رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!

ونساهاجنز برای تولدش به اتاق فرار The Edinburgh Dungeon وارد می‌شود!

Vanessa Hudgens

ونسا آن هاجنز (Vanessa Anne Hudgens) خواننده و بازیگر اهل ایالات متحده آمریکا است. او با ایفای نقش گابریلا مونتز در مجموعهٔ دبیرستان موزیکال توانست به شهرت جهانی دست یابد. او همچنین در بسیاری از فیلم‌ها و مجموعه‌های تلویزیونی شبکه دیزنی شرکت داشته و اولین اجرای مشهور خود را با بازی در فیلم سیزده انجام داد. اولین آلبوم موسیقی او به نام وی در ۲۶ سپتامبر ۲۰۰۶ عرضه شد.  دومین آلبوم هاجنز به نام شناسایی‌شده (Identified) در روز اول ژوئیهٔ ۲۰۰۸ در آمریکا عرضه شد. در سال ۲۰۰۹، در فیلم «Bandslam» به عنوان Sam ظاهر شد که توانست موفقیت چشمگیری به دست آورد و از طریق سه‌گانهٔ High School Musical  و دوستی با زک افران به شهرت جهانی رسید.

ونساهاجنز ستاره اصلی نتفلیکس در فیلم “The Princess Switch: Switched Again” قدم بر مجموعه “The Edinburgh Dungeon” می‌گذارد تا اتاق فرار تازهٔ آنها، تحت تاثیرمهارت‌های حل مسئلهٔ او قرار بگیرند!

vanessa-hudgens-on-edinburgh-dungeons-escape-room

«ونساهاجنز» (Vanessa Hudgens) ستاره موسیقی و بازیگر آمریکایی برای تولدش سری به مجموعه اتاق فرار “The Edinburgh Dungeon” زده است. جایی که یک اتاق فرار جدید به نام “‌Bruke& Here” افتتاح شده است؛ و بازدیدکنندگان باید به کاراگاه‌های قرن نوزدهمی تبدیل شوند که سعی در متوقف کردن قاتلی بدنام دارند.

برگزاری تولد در مجموعه های اتاق فرار همیشه جذابیت خاص خودش را داشته. بسیاری از مردم چه در ایران و چه در کشورهای دیگر برای سوپرایز کردن دوستان خود در روز تولدشان به یکی از برنامه هایی که فکر می کنند، اتاق فرار است. حالا سلبریتی ها هم به این موضوع واکش مثبت نشان داده اند و برای تولدشان اتاق فرار را انتخاب می کنند.

گرچه به نظر می‌رسد او از مدت‌ها قبل برای این چالش وحشتناک آماده شده بود، زیرا تیم او توانستند معماها را در حدود نیم ساعت حل کنند! ونسا و تیم او در زمانی وحشتناک اما کوتاه (۳۶ دقیقه‌) بازی را تکمیل کردند.

آخرین فیلم سینمایی او به‌ نام “The Princess Switch 3: Romancing the Star” در سال ۲۰۲۱ منتشر شده است.

فیسبوک
لینکدین
واتساپ
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای ثبت دیدگاه وارد اکانت خود شوید...

برای ثبت دیدگاه وارد اکانت خود شوید...

اتاق فرارهای پیشنهادی