لوگو مجله اتاق فرار

مجله اتاق فرار درتلاش است با معرفی اتاق فرارهای ایران و  همچنین ارائه مطالب تخصصی در حوزه بازی  اتاق فرار  (اسکیپ روم) و فیلمهای با موضوعیت اتاق فرار و سرگرمیهای گروهی بستری را برای آشنایی هر چه بیشتر مردم با این سرگرمی هیجان انگیز ایجاد کند.
شما در مجله اتاق فرار می توانید بهترین اتاق های فرار کشور را مشاهده، انتخاب و به صورت انلاین و تلفنی رزرو نمایید.

 

فرایند داوری جشنواره رازگشا از زبان دبیر جشنواره

توضیح فرایند داوری

با توجه به نزدیکتر شدن به اختتامیه جشنواره رازگشا، دبیر جشنواره امسال آقای پارسا بیگدلی اطلاعاتی را در خصوص نحوه داوری انتخاب برگزیدگان اتاق فرارهای سال ۱۳۹۹ در صفحه اینستاگرام این جشنواره منتشر کرد.
ایشان در یک ویدئو کوتاه به صورت کلی فرایند داوری را اعلام کرد. طبق گفته ایشان این فرایند در ابتدا با اعلام عمومی جهت ثبت نام بازیکنان حرفه ای اتاق فرار که تجربه تعداد بازی بالا و همچنین قدرت تحلیل دارند شروع و در نهایت نزدیک به ۱۲۰ نفر جهت همکاری در این قسمت ثبت نام کردند.

بعد از بررسیهای انجام شده با توجه به سابقه تعداد بازی و همچنین قدرت تحلیل افراد ثبت نام کرده و حذف افرادی که به هر دلیل با مجموعه های اتاق فرار در ارتباط هستند مثل گیم مسترها، طراحان، بازیگران نهایتا لیست ۲۳ نفری از داوران تهیه شد و افراد با حضور در جلسه انلاین و حضوری از فرایند داوری مطلع شدند.

همچنین جهت بالا بردن سطح داوری انتخابهای صورت گرفته با همکاری گروهی از متخصصان هر بخش از جشنواره که توسط دبیر انتخاب شده اند، این فرایند در حال اجرا می باشد.

در قسمت زیر شما می توانید توضیحات دبیر جشنواره را به صورت کامل مشاهده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جشنواره می توانید به صفحه اختصاصی جشنواره رازگشا مراجعه کنید


فیسبوک
لینکدین
واتساپ
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای ثبت دیدگاه وارد اکانت خود شوید...

برای ثبت دیدگاه وارد اکانت خود شوید...

اتاق فرارهای پیشنهادی