رونمایی از وب سایت جدید مجله اتاق فرار..!

اتاق فرار دو نفره – ایده‌ای خاص برای قرارهای بعدی

در جستجوی ایده‌های خاص برای قرارهای بعدی خود هستید؟ چطور است به عنوان یک تغییر خاص، به سراغ قرار گذاشتن در اتاق فرار بروید؟ این بازی‌ها ماجراجویی‌های عالی برای زوج‌ها هستند. با ما همراه باشید تا به اتاق فرار دو نفر نگاهی بیندازیم.

یک انتخاب عالی

فعالیت‌های معمول برای قرارهای عاشقانه بسیار زیاد هستند. شام، تماشای فیلم در سینما، رفتن به پیک نیک و قدم زدن بخشی از این فعالیت‌ها محسوب می‌شوند . مهم آن است که فعالیت مربوطه عاشقانه باشد و هر دو نفر بتوانند با هم وقت بگذرانند. این امر می‌تواند برای شناخت بهتر شریک جدیدی باشد یا منجر به بهبود رابطه عاشقانه بین دو فرد بشود.

اما به مرور زمان، تکرار کردن چنین فعالیت‌های یکنواختی ممکن است خسته‌کننده شود. اگر شما جزء افرادی هستید که از صحبت‌ کردن در رستوران خوششان نمی‌آید یا در حین تماشای فیلم در سینما فقط کنار شریک خود می‌نشینید بدون اینکه بدانید چه کاری انجام دهید، بهتر است به سراغ فعالیت‌های بهتری بروید. اتاق فرار یا اسکیپ روم یکی از همین فعالیت‌ها محسوب می‌شود.

 

قراره دو نفره

 

یک ماجرای مشترک را تجربه کنید

در اتاق فرار دو نفره با چالش‌های مختلفی مواجه خواهید شد. هدف اصلی، خارج شدن از اتاق در مدت زمان ۵۰ دقیقه‌ است، اما این کار آنقدر ساده نیست. در بازی‌های اتاق فرار، چالش‌های مختلفی برای شما ارائه می‌شود و شما باید آن‌ها را به طور کامل حل کنید تا فرصتی برای فرار داشته باشید. به طور کلی می‌توان گفت که در اتاق فرار تجربه‌ای از هیجان و ترس برای شما فراهم می‌شود.

آیا می‌توانید این ماجراجویی را با هم تجربه کنید؟ اگر بتوانید با هم این چالش را پشت سر بگذارید، قطعاً رابطه‌تان بهبود خواهد یافت.

 


 

مقاله پیشنهادی برای مطالعه:

اتاق فرار گزینه مناسبی برای قرار اول هست؟

 


 

نکته مهم

تجربه اتاق فرار برای دو نفر ممکن است به عنوان یک پیوند مشترک در میان شما شناخته شود. موقعیت‌های چالش برانگیز می‌توانند نشان دهنده نحوه همکاری و همدلی شما باشند. وقتی با هم تلاش می‌کنید تا از این اتاق فرار کنید، نیاز دارید تا میزان ارتباطات بین خود را افزایش دهید. این یک فرصت بی‌نظیر است تا به رشد روابطتان کمک نمایید و نشان دهید که چطور می‌توانید در مواقع دشوار با یکدیگر همکاری کنید.

چرا منتظرید؟ با یک تغییر جدید و ماجراجویانه به قرارهایتان رنگ و بویی دیگر بدهید. انجام بازی‌های اتاق فرار می‌تواند شما را به دنیایی از هیجان و فعالیت‌های مثبت ببرد که به طور قطع باعث بهتر شدن ارتباط و احساسات شما نسبت به یکدیگر خواهد شد. به جای تکرار کردن روزمره‌هایتان، با هم به سوی فعالیت‌های جذاب بروید و اتاق فرار را به عنوان یک فرصت برای ایجاد خاطرات خوب و تجربه‌های بی‌نظیر انتخاب کنید.

 

اتاق فرار برای دونفر

 

یکدیگر را بهتر بشناسید، به یک شیوه کاملاً متفاوت

مهم نیست که آیا تازه عاشق شده‌اید یا چند دهه ازدواج کرده‌اید، در اتاق فرار شما یک جنبه جدید از شریک خود را کشف می‌کنید که احتمالاً هرگز قبلاً از آن با خبر نبوده‌اید. شما در این بازی الگوهای رفتاری خاصی را خواهید آموخت که به طور معمول تقریباً نیازی به آن‌ها ندارید.

شاید بفهمید که شریک شما از آنچه به نظر می‌رسد خلاق‌تر است. یا شاید او یکی از افرادی باشد که حتی در وضعیت‌های هیجان‌انگیز همیشه هوشیار باقی می‌ماند. شما او را با چشم‌های جدیدی خواهید دید.

 


 

مقاله پیشنهادی برای مطالعه:

پیشنهاد ازدواج برایان از آنا در یک اتاق فرار

 


 

آیا دو نفره به اتاق فرار رفتن کمی سخت نیست؟

تجربه اتاق فرار برای دو نفر شاید به نظر کمی سخت به نظر برسد، زیرا معمولاً برای حل چالش‌ها به چندین فرد با ویژگی‌های مختلف نیاز داریم. با این حال، زوج‌ها یکدیگر را بهتر از همکاران یا دوستان می‌شناسند و همین امر خود یک مزیت عالی است.

بهتر است در ابتدا یک اتاق فرار آسان را انتخاب کنید و وقتی کمی تجربه کسب کردید، به تدریج سطح خود را ارتقا دهید.

رابطه بهتر

به دلیل چالش‌هایی که در طول اتاق فرار تجربه می‌کنید، در آینده بهتر با یکدیگر همکاری خواهید کرد. به سرعت یاد خواهید گرفت که چگونه بدون ابهام با یکدیگر ارتباط برقرار کنید. یاد می‌گیرید به نکات کوچک زبان بدن شریک خود توجه نمایید و به یک دیگر احترام بگذارید. در اتاق فرار معمولاً همه به یک اندازه به حل بازی کمک می‌کنند. هیچ کس به تنهایی نمی‌تواند موفق شود. برای باز کردن درب قبل از پایان یافتن زمان بازی، نیاز به چندین دیدگاه مختلف داریم.

فیسبوک
لینکدین
واتساپ
تلگرام

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای ثبت دیدگاه وارد اکانت خود شوید...

برای ثبت دیدگاه وارد اکانت خود شوید...