رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!

پرتاب موشکی ولادیمیر پوتین را خنثی و جنگ جهانی سوم را متوقف کنید

در سالهای گذشته اتاق فرار در جهان گسترش روز افزونی داشته و هر روزه شاهد ورود سناریوها و بازیهای قویتری نسبت به قبل هستیم. ما در مجله اتاق فرار سعی می کنیم اتاق فرارها، مسابقات و جشنواره های مطرح دنیا را به شما معرفی کنیم. پس با اسکیپ مگ همراه باشید با معرفی یک اتاق فرار با موضوع سیاسی.

آخرین دیکتاتور جهان در واپسین روزهای زندگی خود است و ناچار از قدرت خود چشم پوشی می‌کند اما او به این راحتی از مرکب قدرت پایین نخواهد آمد و در آخرین تلاش ها، پرتاب موشک هسته‌ای را آغاز کرده است که می‌تواند تمام تمدن بشری را نابود کند. شمارش معکوس را متوقف کنید تا سیاره ما را نجات دهید.
این اتاق در Los Angeles و توسط مجموعه ۶۰out  بر اساس سناریویی خیالی ساخته شده است که در آن ولادیمیر پوتین دستور پرتاب موشکی را داده است که جهان را به جنگ جهانی سوم دچار خواهد کرد. شما و دوستانتان در یک تیم، همه کسانی هستید که بین او و یک فاجعه جهانی قرار گرفته اید. با هم باید تمام سرنخ‌های پناهگاه زیرزمینی پوتین را بررسی کنید و کد مخفی را برای جلوگیری از پرتاب موشک کشف کنید.

فضای اتاق آینه مانند یک پناهگاه واقعی است. در اتاق یک تلویزیون بزرگ با ساعت شمارش معکوس وجود دارد که به یک جوی استیک با پایه کلید فرمان متصل است. در گوشه و کنار اتاق موارد مختلفی متناسب با موضوع سناریو وجود داردکه مطابقت خوبی با معماها داشته و کاملا استاندارد است.

red alert
در اتاق‌های فرار با داستان‌های مشابه این اتاق از نظر سطح دشواری یکی از سخت‌ترین اتاقهاست. نه به این معنا که معماها نامشخص هستند، بلکه به این دلیل که لازم است که خارج از چهارچوب فکر کنیم. هنگامی که توانستیم یکی از ردگم کنی‌ها را کشف کنیم، تعجب میکنیم که چگونه الگوی قبلی را ندیدیم.
در اتاق تمام چیزهایی که به آن‌ها نیاز داریم وجود دارد ویک رادیوهم به تیم داده می‌شود و از طرف دیگرهم واکی تاکی بسیار برای حل این بازی استراتژیک کارساز است که در آن سمت خط یک سرباز روسی است که به تیم کمک می‌کندو این جنبه از اتاق خلاقانه و با کمی طنز همراه است. او حتی وقتی دکمه گفتگو را فشار ندهیم نیز ممکن است برای راهنمایی و البته کمی شوخ طبعی پاسخ سوال مارا بدهد و این بدان معناست که اتاق‌ها میکروفون مخفی دارند.
وقتیکه تمام سرنخ‌ها را کشف کرده و آن‌ها را کامل کنیم، جلوه‌های ویژه بی نظیری ظاهر خواهد شد و جلوه‌های ویژه همیشه حل معماها را بسیار شیرین‌تر می‌کند.
این اتاق فرار در امریکا با سناریوی سیاسی بر اساس شخصیت ولادیمیر پوتین شصت دقیقه زمان در اختیار تیم قرار میدهد و تعداد بازیکنان تیم می‌تواند بین ۲ تا ۶ نفر باشد و محدودیت سنی بالای دوازده سال دارد.

فیسبوک
لینکدین
واتساپ
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای ثبت دیدگاه وارد اکانت خود شوید...

برای ثبت دیدگاه وارد اکانت خود شوید...