رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!

اتاق فراری بر علیه دونالد ترامپ

تعجب نکنید اما این اتاق فرار به بازیکنان اجازه می‌دهد تا علیه دونالد ترامپ مبارزه کنند.
بازهم میتوان در سطح جهانی اتاق فرارهایی را در سراسر دنیا یافت که با موضوعات سیاسی و سناریوهای دیپلماتیک طراحی شده اند، اما تنها یک اتاق فرار با موضوع برج ترامپ وجود دارد و آن را در شهر کلگری می‌توان یافت! این بازی فرار برای همه سرگرم کننده و ماجراجو بوده است و چه طرفدار رئیس جمهور و چه مخالفان او امتیاز بالایی به این بازی داده اند. در قدیم هم حضور رئیس جمهور اوباما و دخترش در اتاق فراری درهاوایی خبر ساز شده بود. ولی این بار برکناری یک رئیس جمهور هدف یک اسکیپ روم می باشد. 

ایده ساخت اتاق فرار ترامپ

از زمان انتخابات ۲۰۱۶، بحث‌های زیادی پیرامون دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ وجود داشته است. تا اینکه اتاق فراری در کلگری کانادا  به نام confined، به این فکر افتاد تا بازی جدیدی را به اتاق‌های خود اضافه کند که به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا جدیدترین رئیس جمهور آمریکا را برکنار کنند.
نام این اتاق فرار «فرار از برج ترامپ» است. و اگرچه هنوز یک اتاق فرار محسوب میشود ولی در واقع، هدف این بازی «نفوذ» به برج ترامپ است تا فرار از آن.

سناریو بازی و هدف نهایی

در این ماجراجویی هیجان‌انگیز، بازیکنان وارد لابی برج ترامپ می‌شوند تا اطمینان پیدا کنند که هیچ مأمور امنیتی در کار نیست. نفوذ توسط برنی سندرز انجام می‌شود، زیرا او می‌گوید، «هدف شما این است که از طریق لابی، به یک راهرو امنیتی و از طریق آن به دفتر شخصی پرزیدنت ترامپ بروید و هر آنچه را که برای برکناری او لازم دارید، پیدا کنید.»

 


 

مقاله پیشنهادی برای مطالعه:

بهترین اتاق فرارهای جهان 

 


 

نظر طراحان اتاق فرار 

متفکران این اسکیپ روم، این ایده را مطرح کردند و حتی قبل از انتخاب ترامپ شروع به تولید کردند، و البته از ابتدا به این امر واقف بودند که پس از انجام انتخابات این اسکیپ روم دارای مضمونی کاملا کنایه‌آمیز است.
اگرچه این موضوع می‌تواند سناریویی «توهین آمیز» تلقی شود، اما سازندگان کانادایی آن میگویند که نمیخواهند پایشان را روی دم رئیس جمهور امریکا بگذارند. این فقط یک بازی است برای کسانی است که با ترامپ مخالف هستند و همچنین طرفداران کمی سرگرمی و هیجان.
جالب اینجاست که این مرکز بازی‌های اتاق فرار زیادی دارد و بسیاری از آن‌ها اتاق‌های فرار ترسناک معروفی هستند. ولی اکنون اتاق فرار از برج ترامپ به پرطرفدارترین اتاق این مجموعه تبدیل شده است.
پیش از آن نیز بازی «آلیس در سرزمین عجایب» به خاطر تکنولوژی خاص ساخت آن پرطرفدارترین اتاق این مجموعه بود.

فرار از برج ترامپ

همچنین از تمام اتاق فرارهای این مجموعه، فرار ترامپ سخت‌ترین و تنها اتاق مختص بزرگسالان است.
متصدیان این اتاق می‌گویند که اکنون می‌توانید با سرنگونی دونالد ترامپ در یک اتاق فرار با سناریویی جالب، سعی کنید جهان را دوباره عالی کنید. قسمت خنده دار این است که برای اکثر اتاقهای فرار باید شما بعنوان شرکت کننده راه‌های مختلف را امتحان کنید تا در نهایت بیرون بروید و فرار کنید اما در این یکی باید به دفتر دونالد ترامپ بروید و سعی کنید او را برکنار کنید و رئیس جمهور را استیضاح کنید. 
در این سناریو شما از لابی برج ترامپ شروع می‌کنید و ۶۰ دقیقه وقت دارید تا به حساب رئیس جمهور برسید.
این اتاق فرار مختص افراد بالای هفده سال است و به گفته شرکت کنندگان آن، واقعا خنده دار است و اکثر تیم‌ها پس از بیرون آمدن از اتاق همچنان در حال خنده هستند.
اپراتور این اتاق نیز میگوید که مردم این اتاق را خنده دار می‌دانند و تا کنون در بررسی‌ها هر پنج ستاره را از آن خود کرده است.
این اتاق فرار در رده گروه بازی‌های استراتژیک قرار می گیرد و همانطور که میدانید بیرون کردن یک رییس جمهور از کاخ ریاست جمهوری قطعا کار ساده‌ای نخواهد بود.

فیسبوک
لینکدین
واتساپ
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای ثبت دیدگاه وارد اکانت خود شوید...

برای ثبت دیدگاه وارد اکانت خود شوید...