رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!
اتاق فرار نجات فرمانده
16+
اتاق فرار نجات فرمانده

هیجان بازی

درجه سختی

250.000
140.000 تومان برای هر نفر
اطلاعات تماس:
مشهد، بلوار جانباز، بین جانباز ۱ و ۳، برج برفی، طبقه منفی یک
ویرایش محتوا

داستان اتاق فرار نجات فرمانده

بعد از اینکه شما توانستید با موفقیت الماس را سرقت کنید، فرمانده شما توسط پلیس بازداشت می‌شود. شما متوجه این نکته می‌شوید که یک کلکسیونر با نفوذ خودش در پلیس، توانسته تا فرمانده از پلیس تحویل و او را در جایی مخفی و پنهان کند. کلکسیونر چندبار تلاش کرده است تا با شما تماس گرفته و فرمانده را با الماس سرقت شده معاوضه کند.
اما شما این همه تلاش برای سرقت الماس را نمی‌توانید فراموش کنید و از طرفی هم شما به فرمانده وفادار هستید و نمیتوانید او را تنها بگذارید. شما توانسته‌اید محل مخفی کلکسیونر را پیدا کنید، اما باید از قبل از جابه‌جایی فرمانده از آن محل کلکسیونر را غافل‌گیر کنید.

ویرایش محتوا

قوانین اختصاصی رزرو اتاق فرار نجات فرمانده

مجموعه در یکی از بهترین برج‌های تفریحی مشهد مستقر است. تهویه هوا به صورت هواساز هستش. جای پارک به راحتی پیدا می‌شود. در مجموعه بازی‌های vr واقعیت مجازی، کافی شاپ، بردگیم، مافیا و تولد برگزار می‌شود. لطفا ۱۵ دقیقه مانده به شروع سانس در محل حضور داشته باشید؛ به ازای هر دقیقه تاخیر از تایم بازی شما کسر خواهد شد. هرگونه آسیب به بازی موجب دریافت خسارت می‌شود. در صورتی که هرکدام از افراد تیم حالت عادی نداشته باشند سانس شما کنسل می‌شود. در صورت رعایت نکردن هرکدام از قوانین بازی سانس شما کنسل خواهد شد و مبلغ عودت داده نمی‌شود.
ویرایش محتوا

بزودی ..

نظرات بازیکنان

5/5 - (1 امتیاز)

یک پاسخ

  1. خیلی اتاق فرار خوبی بود الان دیگه همه اتاق فرار های ترسناک شده معمایی بیشتر اتاق فرار بزارین مثل نجات فرمانده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتاق فرار نجات فرمانده
250.000

140.000 تومان برای هر نفر

250.000

140.000 تومان برای هر نفر