رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!

چند راهنمایی برای زنده ماندن در اتاق فرار با تم ترسناک

اتاقهای فرار ترسناک از محبوب‌ترین ژانرها در میان تم‌های اتاق فرار هستند. آن‌ها قصد دارند ذهن شما را با روشهای خلاقانه به چالش بکشند و اغلب می‌توانند بازیکنان شجاع خود را هم در مواقعی به احساس ضعف و یا به زانو بیندازند.
اتاق‌های فرار ترسناک محبوب ترین‌ها هستند. بنابراین اگر با شجاعت درحال جستجوی «اتاق‌های فرار ترسناک نزدیک به من» در موتور جستجوی خود هستید، در اینجا چند راهنمایی برای اتاق فرار ترسناک در مورد چگونگی جان به دربردن از اولین تجربه شما آورده شده است که قطعا خواندن آن‌ها چیزی از تصور شما از شجاعتتان کم نمیکند. البته پیشنهاد ما این هست که اگر اولین بارتان هست که میخواهید اتاق فرار را تجربه کنید از ژانرهای دیگر شروع کنید.

با یک گروه بزرگ بروید

وقتی لیستی از موضوعات ترسناک اتاق فرار را جستجو می‌کنید، متوجه می‌شوید که اندازه گروه پیشنهادی آن‌ها اغلب بیشتر از حد معمول است. این تصادفی نیست. هنگامی که شما یک بازی اسکیپ روم انتخاب میکنید که کمی هم لرزه بر اندامتان بیفتد، قدرت تعداد را فراموش نکنید.   بسیار کلیدی است و همینطور لحظاتی که به طور معمول برای گروه‌های کوچک ترسناک به نظر می‌رسد ناگهان بسیار قابل تحمل‌تر می‌شود.
بیش از چند دوست با خود بیاورید و با هم چالش این هیجان را بپذیرید!

هروقت خواستید بروید

ایده‌های تم اتاق فرار ترس شاید شامل شوخی‌های واقعی دوستانه جنون آمیزو اکشن هم باشد، ولی هیجان‌های روانشناختی بیشتری در آن لحاظ شده که با پیشرفت بازی می‌توانند شما را از نظر انرژی روانی از پا درآورند. مهم است که به یاد داشته باشید فارغ از موضوع اتاق ترسناک، شما آزاد هستید هر وقت بخواهیداتاق را ترک کنید! مطمئناً، درها پشت سر شما قفل شده است، اما متصدیان اتاق فرار به بازیکنان خود اهمیت می‌دهند و هرگز شما را عمداً برخلاف میل شمانگه نمی‌دارند. زیرا در اینصورت بیشتر می‌تواند شبیه آدم ربایی باشد تا تفریح هیجان انگیز!

پیشروی، کارها را آسان می‌کند

وقتی برای اولین بار چیز جدیدی را تجربه می‌کنید، جنبه‌های مختلفی برای شما تازگی دارد ولی هر بار بعد از آن، حاشیه‌های اضافه خود را از دست می‌دهد و جنبه‌های جذاب‌تری نمایان می‌شوند. . همین منطق را می‌توان در مورد ترسهایی که حتی در دلهره آورترین اتاق فرارهای جهان پنهان شده‌اند نیز به کار برد. اگر از ترس‌هایی که منتظر شما هستند عصبی هستید، فقط بدانید که پس از تحمل اولین موارد، بقیهبرایتان به شکل راهنمای معما خواهد بودو در پایان بازی، از هر ترس جدیدی که به شما ظاهر می‌شود لذت خواهید برد!

همه چیز در سر شما است

اتاق فرار امروزه بیش از هر زمان دیگری پرطرفدار است. این بدان معنی است که اگرچه شما در یک شبیه‌سازی فوق العاده شبیه زندگی قرار گرفته اید، اتاق فرار برای آزمایش مهارت‌های شما با پازل، کد، سرنخ و اشیا پنهان شده با شما بازی می‌کند. عنصر ترسناک فقط بخشی از اتاق فرارهایی با تم ترسناک است. همیشه به یاد داشته باشید که شما کاملاً ایمن هستید و ارواح وحشی و موجودات کمین کرده در سایه‌ها چیزی بیش از بازیگران زنده یا تکنولوژی نیستند.

ذهن خود را معطوف حل معما کنید.

بعضی وقت‌ها آنقدر منتظر هیجان جدید و سوژه‌های اضطراب‌آور میشوید که داستان و ماجراجویی آن را فراموش میکنید. همیشه یادتان باشد که برای جان به در بردن از اتاق قفل شده و فرار از آن باید مدام در پی رمزگشایی باشید. تمرکز بر روی رویه حل این پازل به شما این امکان را میدهد که بیشتر هشیار باشید و کمتر بترسید.

توصیه آخر:  این توصیه یک جمله‌ای مهمترین توصیه برای شماست:

“از ترس محافظت شده و امن لذت ببرید”

 

فیسبوک
لینکدین
واتساپ
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای ثبت دیدگاه وارد اکانت خود شوید...

برای ثبت دیدگاه وارد اکانت خود شوید...