اطلاعات تکمیلی یا رزرو سالن می‌توانید با شمارهٔ ۰۹۳۳۰۵۰۲۵۰۹ تماس بگیرید.

در این مقاله سعی کردیم به معرفی برترین مراکز لیزر تگ تهران و کرج بپردازیم. اگر فکر می کنید مرکزی هست که در این مقاله معرفی نشده است لطفا از طریق کامنت ما را در جریان قرار دهید.

فیسبوک
لینکدین
واتساپ
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای ثبت دیدگاه وارد اکانت خود شوید...

برای ثبت دیدگاه وارد اکانت خود شوید...