رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!

با لامپ ترسناک مولن لو برزیل در فیلم های ترسناک غوطه ور شوید

فیلم‌های ترسناک با مجموعه‌ای از نورهایی سوسوزن معمولی و کلیشه ای عرضه می‌شوند. بنابراین کمپانی MullenLowe  برزیل تصمیم گرفت ایده جدید و خلاقانه خودش “لامپ ترسناک” را طراحی کنه. لامپی که به فیلمی که شما در حال پخش آن هستید متصل می شود و همزمان سوسو می زند. 😮

“مولن لو” برزیل MullenLowe با عرضه محصول جدید و نوآورانه‌ اش تجربه تماشای فیلم را با جنبه های همه‌جانبه‌تری برای تماشاگران ایجاد می‌کند و با این لامپ نگاه و ذائقه بیننده را به فیلم دیدن تغییر می‌دهد. “لامپ ترسناک” با سرویس پخش بیننده ست می شود تا نور فیلم را به صورت زنده و با ریتم صدا منعکس کند و فضای فیلم را به اتاق نشیمن شما بیاورد.

آندره هاوت، مدیر خلاق MullenLowe توضیح می‌دهد: “با افزایش روزافزون افرادی که در خانه فیلم تماشا می‌کنند، ما مرزها را شکستیم و توانستیم سطح تجربه فیلم‌های ترسناک را بالا ببریم و ماوراء طبیعه را به خانه‌های مردم بیاوریم. برای تکمیل این پروژه به دو سال زمان نیاز داشتیم اما ما معتقدیم که این طراحی پتانسیل بسیار زیادی برای تبدیل شدن به یک ابتکار خلاقانه و کاربردی برای جان دادن به فضای فیلم دارد و این ابزار نحوه تماشای فیلم در خانه را متحول می کند”.

این لامپ ترسناک دارای تنظیمات مختلف است و ده آپشن برای ایجاد تغییرات در این برنامه وجود دارد. اکنون MullenLowe  به دنبال شرکایی برای سازگاری بیشتر این لامپ هوشمند و آپدیت های متنوع تری برای کار با این پلتفرم و یا حتی ایجاد تعاملات جدید بر اساس محتوای موجود یا سبک جدیدتری از آن است تا محصول خود را زنده نگه دارد و آن را در مقیاس بزرگتری توسعه دهند.

این لامپ با فیلم های ترسناک ارتباط برقرار می کند و تجربه ترسناک تری را برای کسانی که در حال تماشا هستند ایجاد می کند. این لامپ هوشمند ترسناک، فعلا در قالب آزمایشی توسط این آژانس راه اندازی شده است. لامپ به این صورت فعالیت می کند که هر زمان نوری در فیلم ها چشمک یا سوسو می زند، این لامپ ترسناک نیز چشمک می زند و تعامل وحشتناک و بی سابقه ای در دنیای سینمایی ایجاد می کند. با یک همگام سازی عالی و با بیش از ۱۰ واکنش مختلف، این پروژه هنوز در مرحله نمونه سازی است، اما همین الان هم شما می توانید تأثیر باورنکردنی آن را مشاهده کنید. این پروژه با همکاری شرکت توسعه فن آوری Davy Guilherme و کمپانی طراحی صدای Jamute به مرحله اجرا در آمده است.

فیسبوک
لینکدین
واتساپ
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای ثبت دیدگاه وارد اکانت خود شوید...

برای ثبت دیدگاه وارد اکانت خود شوید...